Końska rewia mody cz. VII (2013)

precelek jeszcze z poprzedniej,tej z petrolem itp. Tak,o stacjonarnym,nie wszystko mają na stronie, ja kojarzę u nich te granatowe,a o te musiałabyś podpytać,bo szczerze nie wiem, ale wiem, że są przedstawicielami ES więc jeśli ściągnąć taki czaprak,to raczej przez nich.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 18:47
Stwierdzam, że Ivett przeszła samą siebie! Nie ma rzeczy niemożliwych w Caballu - zaczęłam marudzić o żółtą alcantarę i oto co wynalazła i uszyła:
wątek zamknięty
Koniczka, WOW, piękny!! Taki powinien być polopad Gelb Eskadrona.

Altiria, dzięki bogu u nas jest spoko 😉 Ekipa naprawdę miła. Ale wybieranie bobków tak żeby fizeliny nie wybrać za dużo graniczy z cudem.

Gagulec, dziękujemy. Ja też już szmaty sobie odpuściłam. Powoli nawet wyprzedaje, niedługo może znów liczba zmaleje do 20 sztuk 😀

anai,  :kwiatek: :kwiatek:

sacramentia, dzięki. petrol na siwej maści wygląda pięknie.
wątek zamknięty
My też doczekaliśmy się nowego Caball'a 😉 w wersji rajdowej - potrzebowałam czegoś większego co pomieści na sobie sakwy 🙂 /już po głównym teście - przeżył rajd Majowy/
zdjęcie robione na szybko gdzieś w połowie trasy rajdowej/3 lub 4 dzień w użyciu/ - jedyne na koniu bez przytroczonych sakw :P nawet popręg ledwo podpięty co by koń się przypadkiem siodła nie pozbył w oczekiwaniu aż się pancia ogarnie ze wszystkim :P


to już nasz trzeci pad od Ivett, ale do głowy już przychodzą kolejne koncepcje kolorystyczne :P brakuje mi tylko w dostępnych kolorkach takiej cytrynowej żółci :/ no ale może się kiedyś doczekam :P
a tak na marginesie to się uparcie choć nieświadomie uczepiłam 'kiwi' xD bo jak dotąd pojawia się w każdym moim padzie 🙂
wątek zamknięty
any, super pozytywny pad! 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 maja 2013 20:01
etosha, gratuluję 🙂 Ile ci jeszcze zostało marzeń do spełnienia? 🙂

xxagaxx, bosko!

Fufu, ładny ten odcień Lemongreena 🙂

sacramentia, oberżyna wymiata!

Koniczka, wow, bardzo ładny 🙂

any, fajna szachownica 🙂
wątek zamknięty
Koniczka,  😍 😍 😍 obśliniła do niego całe biurko i klawiaturę. Boski. Chyba będzie mi się po nocach śnił.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
09 maja 2013 20:12
Ja jestem coraz bardziej uzależniona od Caballi i w kółko mi tylko nowe koncepcje przychodzą do głowy, już nawet nie patrzę co w nowej kolekcji Anky czy ES, bo na co to komu? 😉
wątek zamknięty
Na razie kilka się znajdzie.Po to są marzenia ,a zwłaszcza te które się  spełniają .Dlatego warto wierzyć w marzenia.
Dziękuję Lvia.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 maja 2013 21:26
Koniczka ładny, ale jednak mnie nie zakręcił po uczy 🙂  lubię bledszy żółty 🙂 Czekam na zdjęcia na Gromie 🙂

mam Fuerte w Anky Sea Green  + owijki Emerald 🙂 - z Brunatną zgodnie stwierdziłyśmy ze to jeden z lepszych kompletów Fuerte 🙂



ale tu jest najbardziej zbliżony do koloru rzeczywistego 🙂

to jest trudny pad do zdjęć bo bardzo przekłamuje kolor, często wychodzi za jasny lub za niebieski 🙁



Gagulec Wy mi się kojarzycie z Niciakami  😜 pamiętam jak mi pokazywałaś swoją kolekcję  😎

etosha  no fajnie! Co jeszcze z tych marzeń Ci zostało? 🙂

Dżastin mnie się on zawsze podobał, ale do Lolka to jednak nie pasował. Jak tylko przybył Fuerte to rozpoczęłam poszukiwania 😀  - dzięki 🙂

xxagaxx - jeden z Waszych najlepszych kompletów 🙂



wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
09 maja 2013 21:41
Juliadna A ja właśnie uważam, że macie lepsze komplety, ile ludzi tyle gustów i opinii 😉 Bardzo podobał mi się wasz poprzedni komplet co wstawiałaś ES. Normalnie ciasteczko  😍 sama zastanawiam się nad tym padem dla Łatego.  👀
wątek zamknięty
[quote author=dommaz link=topic=90284.msg1770886#msg1770886 date=1368111816]
Fufu  kolor troche przekłamany , czyli w rzeczywistości jest bardziej oczodajny czy na odwrót ? 🙂

Podłączam się do pytania 😉
[/quote]

Zdecydowanie bardziej oczodajny. 🤣
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 maja 2013 23:05
etosha ja też chcę 😜  zazdroszczę!!

xxagaxx jeden z najlepszych kompletów Twojego przystojniaka 😀

Koniczka obśliniłam komputer 😍 cudeńko!

