moda, ciuchy etc...

slw95   żyj i pozwól trwać
09 maja 2013 20:57
infantil, wydaje mi się, że w większości tutaj są ciuchy DIY http://fesswybitnie.blogspot.com/ 🙂
polecam fesswybitnie, zamówiłam bluzę i jest bardzo fajna, w dodatku za połowę ceny sklepowej  😀
o coś takiego mi chodziło, dzięki!
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
10 maja 2013 15:13
Cavallia, mogłabyś wrzucić fotki bluzy? najlepiej na sobie 🙂
o wlasnie, pokaż 😅
znacie jeszcze jakies tego typu firmy/sklepy?


co prawda nie na mnie, tylko na Nat z fesswybitnie, ale jest identyczna i ten sam rozmiar   🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
11 maja 2013 10:09
Super jest!
Gagulec mi też się bardzo podoba i taki fajny materiał, "miziasty" w środku 😀
mam zamiar zamówić jeszcze jakoś  w następnym tygodniu ze dwie (czarną i szarą), ale poczekam, aż nowe wzory będą, bo z tych które są aktualnie na stronie jeszcze przemawia do mnie jedynie ta z napisem "DAMN"
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 15:06
Która najlepsza na imprezę urodzinową?
1.
2., czarna?
3.
4.
Jak wam się podoba ta ramoneska klik ? czarna. Cały czas się waham i nie potrafię się zdecydować. Zależy mi na tym żeby była dopasowana i nie miała tych "kołnierzy" przy szyi ale z drugiej strony nie wiem czy nie wygląda tandetnie.
Z tego co widziałam to podobna jest z zary ale mimo wszystko zwracam się z prośbą o pomoc   :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 maja 2013 15:20
Która najlepsza na imprezę urodzinową?
1.
2., czarna?
3.
4.


podoba mi się i 2 i 3, ale 2 taka raczej na co dzień

pippi, do mnie nie przemawia, ale ja pikowania nie lubię 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 15:23
Jeszcze dwie znalazłam i już totalnie nie wiem  😵
5.
6.

Dwójka nie problem, jakieś dodatki, buty i może wyglądać bardziej imprezowo. Ale i tak muszę iść i pomierzyć, jeszcze trochę czasu niby zostało.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2013 15:27
Facella według mnie 4 lub 5 (4 jest śliczna, ale czarna- smutna jak na imprezę urodzinową)
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 maja 2013 15:36


Dwójka nie problem, jakieś dodatki, buty i może wyglądać bardziej imprezowo. Ale i tak muszę iść i pomierzyć, jeszcze trochę czasu niby zostało.


Tylko znając h&m to materiał może być taki średni. Tylko czemu się na czarne sukienki uparłaś? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 15:44
safie, bo nie lubię siebie w kolorze.
Facella, 1 lub 3. 🙂
edit: od razu podpytam, kupiłam sukienkę i zastanawiam się czy czarne buty i torebka oraz złote dodatki będą ok? Właśnie, naszyjnik i pierścionek czy naszyjnik i bransoletki/ka?
według mnie, barbarzyństwem jest płacić 100zł za stuprocentową poliestrową sukienkę. Na dodatek z H&M.

Florcik, jasne, że złoto będzie pasować!  😉
Buyaka co racja to racja. jedyne coś co w hm ma jaka kolwiek jakość to staniki 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 17:59
Chyba się skończy na tym, że kupię , granatową  😁 Dzięki za pomoc.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 maja 2013 18:13
Chyba się skończy na tym, że kupię , granatową  😁 Dzięki za pomoc.


Czerwoną  albo niebieską 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 maja 2013 18:22
Matuzaalem, spróbuj na allegro pod "retro"

safie, nieee, jak już to niebieska, ale nie wydaje mi się, żeby było mi w niej ładnie...
Facella - dzięki 🙂 Już wpisywałam, ale kurcze żal mi wydawać po 200 zł na jeden wieczór.
Facella a mi się bardzo podoba nr 4 🙂 aż chyba się przejdę do H&M
Pursat   Абсолют чистой крови
11 maja 2013 19:38
Jak wam się podoba ta ramoneska klik ? czarna. Cały czas się waham i nie potrafię się zdecydować. Zależy mi na tym żeby była dopasowana i nie miała tych "kołnierzy" przy szyi ale z drugiej strony nie wiem czy nie wygląda tandetnie.
Z tego co widziałam to podobna jest z zary ale mimo wszystko zwracam się z prośbą o pomoc   :kwiatek:

Ja mam taką kurtkę, kupowałam w Zarze. Jest super.
Dziewczyny, jak się teraz chodzi na pogrzeby? Bo ostatnio słyszałam, że nie ubiera się już od stóp do głów na czarno, tylko wystarczy na ciemno. Trzeba jakoś bardzo elegancko? Nigdy nie wiem jak wypada się ubrać.
We wtorek ma być chłodno (15-17 st wg. prognoz) i do tego ma padać  🤔
Mam taka sukienkę  i szpilki, ale nie wiem czy nie jest zbyt elegancko? 🙄 Do tego granatowa marynarka albo kurtka.
Czy normalnie ciemne spodnie i czarną górę? 😵 
Averis   Czarny charakter
11 maja 2013 23:16
Babi, według mnie na pogrzeb zdecydowanie zbyt krótka.
Właśnie też się nad tym zastanawiałam, czyli odpada. Ciemne (granatowe) spodnie, czarna bluzka i granatowa marynarka byłoby ok? Kiedyś miałam 3/4 szafy w czarnym kolorze, teraz nie mam praktycznie nic ciemnego  🙄
asds   Life goes on...
12 maja 2013 10:29
Dziewczyny co sadzicie o tej sukeinve? Może byc na wesele w czerwcu?



do jakiiej góry  i butów zakladac spódnice, ktora z tylu jest do kolan a z przodu do połowy uda? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się