Końska rewia mody cz. VII (2013)

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 22:03
A zamawiasz podobny? Jak dojdzie, to ocenię sama 😎
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 maja 2013 22:05
Strucelka moon mi już wystarczy 🙂
wątek zamknięty
Strucelka w galerii Caball'a na facebooku jest już takie cudo więc pozwolę sobie skopiować, gołąbek + atrament --> KLIK

ja też chyba w końcu zamówię biały bo mój obecny to juz średnio wyględnt jest... mam nadzieję, że z atramentową lamówką i złotym i granatowym sznurem nie będzie się za dużo działo i będzie ok...
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2013 22:43
Magdzior dzięki 🙂 Dla mnie ten gołąbek trochę za jasny, więc poszłabym w ciut ciemniejszy szary. Z resztą, jeśli dostanę od Ivett próbki, to będę siedzieć i projektować pady 😁
wątek zamknięty
do mnie dziś doszła taka oto niespodzianka.
DERKA ESKADRON DRALON LAVENDER/STONE.
wątek zamknięty
etosha moje marzenie  💘
wątek zamknięty
nejna 69 moje też było i spełniło się.Mam nadziej ,że tobie też się spełni.
wątek zamknięty
Juliadna jak nie lubię stripów, tak tego ESa mogłabym kiedyś mieć😀

Podrzucam krówke w łezce aqua/brown i nortonach do kompletu, od niedawna mój ulubiony zestaw na jazdę  😍

wątek zamknięty
etosha, zazdraszczam 😉

A po długiej przerwie przedstawiam Eda w Olimpia Blue i owijach ES Peacock.



wątek zamknięty
dziękuję xxagaxx. Cudnie twojemu w Olimpi Blue.
wątek zamknięty
xxagaxx, naprawdę pięknie!!! wow!
wątek zamknięty
Komplet kompletem ale podłoże takie że gdybym była koniem,to wstydziłabym się tam zrobić kupę  😁
wątek zamknięty
Komplet kompletem ale podłoże takie że gdybym była koniem,to wstydziłabym się tam zrobić kupę  😁


DressageLife dokładnie o tym samym pomyślałam  🏇 podłoże fantastyczne
wątek zamknięty
etosha, harja, dzięki wielkie, kocham ten kolor, jak dla mnie jeden z najładniejszych Ankowych.

DressageLife, vanille, ha ha, szkoda że mój koń tak nie uważa, 4 kupy to norma, a później człowiek chodzi i zbiera a to wcale proste nie jest ;/ Ale podłoże bajkowe do pracy 😉 Koń się nawet inaczej rusza 😉
wątek zamknięty
kochane co to za kolekcja i gdzie to można obejrzeć w wersji oryginalnej?

wątek zamknięty
a później człowiek chodzi i zbiera a to wcale proste nie jest ;/


A jeszcze jak ktoś stoi Ci na plecach i krzywo patrzy, bo ominęłaś kawałek kupy, mrrr.  😁  Ładnie Edowi w tym kolorze.

Precelek, o rany, piękności, tylko dlaczego akurat OKSER?  😵
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
08 maja 2013 21:56
xxagaxx - swietne! Wyglada cudownie!

Ja wypadlam chwilowo ze szmatoholicznego obiegu, ale niebawem wracam ja i Czesio (jesli ktos tu go w ogole pamieta jeszcze ^^  👀 )
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 maja 2013 22:00
Precelek idealne dla Klaczynki! 😀
wątek zamknięty
Obiecana Siwa w Eskadronie lemongreen NG (słabo widać, a kolor jest "trochę" przekłamany :lol🙂:


Słuchajcie, potrzebuje pomocy. Nie mam pojęcia w jaki kolor ubrać Siwą na zawody (skokowe)... Mam do wyboru pomarańcz (ES), zielony(eskadronx2), różowy(eskadronx2)+oczywiście standardowo czarno-biały lub szary(ES) i ew. błękitny czaprak klubowy. 😀 W czym najbardziej widzicie Siwą?
wątek zamknięty
Precelek, to te esy o których pisałam dawno temu,  nigdzie indziej ich nie znalazłam. Mają jeden szady i jeden granatowy w okserze w Sopocie 🙂

xxagaxx, Olimpia na Edku wygląda przepięknie, ale przecież Ty o tym wiesz 🙂 a podłoże fantastyczne!
wątek zamknięty
anai ale czy może w wersji dresażowej?
Chingis Chan zgadzam się 🙂 🙂
wątek zamknięty
Precelek, będę w poniedziałek,  mogę sprawdzić.
wątek zamknięty
Fufu, lemongreen to chyba nie Wasz kolor 😉 Na zawody stawiałabym na klasykę, więc biało-czarny lub szary, ewentualnie ten klubowy. Mimo że jestem fanką pomarańczu to chyba jednak za pstrokato by było 😉
wątek zamknięty
Precelek to czapraki euro star z kolekcji Star,zimowej. Widziałam je też w horse-trade.
wątek zamknięty
Fufu  kolor troche przekłamany , czyli w rzeczywistości jest bardziej oczodajny czy na odwrót ? 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2013 16:06
Precelek, macałam dokładnie te owijki, które są na foto w sopockim okserze - żenada - cienkie, że świat przez nie widać, po rozwinięciu kawałka brzegi rolowały się do środka, cena przy tym to jakiś wolny żart.
wątek zamknięty
Fufu  kolor troche przekłamany , czyli w rzeczywistości jest bardziej oczodajny czy na odwrót ? 🙂

Podłączam się do pytania 😉
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
09 maja 2013 17:18
daaaawno mnie tu nie było, ale czytam regularnie, tylko siedzę cichutko i się nie odzywam  😁

xxagaxx przepięknie Edkowi w Olympii, a podłoże:  😍
juliadna Fuerte jest tak piękny, ze nawet w worku na ziemniaki prezentowałby się zjawiskowo  😂
Precelek ES jakby stworzony dla Klaczynki 🙂

i z racji tego, że dziś załapałyśmy się na zdjęcia pokażę od razu:
nowa podopieczna, Melisa, w eskadronowym aubergine 🙂
i mały dodatek, Milka, w Ankowym petrolu
(wybaczcie minę z ostatniego zdjęcia, ale ten galop był niekontrolowany, i starałam się jakoś to opanować delikatnie  😡 )
wątek zamknięty
sacramentia no właśnie wiem 🙁 🙁 i nigdzie nie ma!
Moon dobrze że piszesz, wezmę w takim razie sam czaprak  :kwiatek:
magrat z której zimowej kolekcji, z aktualnej? to niemożliwe chyba? (ta była cherr red itp)
czy zna ktoś katalogową nazwę tych czapraków? horse-trade.pl??? W ofercie internetowej nie ma, czy mówisz o stacjonarnym sklepie?
ozłocę za wskaznie linka do sklepu gdzie je dorwę w wersji DR  :kwiatek:
anai okser już niestety DR nie ma
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 maja 2013 18:08
Precelek

Gdzie ten czaprak jest na stronie oksera? Nigdzie go nie widzę 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.