matura

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 maja 2013 19:26
W pierwszej chwili nie było fajnie naprawdę,spod szkoły ruszyłam z niezłym piskiem opon.Nie wiedziałam,że moje mikorautko tak potrafi 😎 nie wiedziałam co zrobić ze sobą bo naprawdę się cieszyłam,że mam już wszystko za sobą i zostało najłatwiejsze,czułam się przygotowana po czym weszłam do sali i się zaczęło 😵 nie wiem czy to stres czy jak ale wszystko pokręciłam co zestresowało mnie jeszcze bardziej i już wiedziałam,że kaplica..od razu poszłam do koni,akurat było trochę roboty z pastuchem i poszłam z nimi na łąkę więc teraz jest ok niby..ale boję się,że w sierpniu będzie to samo 🤔
lacuna, spokojnie, dam głowę, że w sierpniu nie będzie tak samo! będziesz już nauczona doświadczeniem, idź na dobre piwo dzień przed, odpręż się totalnie..
jeśli mogę wiedzieć - jaki miałaś temat i za 'konkretnie' oblałaś? jak nie chcesz tutaj może być na pw. też mam niby prosty temat i boję się, że popłynę..
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 maja 2013 22:40
lacuna jeżeli chcesz podeślę Ci moją zeszłoroczną prezentację (o ile na sierpień możesz wybrać inny temat). Pogadam z Tobą o niej, jest bardzo dobrze opracowana- to taki pewniak 🙂 Trzymaj się :kwiatek:
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
15 maja 2013 22:55
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Zu,dziękuję,ja właśnie nie wiem jak to jest z tym tematem,będę musiała się dopytać bo teraz tylko ogłosili wyniki i papa.W razie czego odezwę się  :kwiatek:
kaskal94,poszło pw,nie chciałam się już tutaj wielce rozpisywać.Ogólnie poległam na tym,że nie mogłam załapać wątku i próbując się odratować gadałam o niczym i streszczałam lektury zamiast mówić na temat 🤔 a pytania zrobiły mi totalne pranie mózgu.
Jest tu ktoś, kto wybíera się na konkurs ,,Start po Indeks'' na SGGW?
.
.
P.s już jutro bio, a ja nic nie umiem. Dziś powtarzam człowieka i zerknę na genetykę, a poza tym idę z nastawieniem może się uda 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2013 08:20
Ja wlasnie otworzylam operony po roku i zaczynam nauke na jutro  😁 nie takie ilosci materialu sie przyswajalo przez ostatnie 8 miesiecy  😂
Zatrzymałam się na metabolizmie i za nic nie mogę ruszyć dalej. Mam nagle milion bardzo ważnych rzeczy do zrobienia. :emot4: Najgorsze jest to, że strasznie mi zależy a i tak się przełamać nie mogę, przecież to bez sensu. 😵
galopada_, a czemu poprawiasz, źle Ci na tej medycynie :P?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 maja 2013 15:16
lacuna, strasznie Ci współczuję, aż mi głupio napisać że zdałam  😡 trzymaj się, poprawisz na pewno  :kwiatek:

ja przeczytam operona i grega. metabolizm na zasadzie substraty-produkty, bo nigdy nie ogarniałam. enzymy trawienne, hormony ludzkie i roślinne. i idę
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
16 maja 2013 17:08
A ja miałam pisać biolę ale nie idę,zniechęciłam się.Jak się zepnę żeby w ogóle poprawiać to sobie dodatkowe napisze w przyszłym roku i tak już na studia nie ma szans 😉
galopada_, a czemu poprawiasz, źle Ci na tej medycynie :P?


