Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Amnestria Duch wygląda rewelacyjnie!
A gdzie się wstawiacie?
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 maja 2013 15:33
juliadna-gratulacje i F. jest chyba mega miłym koniem, co? wygląda na słodziaka  😜
amnestria-wow! ale Duchoś super wygląda. Rewelacja  😀 Czemu go tak szybko zabierasz, jeśli to nie tajemnica  😉 ?
amnestria   no excuses ;)
18 maja 2013 15:43
Lib, póki co do Sabatu. Docelowo miało być gdzie indziej, ale nie ma boksu. Więc muszę poczekać.
No i pięknie dziękuję 🙂

Milusia,
dzięki 🙂

amnestria Duszko rewelacyjnie wygląda ! 😎
Juliadna kurrrrcze, alez wygladacie  😍 swietny wynik, moje ogromne gratulacje!🙂  mam nadzieje ze dzis tez tak dobrze?🙂😉

baffinka jak tam diabolka? lepiej cos? mam nadzieje ze kryzys zazegnany🙂

xxmalinaxx z tego co czytalam to u was tez juz lepiej co?🙂 bardzo mi sie podoba wasza para wiec sciskam kciuki za starty i przelamywanie buntow🙂😉)

amnestria ojaaaaaa, jaki boski Duszek  💘 alez on jest idealnie w moim typie wygladowo, nie dosc ze kary to jeszcze drobny, miodzik!

A ja sie musze pochwalic zwierzem, zmienilismy sposob jazdy, koniuch ma ogolnego nerwa, ale kurcze...no wyglada kompletnie inaczej niz 2 tyg temu i kompletnie inaczej mi sie jezdzi🙂😉) zasluga trenejro oczywiscie🙂😉)
Wybaczccie jakosc ale to kadry z filmikow🙂
faith, bardzo przyjemny obrazek 🙂 A jak się robudował 😍
Ruda77 musimy go wlasnie odchudzic troche z tego brzucha, bo jak zaczely wychodzic na trawe to zrobila sie maskra  😵 no ale fakt, miesni tez przybral od zimy🙂😉))  I bardzo dziekuje za mile slowa  :kwiatek:
Mam nadzieje ze uda sie wprowadzic regularne jazdy z Miss Trenejro i efekty beda coraz bardziej widoczne🙂
No i siodlo nowe nam zafundowalam, wiec chociaz usiasc porzadnie bede mogla 😀


arivle, ale ciacho z tego Twojego nowego konia! 😍
Mo B., no to super!
juliadna, ale maszyna! Gratuluję dobrego wyniku 🙂
milusia, ależ on ma grzywkę! 😜
xxmalinaxx, o rany, szkoda tego C3 🤔 Ale dobrze, że wygrałaś później 😉
gryglodor, młody ze zdjęcia na zdjęcie coraz doroślejszy i większy 🙂
wilczyk, super, że udało Ci się wrócić do jazdy! Fajny obrazek tworzycie 🙂
quanta, ale galopy! Te Twoje rumaki to same super maszyny, takie mięśniaki, z taaaaaaaaakim ruchem! 😍
faith, takie zmęczenie po dobrym treningu jest najlepsze! Widać, że coraz lepiej Wam się współpracuje 🙂
aszka, gratuluję zakupu 🙂
ekuss, fajnie by było, jakby udało Ci się jej nie sprzedawać 🙂 Kciuki są!
mtl, wyglądacie coraz lepiej!
amnestria, ale super wyglądacie! Pełna profeska! 🙂

My z Siwą nie mamy nowych zdjęć, wciąż czekam na filmiki ze Stada z zawodów. Mam jedynie kilka telefonowych słit-foci terenowych 😉


Jest i przerwa na mizianie z Siwym przyjacielem, z którym lubimy się tylko w terenach 😉

I słit focia z bzami, które rosną przy placu 🙂
ekuss   Töltem przez życie
18 maja 2013 19:19
amnestria , faith- swietne te wasze koniska 😀

wymodelowana zdjecie w lustrze swietne 😀

a ode mnie nowy filmik-nie tylko z Frigg (nawet mam na ,,duzych'' koniach 😀 )

Juliadna- gratulacje!

Amnestria- ależ się zmienił! Wygląda rewelacyjnie! Miłej pracy 🙂
amnestria, Przy takiej jakości musiałaś się usuwać? 😉 Przestań, ładne dziewczę przecież jesteś. 😀
Fajnie, że się Duszek odkulawił w końcu!

