Runnersi- czyli biegaj z nami :)

[quote author=Diakon'ka link=topic=26269.msg1778438#msg1778438 date=1368821240]
Czy ktoś jutro idzie na trening Nike do Parku Skaryszewskiego?🙂
[/quote]

Na 18? Jak zdążę wrócić, to pojadę.
Wiecie co zrobiłam? Zapisałam się z moją koleżanką na ''she runs the night''  😵 Mamy do przejechania 360 km do warszawy  😂 Jestem nienormalna, no ale dobra, zrobię to raz się zyje! Możecie mi powiedzieć wasze czasy na 5km ?

moja życiówka to 26 minut, normalne ok 28-29.

Rul, a te czarne buty z Deca to nie są przypadkiem Ekideny 100?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 maja 2013 10:04
Rul- a te Twoje to jaka firma/marka? W 100zl sie zmieszcze? Bo do 100zl na stronie Deca widze tylko ekideny 50 i 75, z czego 50 bardziej mi odpowiadaja, bo sa do biegania po ulicach i polach.


Moje pierwsze buty biegowe to były te: http://www.decathlon.pl/kapteren-50-f-czarno-roowe-id_8238084.html
Też nie miałam więcej niż 100 zł, pojechałam do deca i wróciłam z nimi. Całą zimę biegałam w nich po śniegu, asfalcie, błocie, lesie, bagnach. Sprawdzają mi się świetnie na każdym podłożu, trochę km już w nich wytłukłam.

Polecam też w decathlonie popatrzenie na przeceny butów biegowych. Swoje ulubione NB-ki kupiłam za 150 zł, a przecenione były z 399  😲 Czasami naprawdę można ustrzelić świetną okazję. Na pewno na Okęciu mają regał z przecenionymi butami, wszystkich marek i w każdym rozmiarze 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 maja 2013 11:50
hanoverka super!  😅
Będzie nas dużo na She runs the night

Jun brawo  😀 powiększające się grono volto-biegaczek niesamowicie cieszy  😀
Jun brawo  😀 powiększające się grono volto-biegaczek niesamowicie cieszy  😀


Ja też się bardzo cieszę i aż nie wierzę, że aż tak się w to wkręciłam  🙂
Wendetta to ja się bardzo cieszę bo ja biegnę 29-30, a biegam od niecałego miesiąca więc dam sobie radę  😜
Edytka strasznie się cieszę, już nie mogę się doczekać!
Scottie   Cicha obserwatorka
18 maja 2013 21:27
LatentPony, dzięki za cynk! Jakaś ślepa chyba jestem, że nie widziałam tych butów. Mam nadzieję, że w Deca na Targówku też wyprzedają jakieś buty- bo właśnie tam mam zamiar pojechać.
Scottie ja również ci je polecam, ja kupowałam w troszkę innej wersji kolorystycznej jakiś rok temu i są to naprawdę fajne buty za przystępną cenę. Dzisiaj tez je widziałam w Deca, bardzo dużo ich było także na pewno je znajdziesz!

