Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

robakt, widzę że model sandałków podobny do mojego. Uważaj na skórę nad piętami xD  Mój problem może tez jest taki, że mam dość szczupłą stopę i trochę "lata" na boki w tych butach. No nic, spróbuję jakoś może rozmiękczyć to delikatnie młotkiem.
Widział ktoś może podobne sandałki, tylko tańsze?  😉
Totalnie się zakochałam, a nie uśmiecha mi się wydawać 349 zł, znając moją zdolność do niszczenia butów  🤬


na buty Clarksa nie żałowałabym ani złotówki, są przewygodne i bardzo porządne
zdecydowanie! uratowaly moje stopy podczas wczorajszego wesela 😉
A, i poza Polską można je znaleźć taniej 😉
Zamawiał może ktoś coś z tego sklepu? http://www.topend.pl/  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 maja 2013 15:35
Wstawię jeszcze tu  😀iabeł: są mega mega lekkie  😍

Reebok Dance Ulread Mid

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 maja 2013 18:40
agaleon skad?!  😍 😍 😍 😍 😍
potrzebowałam na lato, na chłodniejsze dni (nie sandałki ani balerinki) i dzisiaj wpadły takie o "sztyblety", mam nadzieję, że nie będą za ciepłe  🙂


Cavallia bardzo ładne, skąd one?  🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
21 maja 2013 22:44
Malaaa, wydaje mi się, że legity, kolorystyka w kolekcjach Nike taka była (często w fake'ach są kolorystyki takie, które w kolekcjach Nike nie było) i ogólnie but nie wydaje się być zniekształcony jak to bywa właśnie w fake'ach. Jednak niepokojąca może być i cena i tak duży przedział rozmiarów. Obecnie chyba bałabym się kupić am na allegro. Może poszukaj w sklepach internetowych gdzie posiadają na pewno oryginalne buty. Tutaj masz listę takich sklepów, gdzie buty są oryginalne i w ich ofercie na pewno znajdziesz modele am: http://www.airmaxy.pl/sklepyzbutami/internetowe/ 
Babi z New Look'a  🙂
ma ktoś te buty? Nikie Metro Plus? Jak wypada w nich rozmiarówka?

gdzie dostanę takie cuda?  😍

Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2013 19:03
Kiedyś były (takie albo podobne) na deezee i stylowebuty.pl, nie wiem jak teraz.
Podobne, tylko niższe, bez platformy kupiłam niedawno w sklepie "street"
Pursat   Абсолют чистой крови
22 maja 2013 20:05
gdzie dostanę takie cuda?  😍



Takich butów jest pełno wszędzie, m.in. na allegro. 😉

😍
Nie wytrzymałam i zakupiłam. Miałam podobne trampki z H&Mu ale rozlatywały się i musiałam je wyrzucić, a nie przeżyję bez butów w panterkę. Miałam akurat farta że trafiłam na zniżkę -20% 😁
GDZIE?  😍 😜
http://www.runcolors.pl/pl/product/authentic-22
kod rabatowy: DEYNN, ważny do 25 maja (info z fanpejdża blogerki Deynn) 🙂

e: Kod może zostać użyty przy każdym produkcie ze sklepu
slw95   żyj i pozwól trwać
23 maja 2013 18:04
infantil, patrząc po zdjęciu, pewnie w runcolors (http://runcolors.pl/) 😉

edit. ups, uprzedzono mnie 🤣
maracuja kocham cie!!! albo nienawidzę.. nie, jednak KOCHAM!!!  dzięki tobie 5 dyszek taniej zamówiłam sobie


😍 💘 💘 💘 💘 💘 😅 😅 😅

edit:
a takie vanys jak ty masz mam i ja i powiem Ci, że dobry wybór. moje są w sumie troszkę inne, bo czarno-panterkowe. ale i tak -  kocury jakich mało! 😀 😁
Przeszłam dziś wszystkie sklepy w centrum handlowym i nic nie znalazłam. Może coś mi podpowiecie - szukam sandałów, na niewielkiej koturnie, na szeroką stopę, i bez paska dookoła kostki tylko z paskiem za piętę. Cena nie gra roli  😵
I muszą być porządne, skórzane najlepiej.
Specjalnie wysyłają mi te reklamy na Email !!!  🤬


:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Agaleon granatowe!  💘
Do mnie doszły miętowe air maxy i są prześliczne  😍
maracuja weź idź! Ja marzyłam od tych butach, ale mi powiedzieli w run colors, że ich nie będzie już nigdy bo to kolekcja z zeszłego roku i ja wzięłam sobie czarne z tą panterą. Jak zobaczyłam, po chyba 2 miesiącach, że są dostępne te w całą panterę to mnie szlag jasny trafił. Przecież nie kupię sobie drugiej podobnej pary, bo by mnie z domu wyrzucili  😀iabeł:
hanoverka dla czego nie?  😁
ja ta od razu wzięłam te z czarnym, mimo , że jestem mega pokręcona na punkcie panterki. stwierdziłam, że całe w ocelota mogą trochę zbyt ordynarnie wyglądać w zestawieniu z moją ukochaną mgiełką w cętki  😁 w sumie jeśli będą jeszcze kiedyś dostępne, a będę miałą kasę to kupie sobie te całe panterkowe. a czemu nie 😀
exploited nie kuś  🤬 Poluję teraz na całe czarne conversy, najlepiej, żeby ćwieki miały  🙂
Cieszę się, że pomogłam 😁
Nie wiadomo, jak długo będą jeszcze te całe w panterkę, ja się bardzo cieszę że akurat trafiłam, jeszcze w tak okazyjnej cenie... 😀iabeł:
ja choćbym miała żywić się bulkami z masłem i niczym więcej buty będę kupowała  😁 tak też zrobiłam w tym tygodniu i nie żałuję! jutro będą u mnie moje NB i nie mogę się doczekać  🍴 swoją drogą bardzo fachowa obsługa w tym runcolors 😉 chyba polubiłam ten sklep 😀 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się