Kącik Małolata...:D

borkowa.   silesian team
10 maja 2013 17:11
powiem wam, że ten chłopak dalej do mnie pisze, a ja niestety (dla niego) nie jestem nim zainteresowana 🙄
Jutro wreszcie zobaczę się z przyjaciółką 💘 Nie widziałyśmy się tyle czasu, ile nie mam już telefonu... Czyli od 17 lutego 🤔 zapowiada się cudowny dzień latania po sklepach i leżenia z kawą 😍
maiia - zazdroszczę takiego wolnego czasu. Ja przez cały weekend będę żyć szkołą  🤔

Jutro jadę na konie. Znowu będę siedzieć jak paralityk, nie mówiąc już jak ta jazda będzie wyglądać. Masakra.
no dobra, było megasuperświetniefajnie i w ogóle 😜 ale znowu narobiłam sobie kłopotów. Znaczy kłopoty się zaczną jak mama się dowie, że jednej koleżanki ze mną nie było. Duuuże kłopoty. Cóż zrobić. Jak zwykle się wpakowałam, ja to mam talent 😎
maiia - a co zrobiłaś grzesznico? 
Matuzaalem, pw idzie, bo jeszcze będzie, jaka to jestem niedobra 😁
to ja tez chce pw 😀
JA TEŻ!  🤣
borkowa.   silesian team
11 maja 2013 19:59
maiia ja też ! :P
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 maja 2013 21:11
Czy ktoś z was ma doświadczenie w pracy w stajni za granicą ?
maiiaF, mi też PW 😀
Ronin. wątpie, że tu taka osobę znajdziesz. jest od tego osobny wątek.
Ronin.   Każdy orze jak może.
11 maja 2013 21:18
wiem ,wiem ale chciałam z wami o tym pogadać szczególnie ,że jak się jest niepełnoletnim to troche inaczej  🙂
A jest w ogóle taka możliwość zatrudnienia niepełnoletnich za granicą?c 👀 Zainspirowałaś mnie  😁
Ronin.   Każdy orze jak może.
12 maja 2013 15:44
Nie wszędzie chcą niepełnoletnich ,ale jak ktoś się zgodzi + masz zgodę rodziców to raczej nie ma problemu.
Pracą za granicą dla pełnoletnich ? Hmmmm podejrzewam że mogą cię wziąć w formie wolontariatu i sypną ci pieniążkami. Bo za dużo trochę jest motania z wypłatami nieletnich. Ale gdzieś ostatnio w internecie natrafiłam na artykuł odnoście pracy osób niepełnoletnich. W UE i UK, jednak mogą cię zatrudnić tak legalnie gdy masz skończone 16 lat. Tak mi tłumaczyli.  Ronin jednak upewni się w stu porcentach, może ktoś ma ze znajomych jakiegoś biznesmana w rodzinie/ znajomych i innych, oni doskonale wiedzą co i jak bo zazwyczaj sprytnie ominą temat zatrudnienia i podatku 😀 gdzie im się nie dziwie, szczególnie w Polsce  😁

A mój chłopak nadal się upiera, że nie spotyka się z nikim innym, pomimo że ich nakryłam przypadkiem. Bo moja przyjaciółka chodzi do tej samej szkoły co on i jego nowa zabawka. {Płakać mi się chce  😕
klaudiabolusiowa - nie przejmuj się znajdziesz innego o wiele wiele lepszego
Gniadata   my own true love
14 maja 2013 20:33
klaudiabolusiowa olej sukinsyna, nie jest Ciebie wart!
tak swoja droga, matko, czemu większość facetow to takie... szmaty (przepraszam jezeli kogos razi to okreslenie)? ;_;

a ja pozdrawiam z lozka, nie wiem gdzie mi sie udalo tak ładnie przeziebic (przeciez ciepło bylo ostatnio o.O), ale nie mam glosu a moje gardlo juz umarło. pomijajac liczbę lekow, czuje sie jak 70latka. jedyny plus to w sumie to ze nie idę do szkoły jutro ani nic, ale w sumie coraz silniej czuje to ze zostal mi już ostatni rok nauki, ostatni maj, ostatni czerwiec ;_; wiem, jestem porabana, ale mam często takie odchyly
Gniadata - bo prawdziwych mężczyzn już nie ma. A jak są to zajęci  🤣

A ja siedzę przed komputerem i się śmieję jak porąbana. W szkole mieliśmy dzisiaj konkurs piosenki. Konkurencja masakrycznie mocna ale wygrałam  😅
Gniadata   my own true love
15 maja 2013 15:45
Matuzaalem kurde, niestety chyba tak. i dochodzę z każdym dniem coraz bardziej do wniosku że jednak zostanę starą panną z tysiącem kotów 😵
a no i: GRATULACJE! 😀  co śpiewałaś?

