Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

karolinak - ok. 200zł, jeszcze oczywiście zależy gdzie i u kogo 🙂
sei, widzę, że wpadłaś z tymi graficznymi tatuażami;p

arabek, zobacz jaki styl Ci pasuje. Tu masz też koliberka, ale różniącego się od wstawionych przez Ciebie



ten jest świetny, ale na przedramię by się nie nadawał 🙁
Gillian   four letter word
09 maja 2013 22:42
się nie powstrzymałam i kliknęłam - KOŃ

popatrzałam na necie na ceny i krew mnie zalała, przepłaciłam o 100zł mojego vh  👿
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 maja 2013 07:20
dostane gdzies w Krakowie produkty EasyTattoo?
Madmaddie, a co Cię interesuje? Krem do smarowania  jest na 100% w Rock'n'Ink na Grodzkiej. Nie wiem czy mają tam ten do opalania.

Gillian, ładnie się w tym studio cenią...  🤔
Gillian   four letter word
11 maja 2013 11:43
pewnie dlatego, że są tylko dwa w moim pięknym mieście. A to jest dobre studio. Czysto, profesjonalnie, dokładnie. Byłam w tym drugim ale na samym wejściu wrażenie fatalne i niesympatyczni ludzie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 maja 2013 12:20
była kiedyś mowa o kryciu blizn tatuażami...
Na bliznach jakoś bardziej boli ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 maja 2013 17:37
Obstawialabym, ze mniej, to miejsca slabo unerwione.

Lotka, mi chodzi o ten do opalania. Smaruje dzieciowym milion razy na dobe, a i tak mam schize ze mi wyblaknie. W kazdym razie, wycieczka do Krk wyjdzie mnie tyle co przesylka z ich strony 😉
ja smaruje kremem z filtrem 50 i widze ze jest ok, skora na i wokol tatuazu blada, a reszta opalona
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 maja 2013 19:20
ja też, ale to nie przeszkadza mi panikować 😀 jak się goił to prawie oszalałam z tego stresu  😂
Ma ktoś tragusa ?  👀 Nasłuchałam się dzisiaj, że jest spore ryzyko migracji  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2013 18:52
Tragus i migracja? :P Ja pierwsze słyszę 😉
Karolinag4, ja mam. Mój pierwszy 'poważny' kolczyk i ZERO problemów (w przeciwieństwie do rooka, nostrila czy tongue weba 🤔wirek🙂. Miałam robiony w grudniu, także sezon czapkowy w pełni.
Md, a na pewno przy surface, jest większe prawdopodobieństwo migracji niż przy  tragusie. Jasne, że możesz o niego zahaczyć/uderzyć się- ale ja bym się nie obawiała 🙂
lotka13 a co ci się działo z tongue webem? Bo ja planuje sobie zrobić, ale dużo osób mnie straszy, że się strasznie babra... 🤔

karolinag4 mój tragus też bezproblemowo, a jakoś specjalnie o niego nie dbałam, nawet mi się nie chciało przemywać ani smarować 😉
JARA no właśnie też taką reakcję miałam  😉
lotka13 dobrze wiedzieć, że się łatwo goi  🙂
Frania no mój jest lekko zaczerwieniony z jednej strony, ale mam nadzieję, że problemów z nim nie będę miała. Póki co czyszczę 2 x dziennie octenisetpem.

W końcu dorobiłam się nowych kolców  😅 Tragus + helix + labret (w miejscu poprzedniego).

Tragus i helix bolały niemiłosiernie, teraz już spoko, mogę nawet dotknąć  😀 Labret za to trochę wkurza, dziąsło troche obrywa  😤
dawaj zdjęcia labreta 😀