faith, Ty też?! Co wy macie z tym usuwaniem swego oblicza?
A poza tym to piękny konio i widać u Ciebie postępy. W końcu gira Ci się cofła! 😀
mils   ig: milen.ju
18 maja 2013 20:58
amnestria Duszek wygląda świetnie. 🙂
faith bardzo fajnie pracujecie, miło popatrzeć. 🙂
wymodelowana fajne zdjęcia. 🙂
Po wczorajszym dniu jakoś przeszła mi ochota na wszystko, krok po kroku dzieje się coraz więcej złych rzeczy... Mam nadzieję, że wszystko się jednak ułoży.
My już po zawodach! Było super, o rany jak ja kocham tego konia! W LL zajęliśmy 2gie miejsca na 20 czy 30 koni i dostaliśmy pięękny puchar i nagrody! L było dwufazowe i przeszkody znów mnie zwaliły z nóg, tak jak na poprzednich zawodach. Muszę się opatrzeć na te wysokości, bo jak obchodzę parkur, to dostaję dosłownie paraliżu 🙂 No ale wszyscy mówili, że bardzo trudno postawili i wysoko, połowa osób się wypisała. Najpierw zaliczyłam chyba dwie zrzutki i nie jechałam drugiej fazy, a drugi raz było dużo lepiej - obie fazy na czysto jeśli chodzi o zrzutki, ale zrobiłam w drugiej fazie woltę, bo nie chciałam jechać z byle jakiego najazdu. A koń? Wysikał się na rozprężalni, wytarzał na parkingu, pięknie wszedł do przyczepy - pełen luz i współpraca. Nic tylko w ramki i na ścianę 😀

Bardzo miło było spotkać Koniczkę i Brzask, nie wiem czy jeszcze ktoś revoltowy może był? Załączam powód mej radochy 🙂


Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
18 maja 2013 21:02
Dzionka, gratulacje! Duży postęp zrobiliście, brawo 🙂
wiosna, wiosna, wiosna 🙂
zdjęcie pierwszych ciepłych dni 🙂
Jutro jeżeli ktoś chętny do oglądania wrzucę świeże 🙂
Zdjęcie z serii: zgadnij ile ja mam lat ? 😀
Koniczka, dziękuję, miło czytać 🙂!
mils   ig: milen.ju
18 maja 2013 21:17
Dzionka gratulacje. 🙂
amnestria, boski Duszek!!! Niepoznala bym 😁
ekuss, trzymam kciuki za jak najlepsze rozwiazanie tej sytuacji. 😉
mils, dzieki 🙂 musze jej sie do tylka dobrac, ale ostatnio starcza mi czasu tylko na Pamira, a dwa konie mam wlasciwie do pojezdzenia - Gepardzice i jeszcze jedna kobylke 😉
mtl, ale latacie!
juliadna, gratulacje!!! Piekny Fuerciak!
faith, widzialam filmik na fb - bardzo fajnie wygladacie, profi!
Dzionka, w Szarzy bylas? Gratulacje 🙂

Nam kolejne zawody nie wypalily - tydzien temu padalo i obawialam sie, ze bedzie slisko - a Pams okuty, ale nie mam w podkowach dziurek na hacele 😁 a w tym tygodniu - za pozno sie obudzilam, bo jutro sa zawody w Lazienkach, ale transportu brak 🤔

Za to dzisiaj pojezdzilam i mam coraz fajniejszego konia 😉 W tygodniu terenowalismy sie i dokonalam odkrycia stulecia 😁 i tym samym mialam w terenie konia bezpiecznego, nie szarpiacego sie ze mna, w 100% pod kontrola. Pierwszy raz wrocilam z terenu na Pamirze z usmiechem na ustach.


Dzisiejsze:



ekuss, nie mogłyśmy sobie takiej foty odpuścić 😁
mils, :kwiatek: Co się dzieje?
Dzionka, gratulacje! 😅 Idziecie jak burza 🙂
Dzięki dziewczyny! Nirv, byłam w Kobrze, jeździmy ligę Kampinosu. W Szarży byłam parę tygodni temu.
Dzionka, aaa bo w Szarzy chyba dzis cos bylo i myslalam, ze tam 😉 Duzo w ten weekend zawodow w roznych miejscach 😉
Mils dzięki  :kwiatek:
Faith a tam, daj spokój... odpuściłam chwilowo, bo szkoda moich nerwów i jakoś nie mam sumienia jej lać, a po 2 godzinach stania to chyba każdemu się cierpliwość kończy...  😵 chwilowo leczymy strzałki i czekamy na kowala, bo nam sie zgniło. także diablica ma pare dni spokojniejszych. jutro wsiadam na spacerek w teren. W sobote, albo w niedziele zawody- w stajni zamierzam załadować na grubą linę owiniętą o belkę i silnego chłopa w przyczepie (zawody o 14.00 więc ktoś się znajdzie- bo o 6.00 to trochę ciężko  🤔 ) i lonża i bacior za zadem, a na zawodach od razu podjedziemy pod stajnie i tyle.
Juliadna wyglądaliście bardzo elegancko. gratuluje wyniku  :kwiatek: dawaj więcej zdjęć, bo bardzo przyjemnie się ogląda.
Dzionka gratulacje  :kwiatek: ale co to ma znaczyć? wlatujesz tak bez żadnego zdjęcia na tym dzielnym i cudownym koniu?!  🙄 natychmiast  😀
Amnestria łoooo ale super Ducho wygląda  😍 nie mogę się doczekać Ciebie na nim  😀

