Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

happy three friends? 😉


O dzieki Ci dobra kobieto 😀
No pół dnia sie zastanawiałam jak to się zwie 😀
[s]happy tree friends.
[/s]
edit. juz wcześniej padła odpowiedź.
aszhar, namiętnie to w podstawówce na informatyce oglądaliśmy, jak nauczycielka nie patrzyła 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 maja 2013 15:44
happy three friends? 😉
można wyłączyć adblocka dla jednej tylko strony? kiedyś chyba wyłączyłam, a teraz nie wiem, jak to zrobić  😁


Da się. Na przykładzie Opery: prawy przycisk myszy na adblocka 🤔trzałka: preferencje 🤔trzałka: wykluczone strony

I tam wpisujesz domenę która ma nie być blokowana przez adblocka 😀
mam firefoxa 😉 ten sposób z ikonką adblocka już znalazłam, ale ja jej nie mam. a jak w ustawieniach chciałam, żeby się pokazywała, to w ogóle tej opcji nie mogłam zaznaczyć. znalazłam sposób z filtrami, ale chyba coś źle wpisałam, bo nie zadziałało.
od jakiegoś czasu nie mogę udostępniać linków z yt na tablicy na Facebooku. Próbowałam na wszelkie sposoby - wklejać link, udostępniać bezpośrednio z youtuba, udostępniać z telefonu - nie mogę. Co z tym zrobić? Do kogo zgłosić? Może coś kliknęłam źle? Pomocy  😉  :kwiatek:


podbijam, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 maja 2013 16:03
firefox -> dodatki-> adblock -> więcej
Strzyga, właśnie do tego już doszłam, ale nie wiem jak dalej. zresztą nieważne już, chodziło o iitv i oglądanie seriali, ale wolę przerzucić się na jakąś stroną, która nie będzie wymagała wyłączania adblocka 😉
Polecam kinomaniak.tv, oglądam z Adblockiem bez problemu 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 maja 2013 20:49
ii nie wymaga wyłączania adblocka =)
lazuryt00, właśnie na niego przeszłam 😉
Strzyga, od wczoraj nie mogę nic obejrzeć na iitv, dzisiaj pokazał się komunikat, żeby wyłączyć adblocka. zresztą, kinomaniak wygodniejszy 😉
Kim jest ten pan?  😀
abre   tulibudibu
22 maja 2013 21:36
Ineczka, o ile mnie pamięć nie myli to Sid James.
Warto założyć watek dla samotnie pijących przed kompem ?  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 maja 2013 22:34
Edy, nie warto, bo przestaniesz byc samotna 😉.
Edy, nie warto, bo przestaniesz byc samotna 😉.

haha , będzie każdemu weselej  😀
Jak robiłam odpraw online i wydrukowałam kartkę pokładową nie w takich barwnych kolorach(np. napisy zamiast granatowe są wyblakło-czarne), bo kończy mi się tusz, to muszę wydrukować ponownie- kolory muszą się zgadzać z tymi w pliku, przed wydrukowaniem?  😉

i jeszcze jedno: przy dwóch innych kartach pokładowych, u góry strony widnieje data,kiedy odprawa była zrobiona, na mojej karcie tego nie ma- i teraz nie wiem,czy to jest wina drukarki,czy po prostu nie ma daty akurat na mojej karcie. Martwić się,czy nie jest to istotne?


Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
23 maja 2013 09:38
delene, nie powinno się nic stać, ja swoją miałam czarno białą i nie przyczepili się, najważniejsze, żeby ten kod kreskowy był wyraźny. co do daty odprawienia, rozumiem, że mówisz o tym odprawieniu online? na żadnej z moich wizzairowych kart nie ma daty, kiedy odprawiałam się online. mam nadzieję, że pomogłam 🙂
dziękuję bardzo za pomoc!  :kwiatek: kamień spadł mi z serca  😉
Ja trochę w kwestii prawo-uprzędowych ;]
Czy US ma w jakiś sposób wgląd do numerów rachunków podatników?
Sprawa wygląda tak:
Mój tata jako osoba, która rozliczała się w tym roku, podała swoj nr rachunku, na ktory ma byc przelany zwrot podatku.
Moja mama była podana jako współmałżonek w tym rozliczeniu. Nigdzie ani w tym roku, ani latach wcześniejszych, nie podawała swojego konta.
Natomiast zwrot był przelany na rachunek mojej mamy.
Czy urząd ma wgląd do takich danych i w ogóle prawo do wykorzystywania ich?
Ktoś spotkał się z taką sytuacją?
Czy usuwając czyjś komentarz pod własnym zdjęciem na facebooku autor jest informowany, że jego komentarz został usunięty?
nie 🙂
czy w weekend (dokładniej w sobotę) przelewy z konta na konto są dostarczane czy tylko w dni robocze?
normalny przelew tylko w dni robocze przynajmnej w moim banku (millenium), ale jest opcja przelewu natychmiastowego i zapewne ten chodzi w weekendy ale za dodatkową opłatą.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2013 05:56
Jeżeli przelewasz z konta w mbanku do mbanku to też pieniądze są od razu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 maja 2013 07:20
Niektóre banki np ALior Sync ma 10 przelewów natychmiastowych za darmo. Niestety czasem w weekendy nie działają, albo do niektórych banków.
W sumie problem dotyczy konia, ale nie wiem gdzie zapytać.

Czy zetknęliście się z poparzeniem konia przez barszcz Sosnowskiego?
Z tego co wiem ten barszcz jeszcze na Dolny Śląsk nie zawędrował, bo emigruje ze wschodu. A może się mylę?

Ktoś usiłuje mi wcisnąć kit, że kobyła poparzyła się barszczem na pastwisku, ale coś mi się wierzyć nie chce...
Po pierwsze dlatego, że u nas jest jeszcze nie spotykany, po drugie, to było w kwietniu, więc chyba by nie wyrósł na tyle duży, żeby poparzyć konia?
😜
Cień na śniegu, wg internetu w latach 50. XX wieku sprowadzono go do uniwersytetu medycznego we Wrocławiu w celach badań, więc nie wiem jak tam z jego obecnością, może się rozsiał 😁
Wg. tego samego internetu do nas jeszcze nie dotarł  😀

I jak tu wierzyć internetowi  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 maja 2013 14:05
To jest ten barszcz?


Dzisiaj od groma tego mijałam na spacerze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się