Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2013 19:50
mam nadzieję, że voltopiry zostaną!!!! Nie cierpię kolorystyki re-volty.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lutego 2013 19:51
A czym się rożni kolorystyka oprócz logo?
ash   Sukces jest koloru blond....
09 lutego 2013 20:04
JARA, chodzi mi o te żółte gwiazdki 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
11 lutego 2013 06:41
Noooł, tylko nie te żółte gwiazdki! <robi oczy ze Shreka> Wwiercają mi się w oczy potem wszędzie je widzę!  😜
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2013 15:41
A mnie się podoba tak, jak jest. Przyzwyczaiłam się, a przyzwyczajenie to druga natura człowieka, jak mówią...
Mnie się marzy jakieś ecru, beżyk, kawka z mleczkiem. Nie przepadam za aktualną kolorystyką. Bardziej mi się podobała ta na starej volcie
Monny   bez odbioru .
21 lutego 2013 14:44
Ja też wolę voltopiry 🙂
mi na voltopirach totalnie nie odpowiada czcionka  😕
A czym się różni czcionka na voltopirach od tej na re-volcie?
Ja nie widzę żadnej różnicy (ani rodzaju, ani wielkości)... 🤔
Fili993   Strach to tylko myśl...
22 lutego 2013 16:36
Ja poproszę jeszcze serwowanie kawy z samego rana i jakąś kanapkę na drugie śniadanie i będzie okej 😀

A tak serio to jesteśmy za zmianami!  🏇
chcecie zmieniać bebechy, zmieniajcie, ale proszę zostawmy revolte wizualnie tak jak jest 😉
Mi to się marzy wprowadzenie tagów użytkownika - żeby zamiast manualnie boldować nicka, tak, jak częśc z nas to robi - można było na wzór fejsa zrobić @nick, i ten tag by był jednocześnie odnośnikiem do profilu. Każde tego typu zatagowanie użytkownika by sprawiało, że zainteresowany zostaje o tym powiadomiony. Ja sama już niezliczoną ilość razy przegapiłam skierowaną do mnie odpowiedź czy pytanie, a tak, to wiedziałabym od razu, gdzie kierować swe kroki. Myślę (mam nadzieję), że już całkiem niedługo wszystkie fora będą tak funkcjonowały.
Hiacynta, o oo ooo tego właśnie brakuje, żeby otagowany dostawał jakieś powiadomienie, tam gdzie go wzywają.
A czym się różni czcionka na voltopirach od tej na re-volcie?
Ja nie widzę żadnej różnicy (ani rodzaju, ani wielkości)... 🤔

O widzisz, teraz siedzę na innym kompie i rzeczywiście nie ma rożnicy. Ale na moim docelowym jest zupelnie inna czcionka na voltopirach...
O! Dobrze mówi Hiacynta, dać jej placka! 😀
O widzisz, teraz siedzę na innym kompie i rzeczywiście nie ma rożnicy. Ale na moim docelowym jest zupelnie inna czcionka na voltopirach...


To kwestia ustawien czcionki w opcjach przegladarki...

O! Dobrze mówi Hiacynta, dać jej placka! 😀


😀
Venus   You're my wonderwall
05 maja 2013 20:05
A ja bym się ucieszyła gdyby po kliknięciu na nick użytkownika ( o tu po lewej nad avatarem) przechodziło się na jego profil. Bo z jakiegoś powodu z uporem maniaka klikam na ten nick i tylko się denerwuje że nic się nie dzieje  🙄
desire   Druhu nieoceniony...
05 maja 2013 20:07
Venus, bo jak klikasz nick, a masz ustawioną 'na dole' "szybką odpowiedź, to ten nick tam się wyświetla :P
a poza tym jest przycisk "profil" pod awatarem 🙄
A.   master of sarcasm :]
05 maja 2013 21:17
wyszukiwarke prosze ulepszyc  :kwiatek:
wyszukiwarke prosze ulepszyc  :kwiatek:

