moda, ciuchy etc...

drey martensy! Nie pomyślałam  😀 dzię-ki!
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 maja 2013 17:48
Niestety musiałam zrezygnować z tej koronkowej sukienki, z wielkim bólem serca... Ale obawiam się, że nie pasowałaby na mnie (z moim szczęściem  🙄 ), odesłać nie byłoby jak, straciłabym tylko kasę... No i za długi czas realizacji. Teraz chyba wezmę , jeśli nie znajdę nic lepszego.
Wybrałam tę a z tamtej zrezygnowałam po tylu nieprzychylnych opiniach jakie przeczytałam, ale siostra szyje więc nic straconego 😉
[img]http://i1.ztat.net/large/ZA/82/1C/06/E8/02/ZA821C06E-802@1.1.jpg[/img]
Ja kupiłam ostatnią taką, na żywo nie widać aż tak wzorków 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 maja 2013 20:29
Śliczna!  😍
galopada_   małoPolskie ;)
15 maja 2013 21:38
będzie pasowała na ślub?  👀


Biała/ecru raczej niekoniecznie. Na ślubie ten kolor zazwyczaj jest zarezerwowany tylko dla panny młodej. Ale możesz się jej zapytać, czy nie ma nic przeciwko 😉
Krój super i świetnie leży 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
15 maja 2013 21:47
cavaletti  W białej bym nie poszła, ale nie wiedziałam, że w ecru nie można. W rzeczywistości jest ciemniejsza niż na zdjęciu. Kurcze... A jak założę do niej dodatki w innym kolorze? Często widywałam dziewczyny i panie w tym kolorze na ślubach  👀 Wydawało mi się, że jeśli już będzie jasna, ale będzie miała ,,nieślubny" krój to może być.

Ile osób tyle zdań na ten temat... już sama nie wiem teraz  🙄

edit. im więcej szukam informacji na ten temat, tym bardziej głupieje  😂 kilka wersji, jakie znalazłam w internetowych dyskusjach:

a) ecru absolutnie odpada, bo się urazi wszystkich i panna młoda będzie miała żal, że została przyćmiona i nie była jedyną w jasnym ubraniu
b) krem/ecru może być, ale ważne, żeby sukienka nie była długa i podobna do sukni ślubnej
c) założyć dodatki w innym kolorze i będzie ok
d) zadzwonic i zapytac, czy Panna Młoda ma coś przeciwko (  😁 )
e) byle nie biała
f) to stary ,,zwyczaj" a teraz panny młode występują w sukniach w różnych kolorach. Gdyby była różowa, to goście nie mogliby mieć na sobie różu?
g) biały nie, kremowy nie, czarny nie, czerwień jest za mocna, żółty - zazdrość (zostają niebieski i zielony)

chyba nie pójdę wcale jak tak dalej pójdzie  😁
slw95   żyj i pozwól trwać
15 maja 2013 21:58
galopada_, też dopiero ostatnio się dowiedziałam, że po prostu nie wypada przychodzić w białej/ecru sukience na ślub, bo to właśnie kolor zarezerwowany dla panny młodej 🙂
martva, jeśli to o mojej, to :kwiatek: Zostaje mi tylko dobrać buty, dzisiaj widziałam genialne koturny i chyba pojadę je kupić 😡 Chociaż przez wzrost i kompleksy z nim związane nie wiem, czy będę się czuła komfortowo... Ale co tam! 😁
galopada_, wydaje mi się, że najlepiej będzie zapytać Pannę Młodą 😉
galopada_  jak szłam na ślub do znajomej to druhny były ubrane w czarne sukienki i miały czerwone dodatki, większość gości (jeśli chodzi o koniety) w fiolety,zielenie i róże. To wszystko zależy od zdania panny młodej i jej gustu 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 maja 2013 17:40
galopada_, wydaje mi się, że może być. Dla pewności zadzwoń do Młodej i zapytaj.
Dziewczyny - jak ubrać się na "łączoną" 18nastkę? Zostałam zaproszona jako osoba towarzysząca, poznam część rodziny mojego M. We Wrocławiu robi się oddzielnie dla rodziny i znajomych, ta ma być wspólna, na jakiejś sali i zupełnie nie wiem jak się ubrać 😵
Tak samo jakbyś się ubrała na nie łączoną. 😉
PonPon, chyba elegancko, jakaś sukienka w stonowanych kolorach, ewentualnie spodnie + jakaś koszula... Z tego co widziałam, to dziewczyny na 18 (nawet dla znajomych) poubierane są właśnie w takie sukienki. (rozumiem że zależy Ci na dobrym wrażeniu  😁, bo sama to bym się w spodnie + t-shirt ubrała).
PonPon, a sukienka o takim kroju (tylko kolor inny)?

