Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

ash   Sukces jest koloru blond....
22 maja 2013 18:46
[quote author=Karla🙂 link=topic=90287.msg1782486#msg1782486 date=1369235009]
ash mega!! trakenski milion dolcow🙂

[/quote]

Dziękuję bardzo bardzo! 😅

ash o wow! milion dolców na czterech nogach 😜


Dziękuję ślicznie!  💃
Spełnienie marzeń po 8 urodzinach dało się namówić na zdrowy tryb życia i mamy konia FIT 🙂
A jeśli chodzi o magiczny grzebień, to sobie zamówiłam właśnie coś, co jest miksem grzebienia i nożyczek trymerskich i będę robić najbardziej profesjonalne loczki na świecie :hihi
Quanta, daj znać jak się sprawdzi bo ostatnio, widziałam i omal nie kupiłam ale nie chcę mieć efektu jak od nożyczek degażówek czyli tylko skrócenie ale grubość zostaje ta sama.
robakt Mieszkam niedaleko Lewady 🙂 Jak byś miała ochotę jeszcze kiedyś tam być to daj znać 🙂 zapraszam na kawe 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 maja 2013 19:50
Ponieważ w końcu dorobiłam się zdjęć z niedzieli to się pochwalę  🏇
mils,  Fantazja,  anai,  Forta,Dzionka,, lizzy, dzięki, kciuki się chyba przydały, bo opuchlizna zeszła, to nie ścięgno. Co to może być? Nie mamy pojęcia, po przeciwzapalnych zeszła opuchlizna, w ogóle strasznie szybko noga zaczęła wyglądać normalnie... Jutro wsiadam to się okaże, czy jest ok, bo kulawiznę było widac tylko na łukach, na prostej był czysty. Ehh chyba na zawał zejdę do jutra.

wymodelowana, dzięki 😀 :kwiatek: ale macie fajne płotki 😀
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 maja 2013 20:17
xxagaxx widzisz? Re-voltowa ekipa działa cuda  🤣
u mojego precla też ostatnio coś dziwnie się działo z lewym przodem, "podkulewał" delikatnie, tylko w stępie, tylko na prawo. Jak na razie miał 5 dni odpoczynku, jutro jadę to się zobaczy 🙂 Noga nie grzała, nie było spuchnięte. Wetka stwierdziła że coś musiało go uwierać  🤔
xxagaxx, super wieści!
mils   ig: milen.ju
22 maja 2013 20:39
xxagaxx to super, daj znać jak jutro będzie. 😀
Dziewczyny jeszcze raz dzięki. Mam konia symulanta... Nie wiem jak sprawił że noga mu spuchła ale jak widać się da :P

A tak na poważnie, noga sucha, nie ma śladu że cokolwiek się działo/dzieje złego. Koń czysty, zapierdzielał tak że ledwo dałam radę go ogarnąć. Nogę będę oczywiście obserwować, ale wydaje się że najprawdopodobniej się uderzył, doszedł do tego brak codziennej pracy, przy dostawaniu normalnej ilości żarcia, a Ed na białko jest mega wrażliwy... Możliwe że było to jakieś super dziwaczne połączenie tych dwóch rzeczy, bo na 100% nie jest to uraz ścięgna.
mils   ig: milen.ju
23 maja 2013 16:48
xxagaxx świetne wieści, oby Edi już nie "symulował". 🙂
robakt   Liczy się jutro.
23 maja 2013 16:51
Wpadam z jednym zdjęciem przed treningiem, ja, Miranda i mój 'pomaturalny' chłopak 🙂