Popieram.
Do szału doprowadza mnie komunikat "Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów".
ja jestem za postulatem by w ogłoszeniach była możliwość dodania kilku zdjęć na raz (np. tak jak w gratce)
A.   master of sarcasm :]
15 maja 2013 10:07
Jeszcze jedno. Prosilam o wstawienie w ogloszeniach rasy "kon cyganski" lub "Gypsy cob" ale nic sie takiego nie wydarzylo, i musze pchac moje konie pod kategorie "tinker" kiedy one tinkerami wogole nie sa!  👿
Gagulec   Mistrz lokalny
19 maja 2013 21:28
Ja jestem za wszelkimi zmianami 🙂 trzeba isc z duchem czasu...
Choc wciaz tesknie za starym wątkiem ogloszeniowym... ^^
Co bym zmienila? Poza tym co bylo wymieniane to bym ciutke posprzatala... W sensie - pokasowac duble, jakies spamowe tematy pozamykane...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
24 maja 2013 07:38
słuchajcie, nie wiem czy taki pomysł już padł, ale co sądzicie o utworzeniu osobnego działu forum pt "pomocowe" czy jakoś tak, gdzie znajdowały by się wątki wyłącznie dotyczące pomocy zwierzakom, ludziom itp, a także wszelkie prośby o lajki i głosy w konkursach.

jest tego całe mnóstwo na forum, wiadomo ze jest potrzebne i sądze ze osobny dział wiele by ułatwił i samym zainteresowanym oraz forumowiczom,
ponadto osoby zupełnie nie zainteresowane i utyskujace w tamten dział nawet nie kierowałyby ocząt
duunia- fajny pomysl, bardzo. Poki co tego typu watki gina.
Po raz kolejny podnosze kwestie dostepnosci Towarzyskich -  jesli juz nie cale forum, to przynajmniej wlasnie Towarszyskie powinny byc wedlug mnie dostepne tylko dla zalogowanych uzytkownikow.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 lipca 2013 13:16
Po raz kolejny podnosze kwestie dostepnosci Towarzyskich -  jesli juz nie cale forum, to przynajmniej wlasnie Towarszyskie powinny byc wedlug mnie dostepne tylko dla zalogowanych uzytkownikow.


Popieram!

Przydatną funkcją byłaby możliwość skoczenia do konkretnej strony wątku. Niektóre mają po 1000 stron, jak chce się cofnąć do 500 to trzeba klikac co  drugą stronę aż do skutku...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 września 2013 09:28
O! z tym klikaniem  co kilka stron to  czasami człowiek  szału dostaje.

A towarzyskie dostepne tylko dla zalogowanych- popieram 🙂
słuchajcie, nie wiem czy taki pomysł już padł, ale co sądzicie o utworzeniu osobnego działu forum pt "pomocowe" czy jakoś tak, gdzie znajdowały by się wątki wyłącznie dotyczące pomocy zwierzakom, ludziom itp, a także wszelkie prośby o lajki i głosy w konkursach.

jest tego całe mnóstwo na forum, wiadomo ze jest potrzebne i sądze ze osobny dział wiele by ułatwił i samym zainteresowanym oraz forumowiczom,
ponadto osoby zupełnie nie zainteresowane i utyskujace w tamten dział nawet nie kierowałyby ocząt


a mi się wydaje, że jeśli wydzielimy osobny dział pomocowy - to niestety mniej ludzi tam zajrzy, taki wątek lepiej jest czasowo przykleić

bo jak jest między innymi tematami - to z czystej ciekawości ktoś zerknie, poczyta - i może stwierdzi, że właściwie to chętnie pomoże

a do osobnego działu zajrzą pewnie w większości tylko zagorzali "społecznicy"
Hiacynta, o oo ooo tego właśnie brakuje, żeby otagowany dostawał jakieś powiadomienie, tam gdzie go wzywają.


Tak, jestem tu od dwóch dni i też się pod tym podpisuje. Przypadkiem zajrzałam do wątku, gdzie wczoraj pisałam i była tam do mnie skierowana odpowiedź. Ale jak będzie tych wątków więcej, to przecież nie dam rady wszystkich sprawdzać.. 🙄

Co do towarzyskich, to ja bym zostawiła część tak jak jest, bo to dlatego min się zapisałam, że mnie zaciekawiły. A może jest takich osób więcej.  Ale część tych bardziej osobistych to wolałabym, żeby była tylko dla zalogowanych.

Ups, co do tych wątków to dopiero zobaczyłam, że jest powiadamianie w profilu, tak że  to akurat cofam  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się