A ja jutro wracam do ogra po prawie 2-tygodniowej przerwie  🏇 juhuuu. w końcu  😀
Nirv, a co takiego odkryłaś? 🙂
baffinka, czekam na fotki od ewuś między innymi. Jest zresztą spora szansa, że nie będą się nadawać do publikacji, więc nie nastawiaj się zbytnio 😀 A z tym ogrem to zamierzasz coś skakać?
Dzionka a tam, głupoty gadasz  😀 coś się nada na pewno!
Skakać zamierzam, ale czekam na podłoże i przeszkody. Jeśli źle będzie mi się skakać/nie poradze sobie z nim na skokach/cokolwiek* to będziemy pykać ujeżdżenie  😀
*niepotrzebne skreślić
baffinka, kto da radę jak nie ty, masz przecież duszę skoczka - taką stu procentową! Będę śledzić postępy 🙂
ja mam, ale nie wiem co na to ogier  😁 Arena znosi wszystko dzielnie. On może nie mieć tyle cierpliwości- wiesz... tu najade jak ostatnia dupa bez łydki, tu nie oddam ręki, tu wyjde, tu zostane... wiecznie coś  😁
baffinka, ee, brzmi znajomo 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 maja 2013 22:14
Bardzo wszystkim dziękujemy! 🙂

dziś zawaliłam WSZYSTKO ja 🙁 od początku dziś nie było zbytnio miło ale później już lepiej, mieliśmy z trenerem tylko 15mint na rozprężenie po miał konkurs 6 koni przede mną. ( jutro już będziemy mieć 3h miedzy konkursami -zapobiegawczo 😀 hahah)  no więc tak, za słabo jechałam, wkradło się sporo małych błędów - za bardzo w lewo linia środkowa, kiepskie przejście bo "po mojemu" -takie mdłe i za długie,co spowodowało że  kłusować miałam już  przed narożnikiem a wgalopowałam w narożnik i dopiero przed C udało się zredukować galop do kłusa. Najważniejsze co spowodowało dzisiejsze  prawie 59% - musiałam puścić którąś wodze i koń mi poleciał i się potknął, co spowodowało że zagalopował. A miałam zagalopować na końcu tej połówki koła, a nie od razu za E. Nie dostałam dzwonka tylko dostałam "0" za nie wykonanie tego elementu i w gratisie -2 za pomyłkę. Ale nie jest mi smutno,wręcz dobrze że tak się stało, ponieważ zmusi mnie to do myślenia przy manewrach w szrankach. Nie jest źle, koń się starał a ja nawaliłam. - no zobaczymy jak jutro jadę ostatnia w rundzie <haha>


mam foty by Brunatna 🙂





jak ktoś chce sobie pooglądać Fuerte to odsyłam tutaj: klik


Dzionka ale SUPER! Brawo! 🙂 superowsko!  :kwiatek:
Nirv super Pams! dzięki! 🙂
_kate dziękuję 🙂
wymodelowana podziękował 🙂 ale jakie macie czaderskie zdjęcie w lustrze  😜
faith dzięki 😀 dziś jak pisałam o 10% mniej  😂 Ale bardzo dziękuję 😀  A Wy! No fajnie! widać że wtargnęła pomoc naziemna! 🙂 będziecie korygowani już regularnie? 🙂
milusia nooom 🙂 jest jest 🙂 bardzo przymilasty i koleżeński jest 🙂 dzięki 🙂
Moon dzięęęki 😀 ale za to Wy wyglądacie jak dwa miliny dolarów 🙂 Kiedy nowe zdjęcia?  😍 lubię Was oglądać 🙂
Anaa dziękuję! 😉 a na fb widziałam że urozmaicasz odpoczynek Gi-emu  🙂
mils  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ladydill dziękuję Ci bardzo 🙂
ekuss O! super by było gdyby się tak udało  😍 Trzymam kciuki! 🙂 dzięki 🙂😉
Julie bardzo dziękujemy  :kwiatek:
Ruda77 dziękówka! 🙂 A Wy? Też planujecie jakieś starty?  😎
amnestria Duszek zacny! Ale super! Postaraj się o dobre zdjęcia ,bo to zacny model jest! Ale jak ładnie pracuje! Bardzo Wam kibicowałam żeby wyszło wszystko na prostą a teraz jeszcze bardziej kibicuję widząc taki postęp! Wsiadasz? 🙂 a co do nas to dziękuję bardzo bardzo 😀 To miłe! 🙂
dzięki Baffinka🙂   🤣

edit. lit.
mils   ig: milen.ju
18 maja 2013 22:23
juliadna fajnie, że takie rzeczy cię motywują. 🙂 Dla mnie i tak wymiatacie. 😀
Nirv fajny Pamsik. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się