Second hand, ciuchland, szmateks...

A w okolicach Katowic są jakieś warte uwagi ciuchlandy?
Matuzaalem
Ligota - Biga nad Biedronką 😉
Czy na prawdę nie ma żadnych tanich i fajnych SH w Warszawie? Ja byłam koło kina Femina ostatnio i kupiłam sweter i bluzę za 47 zł obie rzeczy, ale jak widzę jakie Wy macie ceny. Też chcę takie fajnie lumpy!  😵
Gazellasta - dzięki  :kwiatek:  Gdyby nie to że muszę się pakować już bym tam jechała  🤣
Jeszcze za biedronką jak się kawałek pójdzie w osiedle, to za szkołą podstawową w lewo jest kolejny 😉 równie duży.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2013 19:37
Ja właśnie siedzę przy maszynie i przerabiam ciuchowe fotki. Mam parę ulubionych, gdzie kupuję na wagę za grosze, a potem szaleję artystycznie 😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 kwietnia 2013 20:08
Znacie jakieś fajne ciucholandy w Olsztynku? :kwiatek:
a ja ostatnio za 30zł upolowałam piękne jeansowe bryczesy z czarnym pełnym lejem  😍 i za 18zl bordową sukienkę z koronki , z czarnym kołnieżykiem na komunie siostry.  💘
Ohoho, jaki fajny temat, czemu ja dopiero teraz tu trafiłam  😁 Moja mama jest mistrzem w szukaniu rzeczy w SH, jakis czas temu wyszperała mi 2 pary eleganckich bryczesów z pełnym lejem w kratkę, koszulki Tommy Hilfinger(jego nazwisko ciągle mówię "Haflinger'😉. A ostatnio też zaszalałam na coś a'la koszula, z paskiem w pasie. Boska!  😉
Tommy Hilfinger(jego nazwisko ciągle mówię "Haflinger'😉


To sobie zakoduj, że to Hilfiger, bez N, to nie będziesz mylić.  😀  Też mi się to cięgle z haflingerami kojarzyło.

Czy jest tu ktoś z Poznania i ma jakieś miejsce, gdzie można wyhaczyć końskie ciuchy?  🙂
wybaczcie OT ale Tommy Haflinger mnie rozwaliło xD

podobno w Tychach jest jakiś ciuchland, gdzie moja znajoma ostatnio wyszperała dwie pary nowych Pikuerów z metkami 🙂
postaram się dowiedzieć, gdzie dokładnie


EDIT: musiałam xD wybaczcie

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2013 21:36
Ja dziś tylko eleganckie spodnie z H&M za 2 zł. Jakoś mało pocieszona jestem.
Strzyga lepszy rydz niż nic 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2013 22:06
Ale ostatnio miałam lepsze łowy. Dorwałam na przykład super jeansowe rurki Etam za 4,50.
Strzyga Ty chociaż "coś" znajdujesz...ja wchodzę i wychodzę,nic więcej 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 maja 2013 22:09
Ja dopiero ostatnio 2 fajne ciuchlandy znalazłam, a tak to u nas też drożyzna, jak sobie za t-shirty liczą 10 zł np? To na promocji masz nowy za 15.
mam pytanie do dziewczyn z Olsztyna, na Starej Warszawskiej był kiedyś szmateks gdzie bardzo często były bryczesy ale został on przeniesiony, wiecie gdzie? 🙂
A ja upolowałam dziś w ciuchlandzie kantar 😎. Śliczny, solidny, bordowy w koniki z pozłacanymi sprzączkami. Rozmiar pony, ale myślę, że wejdzie na coba. Za 7 zł 💘

edit: ortografia
ankers  😲 gdzie?
Biała Podlaska wita 🙂. Ale to chyba jednorazowy wybryk.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 maja 2013 19:46
Ja dziś bolerko z cache dla mamy, bluzka z esprita i sweterek z hmu dla mnie, 2 pary spodni krótkich dla Poni i sweter z McNeala dla taty. Za całość dałam 15,70. Dobry łowy =)
Ja ostatnio upolowałam pięć swetrów (Zara, New Look, 2x H&M) za łącznie 8zł. Wszystkie wyglądają jak nowe! Chyba muszę częściej zaglądać do lumpeksów!  🙂
Ja dziś córce kupiłam bryczesy za 3 zł . A wcale tam w tym celu nie poszłam.  I widziałam jeszcze jedne, ale rozm 116/122 w tej cenie.
Ja dzisiaj upolowałam siwą kamizelkę z Kingslanda w super stanie za całe 8zł.  😅
Ja ostatnio upolowałam  szarą marynarkę NN (ma genialny krój) oraz czekoladowe szorty HM i przeźroczystą, koszulową tunikę we wzory.
.
Nie orientujecie się może, czy są jakieś ciekawe second handy na warszawskiej Woli?
Ja ostatnio bryczesy z Cavallo i  ES kamizelkę z HKM i kask NN  .
m.indira   508... kucyków
16 maja 2013 13:23
sztyblety mountain horse dokładnie takie, nowe  http://okser.pl/p/52/3823/mountain-horse-sztyblety-elaine-jodhpur-sztyblety-jodhpur-buty-i-sztyblety-dla-jezdzca.html za 18 zeta, dwie pary bryczesów po 6 zeta, nowe z pełnym lejem GP i EuroStar 😉
U mnie w mieście tyle lumpeksów, a bryczesy są niestety bardzo rzadko.  😕
ankers- W którym sklepie kantar znalazłaś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się