Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=YMY-rScvd44&NR=1

KJ SZARY - jesteści tu 🙂 0:29



- upadki z innej perspektywy patrzenia 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 maja 2013 21:03
apropopo wody i radochy koni w wodzie: ja i koleżanka w jeziorku

z mojej perspektywy



z perspektywy koleżanki

Abigeil88, fajne te upadki 😀
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
15 maja 2013 16:14
na początku myślałam sobie co ona robi ???  🤔 siada na ziemi i co?  a potem to już mnie rozłożyło na łopatki  😁 😁 😁
zresztą fajne te momenty jak siadają, wygląda jakby tak miało być  😂

edit: a druga osoba jak się na wodzach "zakręciła"  🤣  trzecia też fajna "od d*py" strony  😀
Hahaha, nowa metoda wsiadania na konia! To wszystko są Jedi, odbijają się od ziemi przy użyciu Mocy 🏇
Zabawy na śniegu i  mała gleba najlepszego kumpla mojego Rudego 🙂 https://www.facebook.com/photo.php?v=499851010057739&l=4589627532082126575
fajny kanal odcinkowy (po ang) 🙂 nie lubie za bardzo takich filmikow ogladac, bo zazwyczaj tlumacza cos czego nie potrafia pokazac na koniu, ale te filmiki naprawde fajnie sie oglada.. 🙂

http://www.youtube.com/user/EventionTv?feature=watch
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 maja 2013 08:59
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 maja 2013 10:36
hszonszcz aaa wlascicielka kucyka w komentarza zawziecie probuje nam wmowic ze kucykowi sie krzywda nie dzieje  🤬

Harry skonczyl w piatek 29 lat 🙂

Isobel, gratulacje, fajnie się trzyma, oby jak najdłużej 🙂
Isobe - Gratulacje! Oby się trzymał tak dobrze jak najdłużej 🙂


Co to ma być ?!  🤔wirek:
fajny kanal odcinkowy (po ang) 🙂 nie lubie za bardzo takich filmikow ogladac, bo zazwyczaj tlumacza cos czego nie potrafia pokazac na koniu, ale te filmiki naprawde fajnie sie oglada.. 🙂

http://www.youtube.com/user/EventionTv?feature=watch


Uwielbiam ich 😀
Dziekujemy 🙂 teraz trzeba tylko przetrwac do 30stki 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
20 maja 2013 16:40
Isobel, jeździcie na nim jeszcze? 😉
Abigeil88, o rany, ale się uśmiałam z tych upadków! Ci jeźdźcy jakby kładący się na ziemi w oczekiwaniu na galopującego tyłem konia są boscy 😀 😀
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
21 maja 2013 09:51
Ja przy tym filmie właśnie naplułam na laptopa  😁
teksty Kryspina wymiatają  😀



Bujaj kopyta !!!  😀
hszonszcz tak 🙂 4-5 razy w tygodniu po okolo 30minut. To sa aktualne filmiki sprzed okolo tygodnia🙂 Inaczej spada z miesni, powraca problem z noga, robi sie apatyczny i chyba czuje sie 'odrzucony'. Lazi po padoku 24/7 ale jesli nie jest jezdzony to przestaje jesc, stoi w jednym miejscu, nie jest zbyt szczesliwy.. Jezdze, dopoki jazda nie sprawia mu problemow, Harry jest pod stala opieka weta bo walczymy z cushingiem, wiec zdaje sobie sprawe ze ta sielanka nie bedzie trwala wiecznie..

rati88 a na poczatku 'tas tas' haha!
hszonszcz   wredny hszonszcz.
21 maja 2013 12:00
O, to i tak świetnie się trzyma! trzymam kciuki za niego 😉
A to my.


Dość mocno zardzewiałem po zimie wiec proszę o wyrozumiałość.
Skaczemy tylko okazyjnie. Na codzieć beczki i polebending
hszonszcz   wredny hszonszcz.
21 maja 2013 18:10
wow 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 maja 2013 10:27

to jakas masakra, konie nerwowe, na siwku widać ślady bicia, nie widzę tu nic fajnego

edit:
czy to są walki koni:
Siesiepy   Ponczek bez rączek
22 maja 2013 22:06
- nie ja, nie moje, nie znam dziewczyny. Ocenę pozostawiam wam, ja wyrobiłam sobie dosyć mało pochlebne zdanie.
- znajoma podesłała 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
23 maja 2013 15:50
Co do pierwszego- to nie chce czuć tego co ten koń podczas hamowania... Auć.
Postanowiłam pokazać się z moim wiecznie rozpędzonym koniem w wersji bez ogłowia  🏇 
Zapraszamy:
:kwiatek:
I my również zapraszamy, nasz pierwszy filmik na youtube na tym kanale bo na poprzednich już nic nie ma 😉
Jak powiecie co o tym sądzicie to będzie mega  👀
hszonszcz   wredny hszonszcz.
26 maja 2013 20:33
Picaros, jestem poirytowana, że się tak szybko skończyło  🤦 Świetny siwus!  😍
Picaros Fajny ten twój filmik  😍. Chciałam kiedyś zrobić coś podobnego, ale jakoś nigdy nie mogę się za to zabrać 😀 No i właśnie szkoda, że taki krótki ;p
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się