edit: wpadam ze zdjęciem, ale początkowo bez  😡
ash   Sukces jest koloru blond....
23 maja 2013 17:43
xxagaxx, uffff! całe szczęście!!!
xxagaxx, dobre wieści... uffff
mils   ig: milen.ju
23 maja 2013 19:55
Jeszcze tylko 1 dzień do treningu, już nie mogę się doczekać! Jutro wsiądę, a jako że śpię w stajni, to potem zrobimy sobie mały "salon piękności" i będziemy (chyba :hihi🙂 gotowe na sobotę. 🙂 Stres jest, ale taki bardziej pozytywny. Mam nadzieję, że trening będzie udany. Póki co mam jesczze takie wspólne zdjęcie z Mamucikiem i uciekam się pakować. 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
23 maja 2013 20:00
xxagaxx świetne wieści!
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
24 maja 2013 10:21
robakt  zdjęcie jak z katalogu modowego  😀  fajnie wyszło, tak naturalnie  🙂

i moje jedno na westowym koniu koleżanki, mój niestety chory  😕



robakt Ale świetne jest to zdjęcie! Szkoda tylko, że koniu ma minę i uszy osiołka. 😀
Moon   #kulistyzajebisty
24 maja 2013 10:35
quanta, domagam się więcej zdjęć Karolka!  😍
xxagaxx, no co za Edek symulant niedobry! Uff, dobrze, że się rozeszło.

Ja znowu wpadam ze spamem zdjęć, po ostatnim (moim bardziej) dołku sinusoida wystrzeliła tak w górę, że ledwo sie trzymam pionu (ze szczęścia chyba  🤣 ) i... w sobotę jedziemy szalone LL na szkółkowych zawodach w stajni  😁 Generalnie jeśli czegoś nie spitolę zapodając jakąś ciekawą wizję to będzie dobrze, byle galopować zakręt i nie dziubać na prostej!  🏇
Wczoraj poskakaliśmy istne "wagony" i do tej pory jak pomyślę o tym to gęba mi się śmieje i łażę jak na nakręcona. Kurde, ja naprawdę widziałam odległości, no!  😲 Niesamowite uczucie, naprawdę!










Pilot do wierzy lotów - proszę o pozwolenie na lądowanie NA LEWO!  🤣


A  tego foto normalnie puchnę i pękam wręcz - koniu po parkurze dostany do ręki, równo galopujący, oparty na zewn. wodzy  😜
robakt   Liczy się jutro.
24 maja 2013 10:44
Moon oddaj swój półsiad na dzień odznaki  😍
ekuss   Töltem przez życie
24 maja 2013 11:25
xxagaxx dobrze,ze sie wszystko tak skonczylo 🙂
Moon niezla maszyna!

Od lutego postaram sie miec Frigg juz na stale u mnie-teraz tylko musze duzo pracowac i znalezc stajnie z opieka (tj. sprzatanie boksu,karmienie,wypuszczanie w cenie),bo inaczej nie dam rady czasowo. Mam nadzieje,ze mi sie uda-auto sprzedam na razie i nowe za rok kupie jak juz bede szla na studia,bo poki co moge dojezdzac autobusami do szkoly czy stajni,a wiadomo-samochod =koszty. Kombinuje,kombinuje i zobaczymy co wykombinuje...

ps.przepraszam za brak polskich liter-komputer w pracy :p
mils   ig: milen.ju
24 maja 2013 14:50
Moon miło widzieć Barbóra znowu w akcji i do tego w tak dobrej formie. 🙂 Świetnie do siebie pasujecie, super wyglądacie i równie fajnie pracujecie. 🙂 Nic tylko patrzeć i się zachwycać. 🙂
ekuss trzymam kciuki, żeby się udało. 🙂
Moon, super 🙂 JAk tak patrzę na zdjęcia, to Barb się pięknie zaokrąglił 🙂 Trzymam kciuki za jutro, niestety nie obejrzę, bo idę na festyn do przedszkola.

xxagaxx, ochrzań symulanta, nieładnie tak ludzi stresować!

