KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Dakota96 - fajnie się konisko poprawiło 🙂
Wrzucam Chrupka, który wygląda coraz lepiej 🙂
Noo to ja też się pochwale 😉

U mnie jest tylko 3 miesiące a jakie efekty 😀
Hermes ale super  😜
Puchnę, bo dzisiaj zrobiliśmy dwie lotne 😍 i jedną z niezmienionym zadem niestety. Ale to były pierwsze lotne w życiu mojego konia i jestem taaaka dumna  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 maja 2013 19:51
Moja duma  🙂

Też sobie popuchnę  😀
Jolly Joe:

Kilka dni po przyjeździe (styczeń (jeszcze nie zajeżdżona))



Dzisiaj





arabika super! Dużo Wam się udało zdziałać w tak krótkim czasie! Kobyłka wygląda na przepuszczalną i przyjemną w pysku 🙂
A ona jest z Żabna?  👀
Cookie kobyła trafiła do nas od animalsów :P ale papier ma i to całkiem fajny  🙂
Wygląda super! Życzę Wam dalszych sukcesów 😉
Puchnę z dumy.Odstęp roku ,a mój koń w końcu zaczyna wyglądać jak serdelka ; D
Mój dosiad usprawiedliwiam brykającym koniskiem ;3
A ja sobie tak trochę puchnę, bo w przeciagu blisko 7 lat posiadania wyglad mojego Czefalo chyba bardzo się zmienił i to"in plus".  Pierwsze zdjęcie w chwili zakupu w wieku 5,5 roku i drugie zdjęcie w chwili obecnej w wieku 12 lat.
czeggra1 co ty mi za kit próbujesz wcisnąć? Przecież to nie ten sam koń ! 😀
👍
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
30 maja 2013 13:49
A to ja popuchnę w drugą stronę. Koń mi trochę zrzucił tłuszczyku.
W dniu zakupu:


I najnowsza fota - koń u mnie pół roku 🙂 Regularne jedzenie, dużo czasu na powietrzu. Lekka praca.


Z hucuła "niesportowego" szczupaka nie zrobie 🙂
Alicja_8, śliczny hucek 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
30 maja 2013 19:02
czeggra1 z bidnej szkapiny zmienił się w pięknego konia!  👍
Alicja_8 gratuluje, jeszcze trochę zrzucicie i będzie niemalże idealnie  🙂
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2013 19:13
A ona jest z Żabna?  👀


pomyliłaś chyba z Desminem? 😉

galopada_ niee, tylko kobyłka taka w "żabnowskim sylu"- kompaktowa, suche nóżki, ciekawie zbudowana i wyglądająca na miłą we współpracy. Nie umiem tego do końca wyjaśnić, ale jest taki typ konia, z którym kojarzy mi się Wasza hodowla (i jest to zdecydowanie komplement!) 😉
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2013 20:55
Cookie  :kwiatek:. Myślałam, że pomyliłaś konkretnego konia, bo podobnie malowany (nawet taki sam rodzaj włosia w grzywie ma  :hihi🙂
galopada_ o nie nie! Desmin to mój ulubieniec- nie pomyliłabym go z nikim!  😜
Co prawda to było z 4 lata temu i rok różnicy czasu.. ale głównie jak koń dostanie dobrze jeść to zaraz zaczyna pięknieć...  🙂 no i plus troche pracy 🙂
Marcepana, super 🙂
ale ciałka nabrał 🙂
Malaga15   Moja Saviola <3
31 maja 2013 14:09
Moja Sonia ( córeczka Savioli) wreszcie wygląda jak koń ... (była chudziutka i malutka) ...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] gigantyczne zdjecie
Konwalia , dodaj jakieś zdjęcia Hadżiego : D
grejpfrutowa a proszę bardzo 🙂
troche za duze  😤
Oprócz tego, że jest go coraz więcej to musiałam jeszcze dosłodzić:
Ja dzisiaj też puchnę z dumy, bo mój koń w końcu zaczyna ze mną "gadać" 😀 Czyli zamiast lamy albo zrolowanego i pustego na kontakcie konia mam konia z w miarę stałą łącznością z pyskiem. Długa droga przed nami, ale jest o niebo lepiej niż na początku, gdzie tylko biegał w kółko z głową w chmurach albo chował się za wędzidło.




Mamy też film z dzisiejszego treningu  😀
konwalia , Hadżi tak samo piękny, jak kilka lat temu 😀
wstawiaj go częściej 🙂
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2013 16:23
Dziś ja pozwolę sobie popuchnąć 🙂 Pojechaliśmy dziś z koniem swoje pierwsze, towarzyskie zawody ujeżdżeniowe. Mimo, że z wynikiem końcowym szału nie było, to jednak pierwsze koty za płoty - i przy tym koń był ostoją spokoju 😍 Nie emocjonował się tak, jak inne konie, przejazdy pojechaliśmy spokojnie, tylko nad rundą honorową musimy popracować 😁
Jestem z konia mega, megadumna 🙂

Po pierwszym konkursie:


I rozprężenie:
Livia , gratulacje 😀 teraz będzie tylko lepiej  😀
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
08 czerwca 2013 17:00
Wy to się zawsze tak ładnie prezentujecie.
Ślicznie wyglądaliście, a pewnie na żywo prezentowaliście się 10 razy lepiej. Już se wyobrażam Sandera w ruchu na czworoboku 😜
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2013 10:21
grejpfrutowa, dziękuję 🙂 Na to liczę, że za rok będzie znowu lepiej 🙂

ElMadziarra, dziękuję 🙂 Haha, no nie wiem, jak z tą prezentacją na żywo, ale faktem jest, że Sander zdobył tam nowe grono fanek, szczególnie w wieku 5-10 lat 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się