Juliadna a idź już z tymi szmatami! Nie od dziś wiadomo, że ładnemu we wszystkim ładnie 😉

Dziewczyny, wyszukiwarka odmawia mi posłuszeństwa a potrzebuję wymiarów Eskadrona PD :kwiatek:
wątek zamknięty
Eskadron PD 54x44 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, szał jest!

Dżastin, jakim cudem Bandzior wygląda jak szkielet? 🤔
wątek zamknięty
Mam jedno .Tylko nie chcę wywołać wilka z lasu.Jak się spełni marzenie, dam znać.
wątek zamknięty
juliadna, Fuerte wygląda obłędnie  😜
wątek zamknięty
[quote author=Chainsy link=topic=90284.msg1770911#msg1770911 date=1368114334]
[quote author=dommaz link=topic=90284.msg1770886#msg1770886 date=1368111816]
Fufu  kolor troche przekłamany , czyli w rzeczywistości jest bardziej oczodajny czy na odwrót ? 🙂

Podłączam się do pytania 😉
[/quote]

Zdecydowanie bardziej oczodajny. 🤣
[/quote]
I tego się obawiałam! To znaczy, że będę musiała go kupić 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 maja 2013 16:54
juliadna, super Fuerte w Seagreenie 🙂
wątek zamknięty
Jak myślicie, jaki kolor pasowałby do tego gniadosza ? :3
Myślałam nad czerwonym lub błękitnym ;d Ale pewna nie jestem, może wy coś doradzicie ? ;D
wątek zamknięty
kasiak , żółty jest super dla gniadych:
wątek zamknięty
kasiak W szmatoholikach jest mnóstwo zdjęć http://szmatoholicy.konskieforum.pl/ i wyszukiwarka według maści. Ja się tym posiłkuję  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2013 20:24
Koniczka, jak na fejsie zobaczyłam tego Caballa, jakoś od razu wiedziałam, że to Twój...  😁
I też jakiś czas temu marudziłam o taki 'gelbowy' kolorek, haha!  😀iabeł:

A do mnie zaraz będzie lecieć... Jarpolowt Kobalt z mym logiem  😡  😅
wątek zamknięty
Mnie baaaaaaaaaardzo mocno kusi burgund z Jarpola dla Siwej od majówki w Stadzie, kiedy to deb pokazywała Clevera w kompletach, które najbardziej do mnie przemawiają 😤
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 maja 2013 20:43
Moon, cóż ja poradzę, że uwielbiam żółty? A że mój żółty spłonął, to nie mogłam tak zostać bez żółtego padu. A że nie uznaję nic poza Caballem, to Ivett musiała zdobyć żółty. I zdobyła 😍
wątek zamknięty
Koniczka, śliczny ten pad.
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
11 maja 2013 10:13
Gagulec Wy mi się kojarzycie z Niciakami  😜 pamiętam jak mi pokazywałaś swoją kolekcję  😎


Mam 3 zestawy 😀. Wlasnie dokupilam sobie z najnowszej kolekcji ten brazowy.
Szkoda, ze tak malo zostalo... A mialam wszystkie w odcieniach niebieskich jakie byly wydane 🙂.
Najbardziej mi zal ze nie mam Marina i Hellblau 🙁.

Anyway - super wygladacie w tym kolorze!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 maja 2013 14:33
Gniady w Anky Kreta Blue, nada się któreś do galerii?  👀



wątek zamknięty
Wszystkie piękne!  💘  Jakoś nigdy nie przepadałam za błękitem na gniadych, ale chyba zacznę polować na Kretę...
wątek zamknięty
Wszystkie piękne!  💘  Jakoś nigdy nie przepadałam za błękitem na gniadych, ale chyba zacznę polować na Kretę...


błękit na gniadych zawsze fajnie wygląda  😀
moim zdaniem gniadym we wszystkim ładnie, z wyjątkiem czerwieni, pomarańczu i ciemnego brązu
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.