Wg mnie to fason na dosłownie każdą okazję
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 maja 2013 20:13
Tak samo jakbyś się ubrała na nie łączoną. 😉


Moim zdaniem kiepska rada, jednak inaczej ubierasz się na klubową libację alkoholową ze znajomymi, a inaczej na imprezę rodzinną  😉 Przynajmniej ja miałabym obiekcje co do założenia np krótkiej sukienki bez pleców na imprezę, na której mam poznać rodzinę mojego faceta. Ale co kto lubi  😉

No najwidoczniej. Ostatnio byłam na samych takich łączonych 18 i dziewczyny były po prostu w sukienkach. A wątpię, żeby się ubrały inaczej gdyby nie było tam rodziców. To zależy jak kto się ubiera na libacje alkoholowe. Jak w miniówy itp. no to już inna sprawa. 😉
cavaletti - nie wyświetla mi się 🙁

no właśnie chcę zrobić dobre wrażenie - nie chcę też za bardzo odstawać 😉 mam jeszcze trochę czasu - będę wracać z pytaniami 🙂w
w linku 🙂
dziewczyny jaki kolor pasuje do tych butów? Nie chce innych butów bo te są najwygodniejsze jakie miałam w życiu na obcasie, a idę na wesele i potrzebuje jakiejś sukienki. Wiem, że się nie wybiera sukienki do butów tylko buty do sukienki ale jakby nie patrzeć nie mam innego wyboru :P
Nie wiem czy na zdjeciu będzie widać kolor, ale one są niby jasny pastelowy fiolet pomieszany z beżem
Jak zdjęcie za małe to powiększe 🙂
kurczę widziałam w new yorkerze koszule bez rękawów niebieską w panterkę. był to moment, że nie miałam juz pieniędzy 😀 jest do dostania gdzieś w necie?
guziczki były na zatrzask takie jakby perełki?
Widziałyście gdzies może jakąś ładną mietową sukienkę?
Bo szukam sobie sukienki na wesele i nie mogę nic odpowiedniego znaleźć.  😵
Musi być koniecznie miętowa.
Widziałam tylko w mohito ale niestety nic dla mnie.
Szukałam też w internecie ale nie za bardzo mi idzie, dlatego pytam was  😉
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2013 19:35
w Mohito jest sporo miętowych
Elena   emocjonalnie elastyczna
19 maja 2013 21:16
Nuna ja mam taką sukienkę jak w załączniku (niestety lepszego zdjęcia nie posiadam) kupiona w H&M  😀 z tyłu ma krótki suwak 😉
Strasznie podoba mi się ta bluza, czy któraś z dziewczyn kupiła taką? 🙂
Brałabym już, tylko po prostu boje się, że na tych małych chineczkach wszystko tak fajnie wygląda bo to drobne i chude takie. A jak ja założę to będzie klops... rozmiarem sie zgadza no ale wiecie 🙄



http://allegro.pl/bluza-california-z-kapturem-wysylka-gratis-i3232757601.html
slw95   żyj i pozwól trwać
21 maja 2013 19:10
ciura, uważaj na nich, bo potrafią przysłać ciuchy, które nie wyglądają jak na zdjęciu. Też kiedyś spodobało mi się coś od "chińczyków" na allegro, ale poczytałam komentarze i mi się odpodobało. Potrafią przysłać ciuchy w fatalnym stanie, jeden rękaw dłuższy od drugiego, nitki wystające ze szwów, nieestetyczne wykonanie. Już nie będę wspominać o tym, że czasem to nawet paczka idzie bardzo długo i doczekać się jej nie idzie. Także zorientuj się w komentarzach u tego sprzedawcy czy nie jest przypadkiem podobnie 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 maja 2013 19:44
Też bym się zastanowiła. Dwa razy zamówiłam rzeczy tego typu i trzymam się z daleka. Raz, że jakość i stan faktyczny odbiegały od tego, co widać na wymuskanych fotkach, to jeszcze były problemy z czasem dostawy...
czy dostanę jeszcze w jakimś Top Shop taką sukienkę? lub gdzie kupię podobną?
jak się nazywają tego typu sukienki?  :kwiatek:

Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2013 18:08
Szukaj pod "bandażowe" albo "gorsetowe".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się