matura

Mnie też własnie dobija fakt ile kasy wydałam i ile czasu na nauce spędziłam. Na dodatek dziewczyna od korków bardzo wierzyła, że mi się uda i nawet chciała mi sprzedać swój fartuch prosektoryjny  🤣  Bo byłby mi potrzebny na pierwszym roku. Ech...  🙁

Też właśnie piję somersby w ramach zdania  😉
Właśnie napisała do mnie koleżanka i mówi ,że trzymała ją pół godziny na samym pytaniu  😵 .  ja też nie wiem jak spojrzę w oczy lasce od bio która mówiła ,że jestem najlepsza ze wszystkich co do niej chodzą i których uczy w szkole masakra tak samo nie wiem jak powiem o moim wyniku z chemii i maty  🙄  14.30 wchodzę na egzamin trzymajcie kciuki błagam !  :kwiatek:
Trzymam, trzymam! Będzie dobrze  😅
A za mnie, proszę, trzymajcie kciuki dziś o 14.00 - rozszerzony francuski.
Ja nie wiem jak spojrzę w oczy moim korepetytorkom po ogłoszeniu wyników. To nie będzie miłe...
Ja nie wiem jak spojrzę w oczy moim korepetytorkom po ogłoszeniu wyników. To nie będzie miłe...


Dlatego się cieszę, że nie miałam korepetytorów, tylko zajęcia w grupie 🙂
Dziewczyny, Wy się nie martwcie takimi sprawami, przecież to Wasza matura, Wasze wyniki, równie dobrze nie musicie nawet nikomu mówić ile % uzyskałyście 🙂 Ludzka rzecz, nie zawsze idzie wszystko idealnie 🙂 a zresztą- poczekajcie do ogłoszenia wyników, teraz już nic nie zmienicie, cieszcie się zasłużonymi wakacjami 🙂 może jeszcze czeka Was pozytywne zaskoczenie🙂
ja wyszłam czekam na wyniki miałm taki stres że sie tam przed nimi poryczałam ale jakos poszło ... Mam nadzieje że bedzie to 30%  🙂


EDIT;  zdałam  😅 55 % ale jestem dumna bo pani która mnie egzaminowała jak już wspomniałam delikatnie mówiąc nie lubi naszej i pytania wymyślała zacne ale jakoś wybrnęłam. Na początku wgl. się popłakałam chociaż wszystko dobrze mówiłam ale się jakoś ogarnęłam potem i było ok.

Łosiowa  :kwiatek: dzięki za trzymanie kciuków ja niestety musze z Somersby poczekać bo dzisiaj robię za kierowcę muszę zawieźć i przywieźć rodziców z imprezy :/
a teraz lecę do stajni odreagować
estena   Wariat nad wariaty.
24 maja 2013 18:30
A ja podzielam los lacuny.. sierpień nasz -,-
bernardeta gratulacje  :kwiatek:

estena co się stało?

Lullaby niestety, jak z biologii będzie zaskoczenie, bo klucz jest kluczem, tak z chemii wiem mniej więcej ile mieć będę i nie jest to zadowalający mnie wynik  🙁  I tu też nie chodzi o chwalenie się procentami, tylko kurcze człowiek się stara i stara, a i tak d**a z tego. Teraz czas przemyśleć gdzie przeczekać ten rok. I oby tylko rok!  🤬
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
24 maja 2013 20:20
estena,na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć,że z czasem przywykłam do tej myśli i już na spokojnie w miarę do tego podchodzę..Bardzo szkoda ale cóż..Damy radę w sierpniu :kwiatek:
estena   Wariat nad wariaty.
24 maja 2013 21:05
Łosiowa sama nie wiem, taki stres mnie ogarnął, że słowa z ust wydobyć nie moglam.. ale przeczuwałam bo nienawidze ustnych odpowiedzi.

