Warszawskie voltopiry :)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 maja 2013 14:22
Czy w Złotych Tarasach jest sklep w którym kupię nici? Bardzo pilne  😵

edit: pony o rany, co za chamstwo w tych szpitalach.. Współczuję. (a na przyszłość polecam nuva ring, jest super!)
pony   inspired by pony
11 maja 2013 14:30
Smarcik,  w szpitalu to jeszcze, bo wypisali chociaż.. a w medicoverze i luxmedzie wubuliłam kupę kasy i tam to dopiero chamsko mnie potraktowali,kasę wzięli i odprawili z kwitkiem.
Ja właśnie musiałam zrobić przerwę od hormonów, ale w zadzie to mam, wracam na tabsy, dziękuję za takie przeżycia;/

a w złotych powinnaś znaleźć pasmanterię jakąś chyba..Zobacz sobie na stronce spis sklepów🙂

kujka   new better life mode: on
11 maja 2013 14:39
pony, maatko wspolczuje przezyc! trzeba bylo pisac, mam sprawdzonego prywatnego lekarza z centrum, swiatek-piatek zapisuje takie rzeczy bez moralizowania.
amnestria   no excuses ;)
11 maja 2013 15:24
pony też współczuję 🙁 Byłam w takiej sytuacji (o tyle było podbramkowo, że utknęłam w Niemczech - problem na lotnisku; godziny uciekały) a ja i tak najbardziej się bałam problemów z wypisaniem recepty. Jak na złość wróciłam do PL w niedzielę... Mnie poratowała kujka właśnie :kwiatek: :kwiatek:
Pan doktor nie moralizował, aczkolwiek się "zatroszczył", poinformował o tym, że na dłuższą metę to nie jest wyjście i dał namiar na aptekę gdzie można kupić tabsa "po".

Ale od moralizatorskich tekstów nie uciekłam, bo escapelle rozregulowało mi cykl na parę mc i po jakimś czasie musiałam okres wywoływać. Pani ginekolog popisała się wtedy klasą 🤔
Byłyście może na zabiegach kosmetycznych w tym miejscu http://www.prestigestudio.pl/uslugi-u-kursanta.html ?
Zastanawiam się czy nie pójść tam na laser ale mam pewne obawy że coś zwalą i będzie nie halo...
Orientuje się może któraś, czy gdzieś w Warszawie oprócz w pizza hut można kupić pojedynczy kawałek pizzy?
Na Francuskiej w pizzerii Renesans  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2013 11:34
Ktoś się wybiera na wystawę alpak w piątek/sobotę? 👀
CzarownicaSa, ja prawdopodobnie będę na Sggw ale w budce mojego wydziału
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2013 14:03
O, a jakiej konkretnie? Może Cię odwiedzę 😀
infantil, dzięki 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
13 maja 2013 14:48
Ja będę w sobotę na pewno na SGGW, pewnie z koleżanką, kotlet, który wydział, bo mam sklerozę totalną 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2013 16:16
Gdzie w Warszawie/Piasecznie mogę kupić sznurek sutasz?
Ja będę prawdopodobnie w sobotę na stoisku knwnoz, ale do alpak też mam plan się wybrać 🙂
Ja będę prawdopodobnie na stoisku WRiB-u z tym że jeszcze nie wiem czy w piatek czy sobotę bo jaśnie przewodniczący nie raczył dać jeszcze odpowiedzi ;/
Czarownica ja prawdopodobnie będę  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2013 20:37
Babi o, fajnie! 😀 To szukaj zielonego, trzykołowego wózka 😁 (a swoją drogą czy Ty nie miałaś awataru z J.D.? 👀 )
ok, będę szukać  😀 a Ty będziesz w piątek czy sobotę?
tak, miałam Johnnego!  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2013 20:50
A jeszcze nie wiem, w czwartek napiszę 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 maja 2013 21:31
Ja może wpadnę w piątek 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 maja 2013 10:34
Zna ktoś dobrą restaurację na Białołęce? Potrzebuję zrobić chrzciny. Szukam przez google, ale idzie mi to jak krew z nosa  🙄 Pomoże ktoś?  :kwiatek:
Jutro mam wieczorem spotkanie dotyczące dni sggw wiec jak wrócę to dam znać kiedy będzie można mnie złapać 🙂
Sorki za post pod postem.
Jeśli wybieracie się jutro miedzy 10 a 15 na wystawę alpak na sggw to będzie można mnie upolować na stoisku wydz. rolnictwa i biologii.

rysopis:
-małe, blond, w czarnych krótkich portkach i czerwonych trampkach. Nie wiem czy będę mieć koszulkę wydziałową czy czerwoną koszulkę w kratkę.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2013 21:11
No, to ja mogę wyruszyć ok. 9 i pewnie ok. 10 być na SGGW 😀 I chętnie poszwendam się z kimś, kto zna teren, bo moja orientacja leży i kwiczy 😁
No, to ja mogę wyruszyć ok. 9 i pewnie ok. 10 być na SGGW 😀 I chętnie poszwendam się z kimś, kto zna teren, bo moja orientacja leży i kwiczy 😁

jak nie padnę gdzieś po drodze ( fatalnie się czuje ) to pewnie jutro też będe na SGGW

co by te alpagi tfu alpaki znaczy się obejrzec
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2013 21:15
Aszhar właśnie do Ciebie napisałam 😁 No, to będziemy w kontakcie 😉 A coś poważnego?
Aszhar właśnie do Ciebie napisałam 😁 No, to będziemy w kontakcie 😉 A coś poważnego?


Mój organizm słońca nie lubi. Nie wiem jakiś wampir ze mnie czy coś....
Mogę Cię spokojnie zgarnąć z Doliny Służewieckiej.
I razem się brykniemy już na SGGW
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 maja 2013 21:25
Oo, super by było! 😀 To daj znać rano jak będziesz się czuła, wtedy umówimy się na konkretną godzinę 🙂
Oo, super by było! 😀 To daj znać rano jak będziesz się czuła, wtedy umówimy się na konkretną godzinę 🙂


Ok się na pewno odezwę 😀.
Czy metro centrum w końcu działa? Potrzebuje do centrum sie dostać, jakdojade, które podobno zawsze jest aktualne mówi, że metrem dojade. Dlaczego więc w poniedziałek po marymoncie pałętały się autobusy "za metro"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się