sklepy internetowe

wielki + dla sklepu arcus, kupiłam u nich m.in. odżywkę do ogona, która w transporcie w połowie się wylała. Po telefonie do firmy Arcus przysłali mi nową, bez żadnych kosztów i dyskusji.
no wlasnie co dzieje sie ze stroną lamri.pl. Polecam Wam sklep skawinski. Plus dla zooloandia.pl Pomylili sie co do zamówienia, ale wszystko wyjasnione. Rzeczy odesłane, kasa zwrócona. Bylo troche stresu, ale kazdemu sie moze przecież pomylic. Takze wszystko ok. 🙂
wielki + dla optishop , kolejny raz świetny kontakt i błyskawiczna przesyłka
Moon   #kulistyzajebisty
15 maja 2013 18:00
Fokusowa, sorry, dopiero teraz przeczytałam.
Tak, doszła dziś porządnie zapakowana. Bluza jest absolutnie przepiękna i dobra na mnie  😍
Tak więc mega plus dla pinki!  🙂
duży plus dla Arcusa przesyłka dostarczona szybko po informacji, że w drodze. I dostałam bonusik w postaci breloczka-maleńkie gumowe zgrzebełko 😍 będę nim czesać maleńkie fragmenciki arabki 😉
Czy zamawiał ktoś z GNL kurierem? Albo czy kurier z Siódemki dzwoni wcześniej? 👀
Bo status zamówienia został zmieniony na "zrealizowane", więc pewnie jutro mogę się spodziewać kuriera, tylko nie wiem czy ktoś w domu w tym czasie będzie.
kaszmirowa2302, ja zamawiałam, zawsze z siódemki dzwonili
Czy zamawiał ktoś z GNL kurierem? Albo czy kurier z Siódemki dzwoni wcześniej? 👀
Bo status zamówienia został zmieniony na "zrealizowane", więc pewnie jutro mogę się spodziewać kuriera, tylko nie wiem czy ktoś w domu w tym czasie będzie.

Jeśli zrealizowane to znaczy ze dziś powinno od nich wyjść (tak mi sie wydaje). Jak podawałaś nr swój im to kurier go powinien mieć. Do mnie zazwyczaj nie dzwonią, bo zawsze ktos  jest kto odbierze paczkę. Pewnie jak nie zastanie nikogo, to zadzwoni... ale to też zależy od kuriera jako człowieka.
Raz mi się przytrafiło, że kurier był nadgorliwy i zostawił paczkę u sąsiada, bo nikogo w domu nie zastał... Dzwonił do mnie... nie zdążyłam odebrać... Oddzwoniłam 5 minut później to już paczka była u sąsiada zostawiona ale to na szczęście nie Siódemka a OPEK  👿
Ponownie ogromny plus dla cavalloshop.pl - wczoraj zamówiłam, a dzisiaj dostałam zamówiony towar. Polecam  😅
Raz mi się przytrafiło, że kurier był nadgorliwy i zostawił paczkę u sąsiada, bo nikogo w domu nie zastał... Dzwonił do mnie... nie zdążyłam odebrać... Oddzwoniłam 5 minut później to już paczka była u sąsiada zostawiona ale to na szczęście nie Siódemka a OPEK  👿