Lacuna musimy bo innej opcji już nie biorę pod uwagę

Wszystko teraz w rękach Boga bo jeszcze angielski przede mną.. o zgrozo !
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
24 maja 2013 21:22
Ja co prawda jestem niewierząca 🙂 ale angielski zdałam o dziwo..11 pkt miałam ale cieszyłam się jak głupia 😁
Mam to samo,odpowiedzi to masakra.. Ja to w ogóle jakoś mam problem,nawet w pracy z ludźmi nie rozmawiam bo mnie zatyka i zawsze boję się,że coś głupiego palnę więc się nie odzywam 🤔 Ciekawe co sobie myślą o mnie jak tylko dzień dobry,dziękuję i do widzenia słyszą 😉 zresztą w szkole też na tej zasadzie funkcjonowałam.
Hej, czy w tym roku też były podawane te hasła do CKE, by móc sprawdzić swoje wyniki w internecie?
robakt   Liczy się jutro.
19 czerwca 2013 14:03
Były, przynajmniej u nas. Wiecie od kiedy można sprawdzać?
28 o północy, tradycyjnie 😉
Hasła do CKE? Fajnie, że w mojej beznadziejnej szkole cokolwiek nam na ten temat powiedzieli.  🙄
u mnie też nie było o tym mowy... a jaki jest tradycyjny sposób sprawdzenia wyników? wycieczka do szkoły?
Tak, spacer do szkoły, z reguły ok.10.

Hasła generuje dyrektor, więc ja na Waszym miejscu zrobiłabym sobie teraz wycieczkę do sekratariatu, a następnie do dyrekcji.
My też nic nie wiemy o żadnych hasłach...Ale ja i tak pewnie wstanę koło 10 (jeśli nie pójdę biegać), a do szkoły mam niedaleko, więc w sumie...żadna różnica 😀
U nas wisiały kartki, że rozdanie świadectw maturalnych jest w piątek o 12, mam dylemat, czy trzeba iść na galowo, czy tylko wbić do sekretariatu i poprosić o swoje wyniki.
Ja dostałam hasło, ale nie u wszystkich o północy się pojawiają, w zeszłym roku były rano dopiero, to chyba zależy od oke  🙂

Altiria,u nas to wyglądało tak, że w jednej sali siedział każdy wychowawca i dawał swoim uczniom wyniki. Wchodzisz, podpisujesz, wychodzisz, nikt nie był na galowo  😉 Ja za to chyba powinnam się ubrać na czarno, na znak żałoby  😁
U nas dyrektorka podkreślała, że koniecznie na galowo, bo w zeszłym roku ktoś przyszedł w spodenkach w kwiatki  👀  Z tego co pamiętam jak czytałam wątek w ubiegłym roku, to w niektórych województwach dostawali hasła i loginy, w innych w ogóle ich nie było. W mojej szkole ich nie dostaliśmy 😉
Pewnie założę jakieś ciemne spodnie i białą koszulę, będzie neutralnie.  😁
bry wszystkim maturzystom/maturzystkom 🙂
galowo? u nas się tylko ustawia w kolejce do sekretariatu, a hasła internetowe też dostaliśmy
Ja poszłam do szkoły dowiedzieć się o hasła internetowe i chaos w pokoju dyrekcji rozpętałam 😀 Ale potem się wyjaśniło, co oke to oke, Warszawa nie ma czegoś takiego. Jeszcze  😉
No tak, to by dużo wyjaśniało. Jednak nie ma to jak stolyca i okolyca 😀
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
20 czerwca 2013 22:45
U nas tez nic takiego nie było.I my mamy jakieś uroczyste rozdanie świadectw maturalnych,na galowo.Ale moja szkoła zwana Klasztorem więc nic mnie nie zdziwi 😁
Jedyny plus mojego nie zdanego egzaminu,że nie na tę farsę nie wybieram-olewam temat 😉
Coś specjalnego muszę zawrzeć w upoważnieniu odebrania moich wyników matur, czy wystarczy "upoważniam bla bla do odbioru mojego świadectwa egzaminu maturalnego w dniu bla bla. data i podpis"?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 czerwca 2013 23:38
numery dowodów osobistych
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się