ekuss, też trzymam kciuki! I cieszę się, że Frigg zostaje 😀

Ja jeździecko w tym tygodniu marnie, nie miałam kiedy jeździć 🙁 Dobrze, że mam osobę do pojeżdżenia 2 razy w tygodniu sierściucha, bo by się chłopak zastał kompletnie. Za to jutro nie odpuszczę, chyba że będą jakieś wściekłe burze i gradobicie 😉
xxagaxx  Dobrze wszystko ok juz , a symulant to w tylek powinien dostac za takie akcje 😉
Moon  Powodzenia na zawodach ! 🙂
anai Mam to samo z jazda tylko ze chora byłam i koń stoi , masz super ze ktoś go rusza😉
Po przeprowadzce sie nie odzywalismy , powoli sobie pracujemy  może uda sie jakies zawody w tym sezonie pojechać . Trzymajcie kciuki bo podobno revoltowe kciuki pomagaja , poniewaz we wtorek mamy gastroskopie i jak wszystko bedzie dobrze to ten pan bedzie mój  🙂
Tuptek Trzymam 🙂
xxagaxx A to nie dobry symulant. Dobrze, że się rozeszło.
milstrzymam kciuki za dzisiejszy trening 😉
wymodelowana no właśnie nie mam żadnych fotek z jazd. Może dzisiaj uda mi sie wcisnąć koleżance aparat w łapy 😉. A Wy wybieracie się na jakieś zawody?
Moon Super wyglądacie(jak zwykle), dawaj więcej fotek, jeszcze z lodówki nie wyskakujesz 😁

Ja też poproszę o kciuki, żeby wyjazd na zawody w przyszłym tygodniu się udał :kwiatek:.
Tuptek kciuki są  😀
Basia16816 również trzymam kciuki  😀
Moon obłęd  😜 czekam na wieści jak Wam poszło. No i oczywiście na zdjęcia w wersji zawodowej  😀

Ja też poproszę kciuki. Jutro jedziemy na zawody. Znaczy planujemy... Wszystko zależy od Jaśnie Pani...  👿
Moon, bardzo fajny obrazek  😀
baffinka, gdzie jedziecie?  🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 maja 2013 11:14
ash Twój koń wygląda jak milion $  😍 !!!
Moon super wyglądacie ! I ten dosiad  🙂
quanta mojej znajomej folblut podobnie odpala wrotki po wyjściu na padok  😉 biega jak szatan, zawraca, skacze  😉 pierwszy raz coś takiego widziałam. No ale ja w 100 % Ciebie rozumiem, bo niestety prawda jest taka, że część urazów konie robią sobie same .. właśnie na padokach  🤔wirek: Może jak młody dojrzeje , to mu się pod czaszką poukłada  😀 Życzę mu tego z całego serca  😁
ekuss trzymam kciuki ! aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli !
mils i jak tam trening ? był w ogóle ? a to Przemo miał przyjechać czy ktoś inny ?  :kwiatek:
baffinka gdzie na zawody jedziecie ? i oczywiście kciuki są !

A ja wczoraj w końcu sama pojechałam do stajni  😀 i nawet wzięłam Rudzielca na lonżę. Ale super łaził , widzę, że się b. poprawił, ładnie wygląda no taki pączuś  😀 Jednak karuzela 2 x dziennie robi swoje. Później pojechałam do dziada kucyka i Akrobaty - wymiziałam chłopaków . Podobno kucyk robi postępy edukacyjne ( już nie wyciąga na lonży  😁 )
Ahawa, Zduśka do Jaszkowa. Jak zwykle szalone LL, bo nie mam kasy i czasu żeby się zarejestrować, a tylko ten konkurs jest towarzyski  😁
Tuptek kciuki są! 
Mam nadzieję, że jak wszystko pójdzie dobrze, to nam go obszerniej przedstawisz.  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
25 maja 2013 18:39
Tuptek kciuki są! 🙂
zduśka trening bardzo ok. 🙂 Takie jedno zdjęcie z jakichś malutkich podskoków:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się