Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

exploited, Czy chodzi Ci o tego konia ?
kujka   new better life mode: on
11 maja 2013 14:39
exploited, meczykonia zirael  pamietamy 😉 ale chyba sie tu nie pojawiala?
ewuś tak dokładnie! zawsze bardzo mi się podobał
a co do zirael, to nie widziałam jej tutaj
msz miała srokatka, sprzedała i kupiła kolejnego chyba rudziszona z walewic- na tym etapie się zatrzymałam😀
exploited, jest dokładnie tak jak mówi Karla🙂 z tą różnicą, że msz kupiła gniadego konia i z tego co się orientuję, to do tej pory go ma 😉 A Abon poszedł gdzieś za granicę (Dania lub Szwecja chyba, ale pewna nie jestem).
a widzisz, pomylilam rudego po burgundzie z gniadym po top ganie😀
oo, lubiłam mszowskiego Abona...

A kucunio, jak martva wspomniała, siedzi w baletówce w stanach. Wstawiła kilka zdjęć w wersji jeżdżącej, jak wpadła na chwilę do Polski.
za nic nie pamiętam nicka, ale pamiętam taką czaderską dziewoję, tatuaże, kolczyki, różowe dredy, miała fryza bodajże. kojarzę, że podziwiałam fotki, bo prezentowała się genialnie. może ktoś kojarzy?
Karla🙂, rudego po burgundzie miała zdaje się przed Abonem 😉
za nic nie pamiętam nicka, ale pamiętam taką czaderską dziewoję, tatuaże, kolczyki, różowe dredy, miała fryza bodajże. kojarzę, że podziwiałam fotki, bo prezentowała się genialnie. może ktoś kojarzy?

Anna Chwalebna  😉
Isabelle, a na dodatek miała ogromniastego fryza 😉
Anna Chwalebna się zwała.

o, Poncioch była szybsza 😉
Ewcia wiem wiem, pomerdalo mi sie przez to, ze obydwa z walewic i obydwa po rudych ojcach 😂
kurcze tyle osob ze starej gwardii milknie...
Poncioch,  buyaka,  a wiecie co tam u niej? na rv chyba nieobecna?
Był taki chłopak - badziew chyba, znaczy nick- badziewek, czy badziewak...
co sie zadziała z nim? Była jakaś afera z jakaś laską  z forum? Cos mi swita.
Zyje on jeszcze??
badziewiak z tego co ja pamiętam 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2013 18:59
był Badziewiak i Basten chyba, laska jak się nazywała nie pamiętam, ale było jak w telenoweli 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2013 21:02
[quote author=Isabelle link=topic=25404.msg1772643#msg1772643 date=1368287166]
za nic nie pamiętam nicka, ale pamiętam taką czaderską dziewoję, tatuaże, kolczyki, różowe dredy, miała fryza bodajże. kojarzę, że podziwiałam fotki, bo prezentowała się genialnie. może ktoś kojarzy?

Anna Chwalebna  😉
[/quote]

Na forum zwała się Anna Guciowa od konia-Gucia  😉 Pamiętam, że była to pierwsza osoba, która powiedziała, że odchodzi z forum i naprawdę już więcej się nie pojawiła.
tak przeglądam właśnie starą Voltę i kojarzę z nicków np Dada, sun_flower , clio , te osoby się jeszcze pojawiają?
smarcik,  oo dokładnie! Guciowa! kurczę, jak "odchodziła", to już był moment mojej przerwy od koni, więc nie pamiętam dlaczego, pamiętasz moze co się stało? wiesz co tam u niej ciekawego? pamiętam, że sprawiała szalenie miłe wrażenie.
tak, tak, jak w telenoweli🙂 policją się skończyło po tym jak wydzwaniał do mnie i bastena...a w aferkę zamieszani byli i kaczor i jego była panienka (nie żaba)
Ta Anna Chwalebna od Fryza Gucia była też bardzo aktywna na forum "konie i my", stamtąd ją kojarzę.

Karla🙂, Jaka żaba? zaba z Poznania?  Znamy się osobiście, ale kupę lat żeśmy się nie widziały.
Z ostatnich wieści wiem, że "zeszła na psy" - wyżły weimarskie i że dalej ma konika Żywczyka, ale już chyba ponad rok nie mam wieści.
żaba z Pozka- żaba była z kaczym🙂 wieki temu z tego co wiem🙂 a wyżły podziwiam na fb🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 maja 2013 22:02
Właśnie zaczęłam przeszukiwać starą voltę, żeby ogarnąć o co w tej historii chodziło, ale chyba się nie da...
[quote author=Karla🙂 link=topic=25404.msg1772910#msg1772910 date=1368304211]
tak, tak, jak w telenoweli🙂 policją się skończyło po tym jak wydzwaniał do mnie i bastena...a w aferkę zamieszani byli i kaczor i jego była panienka (nie żaba)

[/quote]

policją????  😲 😲
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 maja 2013 23:49
Julie, zaba od weimara Arka? Teraz ma szczeniaka, rzadko udziela sie w psim wątku.
tak Dodo, policją, a pewnie poszłoby dalej gdyby  badziew się nie uspokoił.
KuCuNiO   Dressurponyreiter
23 maja 2013 13:42
Hey,
Martva mnie podkusiła żeby tutaj zajrzeć;-), tak jak wcześniej już ktoś napisał ja jestem obecnie w USA, nie jeżdżę już 2,5 roku i raczej nie planuję w najbliższym czasie, ale mam się dobrze, jakoś ciągnę do przodu chociaż czasami ciężko. I w sumie to byłoby na tyle🙂, a Was zawsze miło wspominam, praktycznie prawie wszystkich z tego wątku pamiętam🙂
Pozdrawiam,
N.
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 maja 2013 09:37
za nic nie pamiętam nicka, ale pamiętam taką czaderską dziewoję, tatuaże, kolczyki, różowe dredy, miała fryza bodajże. kojarzę, że podziwiałam fotki, bo prezentowała się genialnie. może ktoś kojarzy?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.141187532736213.1073741825.141187442736222&type=3
Tatuaze i dredy sa, tylko fryza brak 🙂
.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się