nie wiedzieć czemu rozchorowałam się jeszcze bardziej, kaszlę jak szalona, mega kręci mi się w głowie i nie mam na nic siły. poszłabym spać, ale cholera - ruski + chemia, grr... nie wiem od czego jestem tak okropnie zmęczona, wiem, że jak sobie pomyśle co na mnie jeszcze dzisiaj czeka, to chce mi się ryczeć (chociaż może to hormony, ostatnio cały czas ryczę)
Gniadata - ja też zostanę albo starą panną z kotem albo zacznę gustować w kobietach  😁
Dziękuję śpiewałam Gdzie ci mężczyźni i w duecie Waterloo (polską wersję Abby).
Mi od rana jest słabo i niedobrze, boli mnie brzuch. Mam po prostu dosyć. Jutro chyba do szkoły nie pójdę.
Znając życie to mi też grozi staropanieństwo ; <
A ja się chwalę, bo prawko już mam PRAWIE w kieszeni 😀 Zostały tylko formalności z pójściem do urzędu, ale zdałam.
Co prawda praktyka poszła za drugim razem, ale na czysto, w dodatku miałam tak genialnego egzaminatora, który w ogóle nie stwarzał stresującej atmosfery, bo był po prostu zwykłym człowiekiem, a nie egzaminatorem takim jak cała reszta ZORDowska. Jestem mega szczęśliwa, że mam to już za sobą : D
Rydon - gratuluję!  🙂
Braaaaaawo dziewczyny! 😅

A ja tu tylko na chwilę napisać, że mam masakryczną walkę teraz o oceny, podciągam się ze wszystkiego i już nie daję rady  😵 Mam do napisania 5 sprawdzianów z matmy,każdy muszę napisać na min.4.... Do tego biologia, chemia, fizyka, geografia, polski, angielski, niemiecki - wszyyystko.
I mam mętlik co do szkół, zmieniam po sto razy szkołę z trzeciego miejsca, na chwilę obecną jest to Barbosa, chociaż pewnie nawet tam sie nie dostanę, nie mowiac juz o Cervantesie i Fredrze które mam na 1 i 2...

To tyle, spada do książek. Trzymajcie się  😅
Gniadata   my own true love
15 maja 2013 17:42
Matuzaalem ja tam w kobietach raczej gustować nie zacznę, bo taki homofob trochę ze mnie, ale staram się to zwalczać, bo podobno nieładnie...  😡
chociaż ostatnio się zastanawiałam w tej kwestii - i wyszło mi ze z moim szczęściem wtedy trafiałabym na damski odpowiednik tych męskich szmat  🙄

ej ale powiem Wam że zrobiłam jeden mały krok dla ludzkości, wielki krok dla mnie: odpuściłam sobie dupka! w koońcu i tym razem wydaje mi się, że na pewno, jeee  😅

Rydon GRATULACJE! ja sie tak do prawka przymierzam, że nie wiem kiedy zrobię, a teoretycznie już powinnam się ogarniać powoli, tych miałam w czerwcu zaczynać... taaa  😁 Warszawie radzę już niedługo uważać przy wychodzeniu na ulicę  💃

infantil DOSTANIESZ SIĘ! głowa do góry i trzymam kciuki  😜
Dziękuję bardzo  👀
Szczerze mówiąc to w końcu mogę spać normalnie.
Tak mi się już chce do stajni pojechać, ale niestety dopiero w sobotę jadę.
Zresztą moja jazda to i tak takie rekreanckie człapanko, czasem jakieś skoki, no ale może za ambitniejszą jazdę wezmę się za jakiś czas jak się trafi ku temu okazja.
brawo dziewczyny 💃

ja też walczę o oceny, no dostanę się, ale walczę 😁

jakby ktoś chciał, to na poziomie gimnazjum mniej więcej służę pomocą we wszelkich przedmiotach, wszystko ciekawsze od tego, czego powinnam się uczyć JA 😎 😁 chociaż fizunię ogarnęłam, geo na jutro nauczona, matma idzie w miarę na bieżąco, zostaje polski i historia. Oby do 13 czerwca 🤣
Jejku, ale wy ambitne jesteście..  😡 Ja mam dalej wielkiego lenia, kryzys psychiczny i wszystko inne. Dzisiaj wysiadł mi kręgosłup, jak byłam u koni.. 🙁 Ryczałam z bólu. Znowu zaczynają się problemy. Do nauki dalej zero ambicji. W ogóle jakoś tak wygasłam ostatnio. Taki robot się ze mnie zrobił. Wstaję,idę do szkoły,wracam,sprzątam,robie obiad,sprzątam,pooglądam coś,sprawdzę fejsa i re-volte i idę spać.. Zero emocji. Chyba że tylko takie wywołujące potok łez. Taki stan wykańcza.

Ronin, graatki!  😎
Gniadata   my own true love
15 maja 2013 18:59
anioleczek  :przytul: znam to, trzeba się przełamać, uśmiechnąć tak na przekór sobie, potem to jakoś poleci...  bedzie dobrze mordko, trzymaj się!
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
15 maja 2013 21:34
infantil w Barbosie najniższy próg jest chyba 137pkt. i na dniu otwartym mówili, że nie przyjmują osób z mniejszą ilością punktów niezależnie od ilości chętnych, więc nie wiem czy warto je brac na 3...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się