widocznie jakiś powód ma 😉

galopada_, ha ha, dobre, studia zmieniają trochę pogląd na maturę, nie? :P
no to dziewczyny, trzymam kciuki za jutrzejszą biologię! widzę, że sporo Was tu zdaje, potem będę wiedziała do kogo się zwrócić o pomoc, jeśli mój koń zachoruje (za te 50000 lat, jak będę miała konia. :P)
a Wy wspomnijcie o mnie, proszę, na polskim.. bo ja naprawdę sikam po nogach..  👀
też się strasznie boję ustnego polskiego.  🙁
Po maturze z biologii mam wrażenie że już ją kiedyś pisałam, wszystkie zad już robiłam, co nie zmienia faktu że nie poszło mi za dobrze :-)
była prosta, gdybym sie tylko nauczyła  🤣
biedna pani egzaminatorka, która będzie sprawdzać moją maturę i przeczyta te bajki  😁 dobrze, że podpisujemy się tylko peselem  😁
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2013 11:25
pokonało mnie zadanie z korzeniem, bo nie ruszyłam roślin (od tamtego roku  :hihi🙂. Coś naściemnialam, ale może punkt czy dwa będą  😁 Ani nie była łatwa, ani trudna. Napisałam niby wszystko, ale wiadomo jak to z ocenianiem i kluczem bywa 😂
galopada_, a czemu Ty znowu maturę pisałaś? 😉
Faktycznie, taka ani trudna, ani łatwa. Nijaka.
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2013 11:42
będę pisała aż dojde do 100%  😂 takie nowe hobby  🤣
Korzeń masakra, rośliny... kiepsko, a poza tym nie wiem... jakieś takie mieszane uczucia mam, chyba to nie był mój dzień...  🤔
Za rok piszę maturę, zobaczyłam arkusz z biologii i momentalnie zdałam sobie sprawę, że z tymi wiadomościami, które mam na tą chwilę nie napisałabym nawet na te magiczne 30%.  🙄  Z chemii na szczęście większość analogicznych zadań miałam na lekcji/korkach, ale biologia...  🤔
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 maja 2013 13:10
Korzeń masakra, rośliny... kiesko, a poza tym nie wiem.. jakieś takie mieszane uczucia mam, chyba to nie był mój dzień...  🤔


Dokładnie.. wyszłam z tej biologii totalnie nie wiedząc co o tym myśleć. Dziwna była ta matura. Jestem tylko na siebie zła bo pół matury próbowałam sobie przypomnieć słowo " hipotoniczny" ... i przekręciłam ryby które umiałam na blache ! Źle spojrzałam na nazwy aaa t.t
Powiem co o magicznej biologi sądzę ja która przeszła na wojewódzką z ekologi w pierwszej klasie i na biologiczną w drugiej. Laska od korków "nie owijając w bawełnę" mówiła mi ,że jestem najlepsza ze wszytkich co do niej chodzą i z tych co uczy w szkole.  Zrobiłam łącznie ponad 3000 zadań i stwierdzam ,że to co oni dali  🤔wirek:  Próbną miałam na 98 % zeszłoroczna pisana w drugiej klasie na 95 % teraz boje sie ,że nie bd. 50 %. nie wiem jaki jest cel udupiania z roku na rok i zmienianie poziomu matur u mnie poprawiało w tym roku 15 osob (przy szkole z jedną klasą bio-chem ) i założę sie ,że raczej nikt nie dostanie się kolejny raz tam gdzie chce... ja też  😉 A na prawdę kochałam uczyć się biologi  😀
Dziwna była jakaś, niby nietrudna, ale jednak, oczywiście wyłożyłam się na najprostszym :/
mnie powaliło to z tą insulina żeby wytłumaczyć  🤣
Po obejrzeniu klucza modlę się o 50 procent. Mam zupełnie inne odpowiedzi...
To ja lepiej nie bd. zaglądać do odpowiedzi
A jest już gdzieś klucz?
Dzięki  :kwiatek:
Bardzo przyjemnie mi się ją pisało, zwłaszcza że po jej skończeniu zaczęły się moje WAKACJE!  😅 💃 🏇
Łatwa nie była, trudna też nie 😉 Będzie co ma być. Wyniki w czerwcu, nie ma się co stresować niepotrzebnie. A teraz odpoczynek! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się