Ochraniacze

asds   Life goes on...
23 maja 2013 17:13
Tak patrze i te Horse Guardy nie są czasem z tego samego materiału wykonane co BR?
Nie chciałby ktoś jeszcze poza mną kupić tych ochraniaczy i podzielić się kosztami wysyłki? 😀 Mogę zorganizować wysyłkę i całe zamówienie.
http://www.equestrianclearance.com/ekkia/jumptec-synthetic-tendon-and-fetlock-boots/index.html#placeholder
Rozmiar X-Small to tak,jakby shetty,prawda? 🙂
niby oczywiste,ale wolę się upewnić..
Horze Memphis czy wie ktoś jak się sprawują te ochraniacze? 🙂
wilczyk, ja wiem, bo mam taki komplet i koleżanka ze stajni też ma. Jeszcze przed Memphisami Horze miało identyczne ochraniacze skórzane z futrem, tylko bez herbu (i białe miały białe futerko, Memphisy mają takie naturalne żółte). Najstarszą parę jeżdżę już ze dwa lata, normalnie piorę w pralce, nic się z nimi nie dzieje.
Te ochraniacze się super układają na nodze i nie łapią piachu do środka. Jedyne, na co zwracam uwagę, to staram się ich nie używać w duże upały, bo jednak futro konkretne i skóra też gruba, więc pewnie się pod ochraniaczem robi gorąco - ale to pewnie moja prywatna schiza 😉
quantanamera dziękuję  :kwiatek: zamówiona jedna para 🙂
byłam wczoraj w Decathlonie, kupiłam takie ochraniacze za... grosze 😀 były przecenione o 33%, Fantazja będzie miała na padok, bo nam WW umierają
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
27 maja 2013 09:30
Dzisiaj promocja w www.horsehouse.pl  4 sztuki za 199zł ochraniaczy HANSBRO sport - może komuś się przyda  🙂
I teraz sie zastanawiam czy wybrac te horze z futrem memphis, czy br czy moze 4 hansbo bo sa w promocji.
Miedzy br a horze mam 30zl roznicy, wiec tu cena nie gra roli, chce tylko przod...biale, raczej na zawody.
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2013 10:39
crazy, ja bym brała Horze Memphis.
Boje sie troche, ze jak ebdzie gigant bloto to zanim mi to futro wyschnie, to 3 dni na zawodach bede je suszyc zamiast uzywac?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2013 11:14
hmm.... no w sumie racja!  👀

Na te BR sie czaje juz sto lat! ale hansbo dosc okazyjnie wygladaja.
crazy a horze Laval ?
Zaraz obejrze.

One tez bardzoe fajnie wygladaja, ale cenowo duzo drozsze, korzystniej hansbo wypada. bo dzis jest  w promocji.
Eh chyba trzeba spelnic marzenia, i bez futra BR wziac🙂
crazy a horze Laval ?

a gdzie można dostać jeszcze horze laval? Pytałam w 8 sklepach i wszystkie odpowiedzi były takie, że ochraniacze skończyły się już u producenta... Swoją drogą po co wystawiać na sprzedaż coś czego po pierwsze sklep nie ma na stanie a po drugie nie może tego znikąd już ściągnąć. Wkurza mnie taki fikcyjny asortyment...

Kupiłam turkusowe HG  😍 czekam na przesyłkę, ciekawe jakie bedą w realu.
http://yard-equites.pl/product.php?id_product=90
ręczę własną głową, że są na stanie 😉 W dodatku w promocji.
http://yard-equites.pl/product.php?id_product=90
ręczę własną głową, że są na stanie 😉 W dodatku w promocji.

oo założyłaś własny sklep, gratuluję. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tych ochronkach.
Fantazja, ale fajne u nas takich nie ma!
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 maja 2013 12:13
Burza, są, tylko nie w promocji, granatowe są w promocji:
http://www.decathlon.pl/ochraniacze-soft-granatowe-aut-id_8220396.html
kupiłam fulle na tyły i coby na przody (długie), nie kupowałam tych krótkich
Wojenka, o. Byłam może 5 dni temu i nic nie było, aż zajrzę.
a te horze laval to cena za parę czy komplet na 4 nogi?
komplet na cztery 😉
pantofel, Horze Laval już nie jest dostępne, bo Horze póki co rzuciło ten model ochraniaczy jako produkt sezonowy. Wyczerpali zapas i więcej nie ma. To nie działa w ten sposób, że Horze informuje na bieżąco wszystkie swoje sklepy, ej, słuchajcie, Lavale nam się jutro skończą, może byście je wyrzucili z oferty? Tutaj nawet żadne systemy magazynowe nie pomagają. W Horze składa zamówienie na raz masa sklepów z całej Europy. Jeśli 10 sklepów zamówi 50 par ochraniaczy, a na stanie jest tylko 5 kompletów, to Horze towar z zamówień po prostu bez słowa usuwa, mimo, że podczas składania zamówienia towar figurował jako dostępny.
Ciekawe, jak to elegancko obejść i uniknąć "fikcyjnych towarów" 🙁

Fajowo wyglądają te czerwone Decathlony 😀
nie mam pojęcia jak tego uniknąć nigdy się tym nie interesowałam ale "zamówiłam" (właściwie to kliknęłam "do koszyka" bo transakcji nie można było doprowadzić do końca) ochraniacze w 3 sklepach (oczywiście zamawiałam po kolei jak okazywało się, że kolejny sklep już ich nie ma) w każdym widniał status "na magazynie". Myślałam, że któryś faktycznie ma je na stanie a okazywało się, że ochraniacze będą dopiero zamawiane. Stąd użyłam określenia fikcyjny towar.
Coś mi się wydaje, że na horsehouse te wyprzedaże to oszustwo.
Jestem przekonana, że ochraniacze hansbo z futrem kupowałam po 99 zł za parę. A teraz patrzę na ich stronie, że jest wyprzedaż, czyli powinny być taniej. A oni zawyżyli cenę do 139, przekreślili ją i zrobili mega wyprz na 99 zł.. 🤔
i pewnie ochraniaczy nie ma jeszcze nawet w magazynie albo czekają właśnie na dostawe :P
Tak się robi interesy, jak ludzie widzą, że promocja to głupieją 😉 a czy są na stanie to zobaczymy, bo sprzedałam jedne M-ki, zamówiłam L-ki na tyły i czekam (już ponad 10 dni, czas oczekiwana podobno ok.10)..
Nowość schocke
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się