tak a propos OPEKa - miał ktoś sytuację, że w ich bazie (tej, w której można sprawdzić, gdzie jest przesyłka) nie ma teoretycznie wysłanej paczki? albo może ktoś kupował coś wysyłkowo z Decathlonu? jakiś tydzień temu zamówiłam parę rzeczy z Decathlonu (niedostępnych w W-wie), zamówienie miało być zrealizowane do 14 maja - 13 paczka niby została zapakowana i zamówienie ma status wysyłanie", jest numer paczki - klikam i w bazie OPEKa paczki mi nie znajduje. a przesyłka nie doszła ani wczoraj, ani dziś (szła w miejsce, gdzie między 10 a 19 zawsze ktoś jest, kto odbierze). i tak by było fajnie, żeby do piątku to jednak doszło, bo potem nie będzie miał kto tego przywieźć do stajni (a potrzebne bardzo)... mam nadzieję, że jednak nie została zostawiona "u sąsiada". 🤔
spotkał się ktoś z czymś takim? 🙄
Duży plus dla GNL przesyłka miała być w 14-21 dni, a doszła po 13 dniach, mimo że była zamawiana w weekend majowy. A kurier zadzwonił dopiero jak nikt nie otwierał niestety...
pytanie o OPEK nieaktualne, Decathlon mi dziś odpisał, że OPEK ma jakąś globalną awarię systemu i paczka dojdzie dopiero jutro... dobrze, że Flai Stop i smarowanie sudocremem w miarę działa i mi meszki tak nie zjadają konia, bo bym się lekko zirytowała, że tyle czasu czekam. 😉
Ja dosyć często zamawiam kurierem i zazwyczaj dzwoni, jeśli nikt nie odbiera domofonu i pyta kiedy będę, jeśli do 20 minut to potrafi poczekać, a jeśli dłużej to umawiamy się na dzień i godzinę 😉 A jeśli paczka jest opłacona (bo najczęściej biorę za pobraniem) to zostawia u sąsiada 😉
duży plus dla sklepu cwał. szybka wysyłka, super kontakt . Polecam  😉
Odradzam: http://koniczyna.shoper.pl
Czekam na realizację zamówienia od lutego. Pani w tym tygodniu postara się je wysłać...
wielki + dla sklepu  http://www.atos.sklep.pl/
[font=Verdana]plus[/font] dla animalia, z resztą jak zawsze 🙂
minus dla Atosa, połaszczyłam się na zniżkę 10%. Zamówienie złożyłam 12 kwietnia, 13 kwietnia dostałam na @ potwierdzenie, że zamówienie zostało przyjęte i że czas realizacji będzie wynosił 10 dni. Po ponad dwóch tygodniach zaczęłam się upominać, w międzyczasie otrzymałam jeden worek paszy z trzech zamówionych, o resztę upominałam się nadal, dostałam informację, że reszta zamówienia dotrze do mnie do 17 maja. W sobotę moja cierpliwość się skończyła i zrezygnowałam z zamówienia, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na @, więc zadzwoniłam i poprosiłam o zwrot kasy. Jedyny plus z całej sytuacji, to to, że tego samego dnia otrzymałam zwrot kasy na konto.
Ogroomny plus dla Sklep-Skoczek! Bardzo dobry i miły kontakt, paczka wczoraj wysłana pocztą- dzisiaj jest u mnie 🙂
8 tydzień czekam na kaloszki z oksera.
Classic: minusik.
plus dla animalia, oraz dla pasi-konika , jak zwykle błyskawiczna przesyłka i bardzo miły kontakt  😀
kolejny duży plus dla Equi-point - miła obsługa, szybka wysyłka.
to ja daję plus dla GNL.
Jeszcze paczki nie widziałam, ale mama dzwoniła, że już dotarło. Co prawda zamawiałam to dawno, bo w majówkę, ale trochę zwlekałam z zapłatą.  Mama zapłaciła w piątek. Prosiłam o wysyłkę w poniedziałek. Wczoraj pani dzwoniła potwierdzić wysyłkę i dziś doszło 🙂
+ dla konik.com.pl - jak zawsze szybko i sprawnie
+ dla amigo - jak wyżej 😉
A więc moja przygoda z Okser.pl została" szczęśliwie "zakończona.
Po wielu tygodniach oczekiwania najpierw na zamówiony przedmiot a później na zwrot pieniędzy, wszystko zostało wyprostowane.Ale żeby tak było musiałam zaryzykować i zamówić jeszcze raz.Tym razem wyszukałam przedmiot który jest na stanie magazynowym sklepu, napisałam e-mail żeby zaległe pieniądze przesunąć na poczet tego przedmiotu, dopłaciłam różnicę i dzisiaj odebrałam przesyłkę.Niestety innego sposobu na odzyskanie pieniędzy nie widziałam,a szarpać się z nimi już nie miałam siły..
Zamówienie zostało zrealizowane, względnie, bez problemów. Sam przedmiot nawet fajniejszy niż się spodziewałam.Reasumując okser.pl to sklep dla bardzo cierpliwych  bądź dla bardzo odważnych osób.Moja przygoda z tym sklepem zakończyła się.Na zawsze.
Amelia, szczesciaro 🙂 Chociaz - mam nadzieje, ze to wynik tego, ze zaczeli sobie brac nasze marudzenie do serca 😉
desire   Druhu nieoceniony...
22 maja 2013 12:36
animalia.pl  ma o tu: http://animalia.pl/faq.php?kat=9154&pyt=22   napisane że wysyłają paczki priorytetem..  a gdy wklepałam numer nadania w śledzeniu paczek to okazuje się, że poszła ekonomiczna - tańsza. bez priorytetu. nosz do jasnej ciasnej, to czemu musiałam bulić za priorytet?  👿 👿 🤔  🙁  wiem, że jestem nową klientką w tym sklepie, ale skoro pisze priorytet, to myślałam, że jednak będzie...  🙄
desire, na stronie poczty masz jakieś błędy w systemie, bo dwie moje paczki z rzeczami, które właśnie puściłam na allegro i sama je nadałam jako priorytet wyświetlają się jako ekonomiczne. Potwierdzenie nadania mam na biurku.
To samo z listami poleconymi, dziś przyszedł do mnie pocztą zegarek, na kopercie wszędzie stemple od priorytetów, w systemie poczty - list ekonomiczny. Ten pocztowy system to jakaś ściema.
desire   Druhu nieoceniony...
22 maja 2013 13:16
quantanamera, rzeczywiście !  dostałam wyczerpującą odpowiedź od animalii w błyskawicznym tempie no i musze ich PRZEPROSIĆ.  😡   z tą odpowiedzią to mnie też zszokowali - przyszła po ledwie 15minutach.  to sie nazywa troska o klienta.   😜
LatentPony   Pretty Little Pony :)
22 maja 2013 14:02
No nie wierzę... Właśnie dostałam przesyłkę z moim zamówieniem ze sklepu okser.pl złożonym 26 października. Nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Czekałam dokładnie 29 tygodni. Brawo Okserze!
A tyle zachodu było o dwa sztuczne futerka na kantar...
Ja z kolei czekam na zwrot środków, ciekawe czy się doczekam..
Komuś się udało w miarę szybko z tym uporać?

jakim cudem ten sklep jeszcze działa, tylko to mnie zastanawia..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się