Końska rewia mody cz. VII (2013)

Dostałam dzisiaj mojego pierwszego Caballa - ivett ma idealne wyczucie czasu, bo dzisiaj kończę matury i w końcu jadę do stajni.  🤣  jestem absolutnie zakochana i wybrałam już chyba z 10 kolejnych kolorów z próbnika.  😁
wątek zamknięty
juliadna chyba jeden z Waszych lepszych kompletów i pięknie mu w tym ogłowiu. 😜
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
17 maja 2013 14:49
Sama czekam na dwa krysiexy. Termin realizacji mam do końca maja.
wątek zamknięty
Livia, dralon życia, ale dla kasztana. Absolutny bezszał.
wątek zamknięty
Livia, a ja się wyłamię, mi tam się bardzo podoba  :kwiatek: w krokusie też super wyglądacie!
Precelek, totalne szaleństwo, bałabym się zobaczyć Twoją pakę ..  😁
Fantazja, super!
Dziękuję za opinie co do niciaka, ja go uwielbiam  😍 wrzucić do szmato tę fotkę?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 maja 2013 21:59
ja dalej czekam na mojego krysiexa mija już 1,5miesiąca 🙂 ale cierpliwe czekam...


Fuerte w Caballu białym i srebrnym sznureczkiem



wątek zamknięty
juliadna, matko jak biało, dla mnie za dużo. Jechałaś zawody? 😉

A BTW Fuerte wygląda tutaj jak kucyk :P
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 maja 2013 22:31
xxagaxx no na co dzień w białych bryczesach to ja nie jeżdżę 😀  bo on jest kucykowy 164cm 🙂
wątek zamknięty
juliadna dla mnie szał  😍
wątek zamknięty
juliadna, ha ha domyślam się, po prostu jakoś mi ten fakt umknął jak czytałam twoje wypowiedzi.
Niby Kucykowy, ale jakoś na zdjęciach wydaje się spory, tu jakoś tak mi się dziwnie mały wydawał.

Na zdjęciu na fb bez owijek i kaloszy dla mnie już wygląda ok, tu mi się to wszystko zlało..
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 maja 2013 06:27
xxagaxx  - maly  bo zdjęcie było robione przez baardzo  wysoką osobę.
wątek zamknięty
Demodex w marone z choco petrol. Mój 2-i ulubiony komplet.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 maja 2013 15:38
czrkoladowiec wszystko fajnie ale ta maska na chrapy masakra strasznie kosmicznie wygladacie ;-)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 maja 2013 15:39
Burza, dziękuję - szału nie ma, ale mnie się podoba 🙂

huzarova, dziękuję 🙂

Czekoladowiec, bardzo ładnie!

A my dziś nietypowo ubrani w nie swoje szmatki - dzięki mojej stajennej koleżance i forumowej etoshy 🙂 Anky Chocolate i dralon Schoko-Orange poglądowo:



wątek zamknięty
Livia jak dla mnie szału nie ma. Macie lepsze komplety
wątek zamknięty
Livia, z dralonem super, ale anka w tym kolorze nie-ee 😉
wątek zamknięty
Moj nowy ulubieniec  😍 Brillant Lightblue z kolekcji Navy/Green. Nada sie do Szmato?

wątek zamknięty
Livia, w dralonie super! 🙂
wątek zamknięty
A ja mam Rudego z dzisiaj w zestawie Anky kamuflaż, yyyyyy, to znaczy Anky czekolada 🤣
Drugie i ostatnie jego występy. A Skwarkowi tak ładnie w czekoladce noooo 🤬







Muszę na niego zapakować Alt Rosę 😀iabeł:

wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 maja 2013 23:29
quanta oglądam te zdjęcia i się rozpływam w zachwycie. 😍 a kolorek fajnie dobrany 🙂
wątek zamknięty
No tak fajnie, że zniknął kompletnie 😁 A brązy na kasztanie to powinien być zestaw na miękkie kolana 🤣 Tymczasem wyszedł kamuflaż, jak czarny pad na karym. Buuu...
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 maja 2013 23:41
Ale zobacz jak ruch konia rzuca się w oczy- to tutaj miękną kolana 😉 Ja jestem na ,,tak"
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 maja 2013 23:50
Quanta wiesz on jest ciemny więc znika a na tych "marchewkowych" kasztanach się nie zlewa 😀 Ale to jest super komplet! Idealny na treningi oraz tam gdzie ma widać konia a nie czaprak 🙂 A tym bardziej Takiego konia  😍

Livia Ty o tym wiesz, ale kiedyś na 100% zapoluję na ten dralon <3 uwielbiam!
wątek zamknięty
quanta
*.* ale świetnie wygląda ta Anka na mojej ukochanej wątróbce, fakt że się zlewa ale  ma coś w sobie że strasznie się podoba.Alt rosa na niego koniecznie, ciekawe jak wątróbiak z cukierkiem będzie się komponował  ^^. 
wątek zamknięty
quanta Jaki koń *.*
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 maja 2013 11:38
Czekoladowiec, harja, sama bym sobie takiego kompletu nie sprawiła - ja za brązami też nie przepadam, wsadziłam zdjęcia poglądowo 😉

Ruda, dziękuję 🙂 Ten pomarańcz z dralonu robi dużo dobrego 🙂

quanta, przepięknie! Czekolada na kasztanie to jest to 🙂

juliadna, mnie się marzy dralon pomarańczowo-szary 💘 Ale ten byłby idealny na Fuerte 🙂
wątek zamknięty
Kochani, jeśli było to przepraszam. Czy jest gdzieś dostępna foto kolekcja padów caball.. wiem, że dużo ich tu na forum się przewijało. Czy są gdzieś zgrupowane tak jak anky czy eskadron? I jakie wypełnienie polecacie? Chcę zamówić ten najnowszy model ale strasznie trudno mi się zdecydować na kolorystykę  🤔wirek:
wątek zamknięty
quantanamera, za bardzo się zlewa... szkoda... ja bym Was widziała w jakiś kremach z lamówką brązową, szarościach, granatach...
Livia, za ciemno w chocolate, mi się nie podoba, ale dralonu zazdroszczę 🙂
juliadna, elegancko, super, podoba mi się 😀
wątek zamknięty
Chciałabym zamówić biały pad na zawody w Caballu. Jaki dizajn byście poleciły? Pikowanie w szerokie pasy i do tego czekoladowa lamówka jest ok? I może złoty sznurek? A może czarna lamówka?
wątek zamknięty
Ciemny fiolet Caball
Jakość kalkulatora ale widać ze jest ciemny 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.