Olsztyńscy voltowicze

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 maja 2013 07:56
A, no dobra. Dzięki, kosteczka  :kwiatek:
Wybiera się ktoś do Napiwody? 🙂
marthinka no ja będę, ale ja to tam jeżdżę hehe . Wybierasz się? 🙂
marthinkaWłaśnie się chciałam o to samo zapytać 🤣.
Ja z koleżanką będziemy na 85% 😉. Kto jeszcze jedzie 👀?
Ja podpytuję aby może złożyć się na transport :P
Planuję być na 80% 🙂
vodka A wiesz czy dużo osób się zgłosiło?
Wiem, że od nas trochę będzie, zależy jaki konkurs. Z zewnątrz nie mam pojęcia jak to się zgłaszali🙂
Jest ktoś chętny z Olsztyna na wspólny transport do Napiwody?🙂
No to prawie oficjalnie mogę podać, że we wrześniu w Ranczu Zimna Woda szykują się ujeżdżeniówki . Więcej informacji będzie pewnie jakoś po weekendzie  🤣
Czy jedzie ktoś z okolic Kieźlin do Kortowa na zawody 1,2 czerwca i ma miejsce na jednego konia w przyczepie? Chętnie dołożę się do kosztów transportu ze spokojną klaczą.  :kwiatek:
Oo falabana startujecie?  : ) mąż jedzie? Powiem tak ja bym zebrała z chęcią, ale u nas przegrody nie ma 🙁
My prawdopodobnie będziemy organizować odznakę 🙂
Ooo czekam na termin🙂 może bym srebną zrobiła w tym roku
angelika95: Ja niestety nie 😉. Mąż też nie, może na Dągowiadzie mini LL pojedzie. Ale mam na Falę jeźdźca o odpowiednich umiejętnościach - tylko jak zwykle, kwestia głupiego transportu :/. Rozumiem, że Ty jedziesz?
Tak jedziemy, ale tylko w sobotę 🙂
Ok, rozumiem, że nikt do Korto nie jedzie do kogo dałoby się przyczepić. To może ktoś zna kogoś kto oferuje stosunkowo tanio transport w okolicach Olsztyna. Interesuje mnie przyczepa dwukonna. Anybody?  👀
mils   ig: milen.ju
26 maja 2013 22:33
falabana nie jestem pewna, ale czy Paula Kulon nie wozi koni? Jest jeszcze p. Wolny chyba.
Kogo spotkam w Kortowie? Zamierzam być z aparatem. 🙂
Mil ja liczę na parę fotek  :kwiatek:
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
27 maja 2013 08:29
falabana bardzo polecam p. Wolnego. (https://www.facebook.com/TransportKoniOlsztyn?fref=ts)  Tylko, że on dysponuje nie przyczepą, tylko koniowozem.  😉
Co do Napiwody - czy jest szansa żeby powstała jakaś chociaż ogólna rozpiska godzinowa? (chociaż z godzinami rozpoczęcia konkursów) Musimy sobie zorganizować transport a kierowca nie będzie za długo czekał.
Ile mniej więcej jest na razie osób w konkursie, orientuje się ktoś? 🙂

Wszystkie konkursy będą na małym czworoboku?

:kwiatek:
Jakiego weta polecacie do zębów? Może ktoś co jakiś czas przyjeżdża? Muszę skontrolować i ewentualnie skorygować jeśli trzeba. Oczywiście chodzi i zęby końskie 🙂
Moniqa póki co jest tylko podane, że zawody o 11 a zebranie z sędzią o 10. Napiszę do pani Kingi, żeby mi podała jak to mniej więcej godzinowo będzie wyglądać 🙂 a które konkursy dokładnie interesują?🙂 Wszystkie konkursy na małym czworoboku 🙂
Będę na zawodach w Kortowie w sobotę (1.06.2013r) z aparatem, więc jeśli ktoś chce zdjęcia w konkursie to wystarczy podejść i powiedzieć, wiadomo.. wtedy się skupię na konkretnej osobie. Nie bać się mnie, śmiało podchodzić i mówić 🙂 Przynajmniej nie będę się nudzić 😉 Będę ubrana w różową bluzkę, żółty sweter i czarne leginsy 🙂 Do zobaczenia!  😅
Jakby co.. aparat firmy Sony 🙂 Czarna lustrzanka
Ja chętna  :kwiatek: jadę LL
Cejloniara ja polecam Barańskiego. Robi za 40 zł + dojazd + ewentualne leki uspakajające. Tarnikowanie robi zwykłym tarnikiem.
Moniqa a skąd jedziesz? Może z Olsztyna? 🙂
Wie ktoś może od której będą się rozpoczynały zawody skokowe w Kortowie 1-2 czerwca ?
Na stonie wmzj jest chyba napisane w propozycjach🙂
Czy ktoś coś wie o zawodach w Smolajnach? Dzień woźnicy, zawody ujeżdżeniowe coś takiego?
Zawody w Kortowie:

Na początku klasy LL jest mini LL dla chętnych
vodka - będę mega wdzięczna!  :kwiatek: Tylko na tej całej odprawie o 10 nas nie będzie. Jedziemy L-3 i P-7 🙂

marthinka - z koniem ruszam spod Olsztynka, ale sama autem z Olsztyna więc jakby co to mogę kogoś zgarnąć 😉 Przyczepę mamy pełną, ale jeszcze jedna osoba się zastanawiała nad wyjazdem tylko nie ma konia do pary - więc można się spróbować dogadać, jakby co to pw 🙂

Smolajny na pewno miały być w maju, ale stanęło na samych skokach. coś jeszcze się szykuje??

A będzie w Napiwodzie ktoś z aparatem? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się