Kącik Małolata...:D

ale ja tam mam spokojnie powyzej 140 pkt 😉
zagrożenia witają w liceum ! Pożegnałam sie z paskiem witając szkołę średnia. Stała czwórkę plus z gimbazy powitała mnie chłodno lufa z plusikiem  😫 gimnazjum-wróć  🙇
Taa, liceum to inny świat  👀
Brakuje mi gimnazjum, ciężko jest i na chwilę obecną o średniej powyżej 4,0 mogę zapomnieć, ale mimo wszystko... jakiś tam swój urok ta szkoła ma : D
Ronin.   Każdy orze jak może.
16 maja 2013 21:01
Wygląda na to ,że w wakacje będę pracować tutaj:
https://www.facebook.com/tudorequestrianec
Equially i Genzzez tam jeżdżą  😎
Dawno mnie tu nie było i wpadłam prosić o Małolatowe kciuki, bo jedziemy jutro z Kaszmirem na zawody! A wiadomo w Małolatach siła 🙂 🙂
POMOCYY !!! co o tej godzinie wykombinować na 18 urodziny, które są dziś!
mało czasu, wszystko pozamykane.
Alkohol niestety odpada, ponieważ impreza w klubie (1.zakaz wchodzenia z własnym alkoholem 2. go już jest pod dostatkiem)

o kurczę, ale mam problem!
kaszmirowa - trzymam kciuki

patt - zależy co już masz przygotowane w klubie. Czy masz załatwiony jakiś sprzęt i muzykę, DJ'a, jakieś jedzenie...
Matuzaalem nie zrozumiałyśmy się. W klubie jest normalna impreza, a my mamy VIP ROOM, więc muzyka, dj(swoją drogą.. wspaniała) już jest. Tak samo jak alkohol i jedzenie(wszystko to na koszt solenizantki).
A no chyba że tak 🙂
I się patt nie dowiedziała  😂 Co wymyśliłaś?


A ja dzisiaj jestem meega szczęśliwa, bo kobyłka mnie dziś rozbroiła na lonży  😍 Jest progres  🏇
anioleczek kartkę,  dużą czekoladę + [...] 😀
Właśnie wróciłam z jazdy i muszę przyznać że brakowało mi kopytnych. Wszystkie jak tylko wybiegły z padoku na maneż zaraz przyleciały do mnie i szukały czy nie mam jakiś smakołyków dla nich. Na jazdę dostałam Mewę i powiem wam że poszło nam całkiem nieźle, zaczynamy się dogadywać. Oczywiście dalej robię głupie błędy ale natychmiast staram się je poprawiać.
Dzisiejsze zawody to chyba moja życiowa porażka na pewno pod względem technicznym. Nie wiem czemu, ale ogólnie to nawet zadowolona jestem.
patt i?  😎
A ja już po jednych zawodach w fitness, MP mam za sobą teraz tylko za tydzień ME i spokój. Będę mogła za koniura się brać w końcu bo regionalki się zbliżają a foch mistrzyni się robi  😵
W razie co ja to ta od prawej :3
klaudiabolusiowa - ty to ta w czarnej ?  👀
Wydrukowałam podanie LO, żebym nie miała stresa to nie powiem.
ZŁOŻYŁAM  💃
Ja jutro 😉
a gdzie złożyłyście/złożycie papiery?
Matuzaalem ja ja, sceniczny zwierz ze mnie  😁
Cervantes, Fredro, Barbosa
Witkiewicz, Sempołowska, Fredro
kaszmirowa! to ty czy nie ty, bo koń jakiś taki identyczny  😀 kliiiiiiiiiiiiiiiiik
Gniadata   my own true love
20 maja 2013 20:59
infantil ja powiem, ja powiem! tak to Ola:P

a ja jestem po zakupach (a w zasadzie bezalkoholowej części drugiej zakupów) na moją i koleżanki osiemnastkę. i jest elegancko chociaż padam z nóg a jeszcze chemiaaa...  😵
Infantil, Gniadata ja! Ja! 🙂 Z wczorajszych Łazienek 😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
21 maja 2013 15:29
jutro zawożę podanie.... nadal nie wiem czy Lelewel to taki dobry wybór... na drugie wzięłam Herberta na Van Gogha, a na trzecie Czarnieckiego, żeby cokolwiek było...
Małolaty widzę,że tutaj składanie podań pełną parą. 🙂 Niestety ja nie mogę się zmobilizować,ale może dzisiaj się za to wezmę. Jak ostatnie tygodnie w szkole Wam mijają?
iwonka, beznadziejnie  🙄 Kompletnie nie wiem co mam robić i zaczynam wątpić w tą moją wyprowadzkę. A z drugiej strony, w mojej okolicy KOMPLETNIE nie mam gdzie iść..
Oooj! aniołeczek będzie dobrze. 😉 Nie martw się,na mojej wiosce też nie ma nic ciekawego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się