Warszawskie voltopiry :)

Działa, działa 🙂
dzięki !  🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 maja 2013 10:02
Bo w poniedziałek metro miało problemy ale już działa 😉
Niby jeżdżę nim codziennie do Pl. Wilsona, ale nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że Świętokrzyską i Centrum zamknęli  😡 W każdym bądź razie dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Kotlet jesteś na sggw
Jestem jestem 😉 jeszcze półtorej godziny na bank będę 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2013 12:28
Kurcze, stałyśmy chyba z pół godziny przy Twoim stoisku i nie mogłyśmy Cię zlokalizować 🤔wirek: A wołanie "Kotlet!" mogło nie być skuteczne 😁
CzarownicaSa, pewnie wtedy kiedy oddelegowali mnie do oprowadzania po laboratoriach... albo nosiłam ulotki. Swoją drogą jestem strasznie wku*wiona bo oczywiście na naszym cudownym wydziale nic nie było zorganizowane. Nikt nie wiedział co ma robić, koszulki nie były przygotowane (mi się udało dostać taką przechodnią), zadania nie podzielone. Wszystkie wydziały wymyślały jakieś atrakcje tylko oczywiście nie nasz... ;/

byłyście u alpak?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2013 16:44
Byłyśmy 😀 Zarąbiste stworki 🙂
CzarownicaSa, a widziałyście golenie? takie to to łyse i chude sie zrobiło :P
gdzie konkretnie są te alpaki? wybieram się jutro i chciałabym trafić, bo kampus sggw zawsze był dla mnie zagadką  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 maja 2013 20:19
Golenia nie widziałyśmy 🙁 Musiałyśmy już jechać, a było chyba po 12 :/

Babi
być może ja będę jeszcze jutro z K. jechać jeszcze raz, dam Ci rano znać, to możemy się razem umówić i spotkać na miejscu 😀
okej, byłoby super  🙂
Babi, alpaki są na nowym kampusie. (o ile ich gdzieś nie przeniosą jutro ale w to wątpie)

Jadąc od strony metra służew wysiadasz na przystanku "rektorat" i tam na przeciwko budynku na trawie będą stały alpaki 🙂
ooo, super! dzięki  😀  myślałam, że są gdzieś bardziej schowane  😁
Babi, nie są, widać je z autobusu 🙂 będą takie małe zagrody pod namiotami 🙂
Nie orientuje się ktoś czy na dzisiejszej nocy muzeów na Zamek (piwnice) można wejść bez zaproszenia, a obowiązuje ono tylko na spektakl w Sali Koncertowej czy trzeba je mieć aby gdziekolwiek się dostać?
Może wy mi pomożecie. Poszukuje jakiegoś pensjonatu/ośrodka najlepiej w centrum Warszawy. Zależy mi żeby bylo w nim w miarę przyzwoicie ale żeby cena nie zwalala z nóg.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 maja 2013 21:21
Sonkowa a cena, która "nie zwala z nóg" dla Ciebie, to?  😉
Jest jakikolwiek pensjonat w CENTRUM miasta 😉??
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 07:27
Ściśle w centrum chyba nie ma. Wydaje mi się, że najbardziej w środku jest Bródno, ale mogę się mylić :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
21 maja 2013 08:17
mery, najblizej centrum jest Kozielska, lub stajnia w Lazienkach.

Sonkowa zapraszamy na dzial konskie, temat o stajniach w Warszawie i okolicach.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=4154.msg1775045#msg1775045 date=1368524041]
Zna ktoś dobrą restaurację na Białołęce? Potrzebuję zrobić chrzciny. Szukam przez google, ale idzie mi to jak krew z nosa  🙄 Pomoże ktoś?  :kwiatek:
[/quote]

Sprawdź sobie Kamuflaż na Nowodworach - z zewnątrz mocno niewyględnie, ale w środku fajnie i jedzenie dobre. Oregano na Płudach się ceni i ponoć słusznie (ale nie byłam), przy Modlińskiej Vanillia (jakoś tak...). Smacznie, ale już w konkretnym klimacie jest w Szkutni - wschodnia Białołęka.
Chyba źle sie zrozumiałyśmy.  😉 chodzi mi o pensjonat dla ludzi. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2013 13:44
A tak coś mnie tknęło, że gdyby chodziło o pensjonat dla koni, to pytanie byłoby w innym wątku 😁
kujka   new better life mode: on
21 maja 2013 14:10
haha i pensjonat i osrodek mi sie juz tylko z jednym kojarzy! przepraszam :P
jak w centrum to najlepiej po hostelach szukac.
polecam hostel emma prowadzony przez skłotersów! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 maja 2013 22:03
Faktycznie, nigdy bym nie skojarzyła słowa "pensjonat" z noclegiem dla człowieka  😁 Co te konie z nami robią..  😉
Hahaha i tak dalej mogłabym zadać pytanie czy jest jakikolwiek pensjonat w centrum miasta 😉?? Pensjonaty to mi się kojarzą z wyjazdami nad morze,mazury czy góry 😉 w waw jest bardzo dużo hosteli! Ja polecam oki doki!
Mazia   wolność przede wszystkim
22 maja 2013 08:15
http://www.hostelwitt.pl/

w miarę tanie noclegi w samym centrum miasta, 10 minut od dworca centralnego
Hej, hej  🙂

Poszukuję jakiegoś salonu kosmetycznego, albo makijażystki z najbliższych okolic Wybrzeża Kościuszkowskiego, ul. Tamka, ul, Zajęcza itd. Macie namiar na kogoś może?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się