Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Gagulec   Mistrz lokalny
09 maja 2013 19:53
Gagulec mnie osobiście te leginsy zachwycają,ale każdy ma inny gust. Gdyby były trochę tańsze to z chęcią bym je nabyła 😀


Jakos w listopadzie/grudniu maja w Black Milk 'cyber monday' i wszystko jest 75% taniej 😀.

flygirl - cudne zdjecia, przesliczne!

Averis - ja nie mowilam o swiatowosci i postepie tylko o reakcjach ludzi. Rozumiem kwestie podobania i nie podobania, ale nie rozumiem kwesti obrazania ludzi lub sie na ludzi, ktorym podoba sie cos innego 🙂. Anyway na Cathedral nie ma nikogo tragicznie zmarlego jesli o to chodzi 🙂.
Averis   Czarny charakter
09 maja 2013 19:59
Gagulec, nie, nie o to chodzi - Znam te ciuchy. Z resztą - nieważne.
Wspomnienia z majówki







Może wreszcie się pokażę.
Z osiemnastki kumpla, pierwsza od lewej, w pomarańczowej bluzce 😀
Chess fajne masz włosy!
Dziękuję 🙂 chociaż osobiście ich nie znoszę. Nie ważne co bym robiła, wystarczy odrobina wilgoci (morze obok, mżawka, deszcz, mgła, cokolwiek...), żebym wyglądała jak pudel. Widać to na niektórych zdjęciach  🙄
Chociaż w sumie i tak jest już lepiej niż było kiedyś (znalazłam fryzjera cudotwórcę).
Chess no właśnie na pierwszym zdjęciu masz te włosy takie pokręcone i rozwiane ale mi się właśnie bardzo podoba  😀 Nie znam Cię ale wyglądasz na charakterną osobę, więc mi taka fryzurka do Ciebie pasuje  😀iabeł:
Podczas robienia pierwszego zdjęcia wiał taki wiatr, że praktycznie nic nie widziałam  🤣
Jak mam włosy ogarnięte (takie, na które nie narzekam) to wyglądają tak jak na fotce nr 2, zresztą, one dziwnie i źle wyglądają głównie z tyłu. Fotka pierwsza jest robiona po drugiej więc można zobaczyć co robi z moim włosiem wilgoć.
Chociaż mój chłopak mówi, że też lubi jak mam te włosy hmmm puchate więc może faktycznie nie jest aż tak źle, a charakterna chyba faktycznie jestem  😉
Zdecydowanie nie jest źle  🙂 na drugim zdjęciu w sumie fajnie masz te włosy ułożone więc czy rozwiane czy gładkie - mi się podoba.
Dziękuję  :kwiatek:
flygirl jakie masz piękne oczy! 😍
Gagulec??? To Ty??? 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 maja 2013 20:45
Takie o 😉
ovca   Per aspera donikąd
11 maja 2013 20:56
Jeszcze jedno 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 maja 2013 21:30
Chess ,zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam  🙂
Jak i dlaczego :P?
W sumie wypowiadam się na forum tak mało i w takich tematach, że ciężko określić jaka hmmm mogłabym być, przynajmniej tak mi się wydaje  🙂
Jiska, czy to możliwe, że widziałam Cię w sobotę w kręgielni w Katowicach? 👀
ashtray nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło :kwiatek:
Wiem, ze nie lubicie zdjec z dziecmi, ale to nasz pierwszy slodziaczek wsrod przyjaciol i ciocia Oliwia nie mogla sie oprzec😉)
wendetta bardzo możliwe bo byłam ze znajomymi  😀
Jiska, a to na bank! W Punkcie 44? Jeśli tak, to graliście na torze obok (Ty i sami koledzy? 😉)
Nie wiedziałam, że jesteś ze Śląska 🙂
wendetta zgadza się 🙂...a to chyba wiem,która to ty oglądając Twoje zdjęcia na re-volcie 😉 Nie jestem ze Śląska,jestem z Krakowa,ale chłopak mieszka w okolicach Oświęcimia to do Katowic nie daleko 🤣
Gagulec   Mistrz lokalny
15 maja 2013 17:03
Gagulec??? To Ty??? 😀


Niet... A szkoda, bo tez bym Chciala buty Jeffrey Campbell i wlasnie konkretnie te czyli Back Off 😀

tyskakonik - piekne masz wlosy...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 maja 2013 19:46
Faith słodziak! 😀 Do twarzy Ci z dzieckiem 😁 (kiedy będziesz w Wawie? 👀 )
Dzieki dzieki😀 na razie wyprawa sie nie szykuje, ale dam znac jakby co😀
trzynastka   In love with the ordinary
18 maja 2013 16:08
Dostałam kilka zdjęć od Abre, nie mogę się opanować by nie wrzucić ich wszędzie gdzie sie da 😉







i jedno które zrobiła mi koleżanka 😉

nine piękne fotki! Na tych zdjęciach przypominasz mi [url=http://www.filmweb.pl/person/Marguerite+Moreau-47212]Marguerite Moreau I[/url]
No to teraz ja w starym kolorze:




arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 maja 2013 16:19
tyskakonik, ładna dziewczyna z Ciebie!
nine, jaka piękna sesja! No po prostu cudne zdjęcia!
flygirl, świetne zdjęcia 🙂
Jiska, Ale ty masz przepięknie niebieskie oczy!
Pursat, masz fenomenalną urodę, chyba się powtarzam 😁
Gagulec, ciekawa sesja, taka mroczna 😉
Behemotowa, bardzo ładnie Ci było w tym kolorze włosów, jaki teraz?

Ja się przypomnę, bo wieki mnie nie było i nie wiem czy jeszcze pamiętacie jak wyglądam 😁

Wakacyjne:


Z moim szczęściem!


i niby sesja 😁
nine, drugie mega 😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się