Tragus boli okropnie, mnie bardziej bolało zrobienie tragusa niż w karku 😉 do tego wszystkiego u mnie jest troche strasznie zawsze bo ze mnie się krew leje strumieniami  🙄 Postanowiłam, że zrobię 2 md w karku tylko odwlekam to ciągle bo się strasznie boje  😡
Ja niestety muszę zrezygnować z kolejnych kolców 🙁. Cholerna ziarnina.
Frania, w czasie choroby/ osłabienia organizmu zrobił mi się taki 'bąbelek'* przy kolczyku. Wyzdrowiałam i zniknął . Lecz za drugim razem zrobił się tak duży, że pochłonął mi trochę kuleczki. Mój piercer powiedział, żeby przykładać na chwilę wacik nasączony spirytusem sali., który to bardzo wysuszał. Więc schodziła mi z tego taka biała błonka, przez to mam teraz więcej miejsca.
Na początku widać było same kuleczki, teraz dodatkowo kilka mm pręciku. A że zrobiony na bananie, to wygląda jakby był krzywo zrobiony ;/ Ale mimo to uwielbiam go! 🙂
*Zdjęcie nie moje!

Sisisa, nie rezygnuj! Też mam jakieś problemy- po ziarninie na rooku miałam robionego tongue weba (problem opisany wyżej), nostrila (płyny nie mogły znaleźć ujścia, więc zrobiło się coś 'wulkano-podobnego'. A mimo to planuję jeszcze więcej kolców.
Edit: Jeszcze chciałam rozepchać ucho z 7,6mm do 8mm i co... blow out. Niektórzy na chama 2mm na raz mogą, a u mnie 0.4mm to problem.  🤦
Orientujecie sie może do ile mm tunele zarastają? Mam 4mm a wiem, że znając mnie zaraz mi się to znudzi a nie chciałabym mieć żadnych śladów.
lotka13, eh, ale mam już dosyć, to druga ziarnina, trzeci wyjęty kolec. Już niby był elegancko zagojony... Teraz za cholerę nie mogę usunąć tej ziarniny.

Sonkowa, ja miałam 8 mm i się zrosło, chyba znowu zacznę rozciągać...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2013 20:10
karolinag4 ja też mam tragusa od dawien dawna i nigdy nie miałam z nim problemów, od początku zachowywał się jak zagojony.
Sonkowa jestem w szoku, że sobie zrobiłaś tunele  😲 Pokazuj 🙂

lotka dzięki 😉
Frania md w karku mi się bardzo podobają, ale ja to bym je sobie wyrwała raz dwa  😁 Uważać przy spaniu, przy ubieraniu się, etc, to nie dla mnie  🤣. Miałam na dekoldzie, były mega, ale stwierdziły, że mnie opuszczają  🤬 W planach 2 md pod obojczykiem  😀iabeł:.

smarcik od razu mi lepiej  🙂 to może dziś już się położę na przekłutej stronie, bo spanie w jednej pozycji jest z lekka nie wygodne  😁

O zdjęcie się jutro postaram  😉
A ja tak trochu z innej beczki chciałam się pochwalić 🙂 Od czerwca zaczynam współpracę ze studiem 9th Circle w Krakowie, jako drugi piercer, pomoc dla Dr'a X 😀
Frania jeszcze nie ma czego pokazywać.  😀 Jak mnie kiedyś odwiedzisz to zobaczysz.  😀
MissTake, Gratuluję! Pod takim okiem się szkolić 😅 Widziałam 'ogłoszenie' na fb. Mam nadzieję, że się spotkamy- planuję wpaść po tongue surface. Ale jak zawsze mam masę pytań do(?) Marcina....
Gillian   four letter word
13 maja 2013 21:24
Sonkowa, poka poka! gdzie robiłaś? 🙂
Rozpycham sama.  😀 Jeszcze nie ma czego pokazywać.  😀
ja nosiłam już jakiś czas tunel 14mm i niedawno włożyłam taper 16. Nosiłam go przez kilka dni, ale tak mnie ucho bolało, że musiałam go wyjąć, okazało się, że się lekko naderwało i chyba zaczęło się robić słoneczko  😲 tak więc wyjęłam to, psikałam sobie octeniseptem i jak na razie jest w miarę okej, ale noszę taper 12 ...  🍴 i właśnie nie wiem przez co to, bo przecież rozciągałam powoli  🤔

Sonkowa niby do 10 mm raczej zawsze się zrastają, a co do większych rozmiarów to zależy od organizmu no i od sposobu rozciągania 😉 bo jeśli rozpychasz powoli i bez dużych przeskoków, to większa szansa, że się zrośnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się