TRANSPORT- szukam, oferuje

Czy wybiera sie ktoś do Huberta w Warszawie 4 Maja i miałby jedno wolne miejsce w przyczepce?
karolciaequilano   marzenia się spełniają
01 maja 2013 12:05
Prawdopodobnie będę miała wolne miejsca na trasie BIAŁA PODLASKA- WARSZAWA- WROCŁAW i z powrotem.
Termin jakoś za tydzień. Kontakt na pw 🙂
Słuchajcie mam taką nietypową sprawę pilnie szukam kogoś kto będzie jechał w najbliższym czasie na trasie z Wrocławia do Kołobrzegu!!! Potrzebuję, żeby ktoś przewiózł mi paszę. 😉
Proszę o info na pw. 😉
Szukam miejsca, dla jednego konia na trasie Warszawa-Lublin. Termin: do 12 maja 2013
Szukam kogoś kto wybiera się w ten weekend do Warki na zawody (koniecznie w piątek po południu) i ma wolne miejsce w przyczepce. Stacjonuje w Prażmowie.

edit: ewentualnie może polecicie mi kogoś kto wypożyczy mi jednokonną przyczepkę na 3 dni? Oczywiście za opłatą.
Wybieram się w niedzielę 12tego maja do Warki, jeśli ktoś jest chętny bo będę miała wolne miejsce.  :kwiatek:
Wyruszamy z Wilanowa, ale możemy gdzies po kogoś podjechac 🙂
Jeśli ktoś wybiera się na zawody ujeżdżeniowe do Kwiek 23.05 z Warszawy lub okolic to mam jedno wolne miejsce w przyczepie.
Wolne miejsca w koniowozie:
dla 1 konia na trasie Kudowa Zdrój - Rzeszów    termin 10.05.
dla 2 koni  Rzeszów - Warszawa                        termin 10.05.
dla 2 koni  Warszawa-Rzeszów                          termin 16.05.
dla 1 konia Rzeszów-Warszawa                          termin 19.05.
dla 2 koni  Jaszów-Warszawa                              termin  23-24.05
dla 2 koni  Warszawa-Wrocław                            termin  26.05

mozliwosc zjechania z trasy.
tel.517261122
Rafał

Witam,
Dwa wolne miejsca w koniowozie trasa Warszawa-Niemcy-Holandia.
Jedno wolne miejsce z Holandi do Warszawy.
Termin do końca maja.

Tel 500 750 223
Zapraszam
Czy wybiera się ktoś może do Łazienek Królewskich w tą niedziele (12.05) i miałby jedno wolne miejsce w przyczepie ?  :kwiatek:
platka   Audere est facere
11 maja 2013 16:35
Może nie chodzi mi dokładnie o przewóz konia, ale też związane z transportem :P

Poszukuję osoby, która ma do wypożyczenia TANIO przyczepę jedno- lub dwukonną na 3 dni w czerwcu.
BIELSKO-BIAŁA I OKOLICE
Bedziemy mieli 1 wolne miejsce w przyczepie na trasie Warszawa-Olsztyn. Mozliwosc zjechania kawalek z trasy. Termin miedzy 20-23 lub 27-29 maja.
Szukam transportu dla 2 koni z Duchnic (okolice Pruszkowa) do Borzęcina na 18 maja (najbliższa sobota)!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 maja 2013 17:09
Będzie ktoś może jechał w najblizszym czasie na trasie Opole -> Wrocław  i ma miejsce w przyczepie ?
szukam miejsca w przyczepie Świętokrzyskie Skarżysko (przy S7) > Słowacja (Poprad) na termin czerwiec do września - dostosuję się ! 
Met   moje spore
21 maja 2013 11:48
nietypowe, ale jednak transportowo:

POTRZEBNY TRANSPORT Z BODZANOWA DO NAS (TO JEST okolice Wielkiczki do Wojsławic, gm. Kazimierza Wielka) - NAJLEPIEJ BUKMANKĄ, BO JEST SIANO, SŁOMA I OWIES DO ZABRANIA w ramach pomocy dla zalanej Fundacji!!! WYCHODZI OK. 40KM W JEDNĄ STRONĘ. ANYBODY...?

tel. 669 114 427
Posiadam wolne  miejsce na trasie Warszawa - Brno (Czechy) w dniu 6 czerwca, powrót 10 czerwca.
Trasa przez Katowice.
Witam,
Będe chciała pojechać z Góraszki na zawody do:
* 16.06 TKKF Hubert
* 22.06 Sokóle lub 23.06  Łazienki królewskie
Chętnie się do kogoś podłącze z okolicy lub też mam namiar na dość taniego przewoźnika więc mogę go wynająć i wtedy zabrać kogoś ze sobą.
Ktoś się wybiera w tę sobotę 25.05 na szkoleniowe parkury do Warki?
jestem z wilanowa, mogę zabrać kogoś po drodze albo podłączyć się pod kogoś.  :kwiatek:
Nie wiem czy w odpowiednim wątku pytam, ale potrzebuję informacji na temat kosztów transportu do UK- Chippenham? Wiem że jest tutaj sporo przewoźników, więc może ktoś w przybliżeniu powie ile u nich taka przyjemność wynosi, koń stoi w okolicach Katowic, ale to nie  problem podwieźć go do  do samego przewoźnika.
Będzie ktoś jechał drogą Poznań -> Biały Bór  14.06 i ma może 1 wolne miejsce w przyczepie 🙂 ?
Jedzie ktoś z Olsztyna do Napiwody na zawody 1.06?
Może będzie się ktoś wybierał z okolic hipodromu w Sopocie w stronę Pruszcza Gdańskiego lub przejeżdżał przez te okolice ? Sprawa pilna, bo musze  małego szkraba przewieźć na pastwiska 🙂
Edit

wolne miejsca na trasach

łodz - warszawa  31.05
warszawa-łódz    02.05

tel 517261122
potrzebuje przetransportowac 1 konia z Łomianek do Białegostoku i z powrotem,bądź odwrotnie.nie ma znaczenia skąd zacznę.termin do ustalenia ,na dniach.

nieaktualne
Będę przewozić konia z Warszawy do Borów Tucholskich ok 15.06 - 1 msce w koniowozie.
kto sie wybiera na szkolenie
http://wmzj.waw.pl/21-news/aktualnosci/1401-konsultacje-skokowe-z-hubertem-szaszkiewiczem-2

i moze zabrac mojego konia na 'doczepke'
Stoje w łomiankach
Szukam transportu dla jednego konia do Bobrowego Stawu 6.06 z okolic Piaseczna, Tarczyna
Szukam przewoznika na"dwie raty" trasa 800 km łącznie. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się