Wendetta zakupiłam tą opaskę na rękę na telefon w deca, bardzo fajna jest i wygodna, dzięki za cynk raz jeszcze!
Hanoverka, do usług! 😀 ja kupowałam, bo była "pod ręką", ale też jestem bardzo zadowolona.
co do 5 km- gratuluję! jak na miesiąc biegania super czas! [co mnie utwierdza w przekonaniu, że powolniak jestem i pora się za siebie wziąć 😁]
Wendetta zupełnie się mną nie sugeruj! Ja wcześniej przez pół roku dobijałam się 2 razy w tyg na zumbie i aerobicu plus czasami siłownia więc miałam podstawy. Bez tego podejrzewam, że nie złapałbym bakcyla  kompletnie  🙂
wróciłam do Was, wróciłam! 💃 dzisiaj machnęłam sobie spontanicznie 15 km krosu i ... było cudnie! 😜 po 3 tygodniach kryzysu i biegowego bimbania sobie czuję znowu wiatr w żaglach 😉
Jutro odbieram mój pakiet na she runs 💃
Wczoraj machnęłam 5 km, oczywiście standard u mnie, jak już coś ma się dziać (w tym przypadku bieg nike), to musiałam przywalić kolanem w barierkę i to tak, że spuchło, mam gigant krwiaka i znowu wróciłam do rozbiegówek 😵 Wczoraj popchnęłam piątkę, żeby sprawdzić, czy kolano już działa na dłuższy dystans, no niby działa. Trzymajcie kciuki, żeby się jednak nie rozpadło 🙂
Ja strasznie chciałam biec ale datowo nie pasuje i nie będę w stanie  🤔
Będę wszystkim kibicować i zdajcie relacje po !
jestem po nocnym biegu ulicznoprzełajowym i po 6h parkrunie 😀 nie wiem, mój organizm mnie zadziwia- cały dzień sędziowałam zawody w skokach,komisarzowałam a potem o 23 ruszyłam ze znajomymi na bieg😀 oczywiście  tempo i czas porażka, ale zero zakwasów, bólu itp. położyłam się na 4 h i rano zaliczyłam jeszcze trasę parkrunową, wróciłam na zawody i.. żyję😀 za to pies...
no i jutro jadę po moje buty! dostałam stypendium szportowe to szaleję😀
Mam pakiet 😍 no, to chyba nie ma odwrotu 😅
Calore, kiedyś pytałaś o bieg świetlików 😉 [[a]]http://aktywnadabrowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=104%3Aregulamin-ii-nocnego-biegu-wietlikow[[a]]
haha, właśnie miałam tu pisać, bo też go znalazłam 😉 patrzę w regulamin i jak go porównam z tym z zeszłego roku, co znalazłam kiedyś, to ten stary mi się fajniejszy wydawał. nie było nic o własnym oświetleniu tylko coś o opaskach odblaskowych od organizatora i chyba limit czasu był większy, bo czytałam relację i jakieś inne liczby kojarzę. ale to takie tylko spostrzeżenia, zobaczę do 17.06 jak mi będzie szło 😉 aaa, teraz doczytałam, że bez oświetlenia też można, no spoko, chociaż chyba lepiej coś mieć a nie na ślepo latać 😉
A ktoś z Was biega w parkrunach? Trójmiasto, Wawa? 🙂 Tłumy często są, czy niekoniecznie?
Ja może polecę z siostrą 1 czerwca w Skaryszewskim, akurat będę w stolicy.
zamierzam przetestowac wlasnie 1 czerwca🙂 Skaryszewski🙂
na razie o 22.30 ruszam testowac buciory, ale dzis oblezenie bylo w forpro przy odbiorze startowek😀
Karla, ja odbierałam dzisiaj i nie było nikogo 👀
o 13 mierzylam buciory i byly 4 skosnookie biegaczki, potem przyszla mama z 3 corkami i jakies dziewczynki
a mi dzisiaj znów udało się więcej przebiec, z dnia na dzień coraz lepiej  💃
Byłam parę minut po 11 😉 też muszę kupić buty, kurrrrrde, czekam na wypłatę...
5 km biegam w ok 20 min i jakoś dla mnie to żaden zachwyt. Szukam na gwałt butów bo niestety moje sie do biegania nie nadają. Usilnie sie ich trzymałam aż nie siadły mi kolana :/
Karla🙂, o proszę! 😀 Ja zaraz zacznę namawiać siostrę, będę "biegła" z nią jeśli już, więc pewnie większość odcinka przedrepczemy... 😁 Spróbuję w Skaryszewskim, jak mi się spodoba cała ta idea to docelowo uderzam właśnie w Trójmiasto-będę dojeżdżać, bo u nas to jakieś biegi są tylko 2 razy w roku :/
LatentPony   Pretty Little Pony :)
22 maja 2013 08:35
Chciałam tylko przypomnieć, że nadal mam do oddania rabat 100 zł na asicsy, ważny do końca maja  :kwiatek:
5 km biegam w ok 20 min i jakoś dla mnie to żaden zachwyt. Szukam na gwałt butów bo niestety moje sie do biegania nie nadają. Usilnie sie ich trzymałam aż nie siadły mi kolana :/


No to jeśli biegasz 5km w 20 min i nie jest to powód do zachwytu to mogę Ci tylko gratulować talentu. Ja trenując intensywnie pod okiem trenera w liceum miałam życiówkę 21'00''.  Może jeszcze byłabym kiedyś ten czas poprawić, ale myślę, że 20 (może... 19 coś) to szczyt moich możliwości. Jestem/byłam bardzo wysportowana ale parametry krwi nie zachwycają, tętno też nie jak u sportowca, więc nie będę się oszukiwać.

Obecnie truchtam sobie tempem 10-11 km / godz., ale nie wiem ile jeszcze pociągnę bo bolą mnie więzadła.
arma, serio masz taki czas? ok. 20 min to raczej 21 min czy 27 min? Dla mnie 5 km w 20 min to bardzo dobry czas, bo to znaczy, że średnio biegniesz 4 min jeden kilometr, a to już dość wyczynowe tempo. Możesz wrzucić jakiś przykładowy zrzut Twojej 5 km? Endomondo, nike plus czy coś w ten deseń? :kwiatek:
wow. moim marzeniem na ten moment jest zejscie do 30minut, no 30 paru, ostatnio albo bol plecow albo jakies dziwne skoki tetna nie pozwalaly mi zejsc do 38, szuram z predkoscia troche ponad 8 czasem dobije do 10km a na dluzszych niestety wolniej, ale ostatnio 15-18km przestaje byc problemem😀 najwyzej zrobia dla mnie osobna kategorie 😀 i postawia kogos na mecie w dodatkowym czasie. Deszcz mnie wkurza, nie umiem biegac w deszczu w okularach- czy ktos biega w taka pogode w kontaktach? jak to jest?
😉
Ja zawsze w kontaktach. W okularach mam uczycie, że twarz mi się mocniej poci  😂

U mnie wielka lipa. Miałam prawie 2 tyg przerwy ze  względu na nadwyrężoną kostkę i chorobę. Dziś wyszłam pierwszy raz po przerwie, przetruchtałam 4,5km w 30 minut, kaszląc po drodze przeokropnie. Jednak muszę się doleczyć...
Mam nadzieję, że niedługo przebiegnę 5km w 30minut i nie wypluję płuc 😉. I taki mam plan, nie będę zwiększać dystansu, bo i tak nie mam więcej czasu w ciągu dnia. Będę poświęcać na bieganie ok. 40 minut dziennie, to akurat dystans 5 km i już ogarnięta, miła trasa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się