Oficerki

Losia Co ty masz za paski do ostrog ? 😍
epk, najgorsze, że kolor Cognac tych Petrie jest obłędny... no ale nic to, zbieram na Koenigi 😉
Hehe, też mi się podoba. No ale ja to pewnie czarne kupię w pierwszej kolejności. Przy czym w klasycznych Ankach wszystko jest jak lubię - sztywna skóra, z tyłu bambusowy sztywnik, klasyczna szerokość w kostce...🙂
Ja za to czekam na swoje szare derby (Jak Petrie Polo boot),i jeszcze się naczekam,kolor tak oryginalny że jeszcze w PL szarych nie widziałam 😀
Ale minimum 6 tygodni oczekiwania ciągnie się strasznie.
Misia paski skórzane z mała gwiazdką. Niestety nie wiem jakiej firmy, bo to szefowej, ale bardzo je lubię 😜
Czu Szewc może "rozciągnąć" buta tak o 0,5/1 cm ? w długości i 0,5 w szerokości ?
Ktoś może rozpychał sztyblety ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2013 10:13
melduję,że po 4,5 roku niezbyt łaskawego obchodzenia się z oficerkami De Niro,doigrałam się i musiałam oddać je do szewca celem wymiany zamków 😁
Agaleon myślę, że tak, tzn. 1 cm to może nie ale trochę rozepcha 😉 ja jakieś buty kiedyś chciałam rozepchać to powiedziano mi, że można rozpychać w każdym miejscu w długości, szerokości, podbiciu itp. tylko, że robi się to na odpowiedzialność klienta w razie jakby coś się buto stało.

No nie mów, że Twoje piękne sztyblety są za małe  😤
Czy ktoś wie, czy Petrie Allure mają bambusowy sztywnik? Taki jak w zwykłych Anky?
Ktoś, a jaki masz model swoich oficerek?
no niestety tak 🙁
O dobry jeden cm...
A rozchodzić nie dam rady bo poniszcze sobie tylko stopy.
Kurcze ten 1 cm !
Agaleon pozostaje Ci tylko rozpychanie u szewca 🙂
Czy ktoś wie, czy na Podkarpaciu jest szewc który mógłby zwężyć mi oficerki? zrobiły się o 2 cm za szerokie, nawet w długich skarpetkach.
Asiaa, obawiam się że aż tyle zwęzić się nie da, niezależnie od regionu.
Jak z trwałością oficerek Cavallo Junior Jump? Chodzi mi głownie o żywotność zamków, czy się nie rozklejają etc. 🙂 halo co rozumiesz przez "optymalną trwałość"?


zamki wymieniałam.., po wymianie jest ok
Zależało mi najbardziej na zwężeniu tej "dolnej" części bo sama łydka jest w miarę ok, ale jakoś będę musiała przeboleć to.
Zależało mi najbardziej na zwężeniu tej "dolnej" części bo sama łydka jest w miarę ok, ale jakoś będę musiała przeboleć to.

Ale że w podbiciu za szerokie, w stopie czy w którym miejscu? Bo jeśli w podbiciu, to może podpiętki by pomogły?
Otrzymałam moje Petrie coventry, jednak udało mi się dobrze pomierzyć nogę 🙂 Są cudne, pięknie wykonane, polecam sklep KArina, udało mi się wszystko dobrze pomierzyć dzięki ich wskazówkom 😀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 maja 2013 15:26
anai,
a podrzucisz fotki na nożynie/nach?
ms_konik, jak zrobię zdjęcie,  wstawię 😉
Moje też już są!! Dziś jeździłam na moim (nie kulawym!) koniu i cierpiałam. Ktoś gdzieś pisał o jakiejś metodzie zmiękczania oficerek, ale już nie pamiętam kto i o co chodziło...

Są idealnie dobrane rozmiarowo, ciężko się jeszcze zapinają, ale łydka mi się mieści 😀 Kolor jest cudny, i nie mam pojęcia czemu wyszedł różowo-wiśniowy na fotach, ale zdjęcia komórkowe więc tak już bywa. W rzeczywistości są w głębokim brązie 😉






Polecam sklep jeździecki Karina w Warszawie, naprawdę super obsługa, dobry kontakt, i bardzo dobrze biorą wymiary 😉
xxagaxx piękne są!

Mam takie pytanie, może ktoś będzie tak miły i mi doradzi. Zamarzyły mi się moje pierwsze oficerki, chciałabym jakieś wszechstronne na suwak, z miękkiej skóry. Nie jeżdżę bardzo intensywnie, więc trwałość stawiam na drugim miejscu i przede wszystkim zależy mi żeby były wygodne, dobrze dopasowane i nie droższe niż 800 zł. I właśnie zastanawiam się czy opłaca mi się celować w jakieś "ze średniej półki" które w razie czego będę mogła wymienić na inny rozmiar w sklepie, czy polować na allegro na jakieś lepsze ryzykując że nie trafię z rozmiarem?
Jak mniej więcej wygląda cenowo robienie oficerek na wymiar?
Z góry dziękuję za odpowiedź na moje laickie pytania  :kwiatek:
xxagaxx, przepięknie  😍 bardzo eleganckie. Dawaj zdjęcia na koniu, jak się dorobisz  😉
Moon   #kulistyzajebisty
23 maja 2013 19:52
xxagaxx, dziki szał! Piękne!

Nie mogę się doczekać moich, chociaż na samą myśl o rozjeżdżaniu ich... boli mnie pod kolanami  🤣
Kamila ja mogę Ci polecić oficerki Elt Paris hunting. Jeżdżę w nich codziennie od jesieni. Są z mięciutkiej skórki. ułożyły mi się na nodze w tydzień i teraz są jak kapcie🙂 a wyglądają wciąż jak nowe. Bardzo ładnie się prezentują na nodze. Nie jedna osoba już mnie zaczepiła co to za oficery a cena też bardzo dobra. Ja swoje kupiłam w sklepie gnl. http://www.gnl.pl/oficerki-paris-hunting-p-2750.html
Juz kilka razy o tym pisalam, wkladajcie pod piety takie skosne podpietki z silikonu albo korka, nie dosc ze nie cisnie pod kolanem, oficerek nie siada tyle ile bez, a jak siadzie to mozna wyjac i dlugosc jest nadal ok, ja mam w kazdych ofierkach wlozone, i nie obcieraja mnie nowe pod kolanami, wygodniej sie chodzi i oficerek nie siada
crazy, a ja dzięki tym podpiętkom załatwiłam sobie nakostniaka. Podniosłam sobie właśnie trochę piętę ale kostka mi zaczęła dziwnie pracować i okazało się, że urażam ją jakoś - nie przejęłam się tym i cóż - zrobił mi się nakostniach - mam dwie kostki 😉. Wrrr. Teraz mam problem nawet jeździć z ostrogami - bo czuję tam ucisk. Więc trochę uprzedzona do niej jestem...

Ja nie ma problemu z miejscem pod kolanem, natomiast strasznie boli mnie noga z przodu, jak próbuję wziąć pietę w dół. Jutro kolejna jazda, może będzie już ciut lepiej. Nawet w nich po domu chodziłam.

Kamila🙂, hedonistka, Moon, bardzo mocno polecam Petrie, naprawdę są cudnie wykonane 😉
xxagaxx, no to miejsce też mi doskwierało - ale puściło w końcu.
epk, trochę mnie pocieszyłaś choć "w końcu" nie brzmi zbyt optymistycznie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się