Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Facella   Dawna re-volto wróć!
27 maja 2013 16:55
Znaków interpunkcyjnych bozia poskąpiła?
wątek zamknięty
Znaków interpunkcyjnych bozia poskąpiła?


to samo chciałam napisać 😀
az się zmęczyłam czytając!
wątek zamknięty
matko! ja nie wiem jak ja to przeczytałam... na pewno z bólem. oszczędź dziewczyno 🙇
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 maja 2013 17:00
Ale jak się w wątek idealnie wstrzeliła  😁
wątek zamknięty
Przepraszam  🤦 : ( za te znaki :O
wątek zamknięty
a co ma gorset do kwiatka?
ubrany był do sesji zdjęciowej
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 maja 2013 17:15
I wygodnie jej było później w nim jeździć...? Jak do sesji, to ja nie mam nic przeciwko, ale po co w tym później jeździć, to nie zrozumiem.
wątek zamknięty
Jazda była pod zdjęcia, a gorset nie wygląda na uwierający.
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
27 maja 2013 17:22



nie rozumiem ludzi: owijki anky(chyba) i zardzewiałe wędzidło:
wątek zamknięty
Ale wędzidło z rdzą wcale nie jest takie złe jak myślisz.
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
27 maja 2013 17:34
koniczkowatość, zbanuja Ci i to konto...exploited, to nie dziewczyna 😉, tylko alter ego 😉
wątek zamknięty
Dziekuje moje drogie Koniary,jak trafnie zauwazyła Zabeczka,wsiadłam na Misia,zeby go troszeczkę poprawic i no niestety zaraz po tej fotografii musiałam zsiąśc,ponieważ jestem dla niego za duża i za cięzka,ale niestety,moi mali jezdzcy maja jeszcze zbyt mało doświadczenia,zeby zrobic wszystko poprawnie.Gorset jest bardzo wygodny,do tego slicznie wygląda na zdjęciach zwłaszcza w kompozycji z moim Karym szatanem i daje ulge mojemu biednemu kregosłupowi (oczywiscie gorset).Chciałabym równiez dodac,ze Do Twojej mamy Karolino W. sie przejdę,poniewaz nie jestem Twoja kolezanka i juz zaznaczyłam,zebys zajęła sie własnym zyciem , poniewaz nawet róznica wieku wyklucza wdawanie się z Toba w dyskusje.I zaznaczam, ze nie zyczę sobie, abys w jaki kolwiek sposób o mnie publicznie wypowiadala sie,w przeciwnym razie wyciągnę daleko idace konsekwencje. 
wątek zamknięty
BASZNIA
za co mi zbanują mi to konto przecież stosuję się do regulaminy nie podaje nazwisk to za co ejj  👀 nie wiem za co . Pisze jako dobra hehe ,, ciocia piotrka ,, hehe przyszywana :P
wątek zamknięty
hszonszcz, naprawde musisz szukac czegos na sile, zeby tylko wkleic w ten watek? Konie wygladaja na zdrowe, zadbane, widac, ze dziewczyny staraja sie jak moga ze sprzetem, jaki maja dostepny pod reka. Trafily im sie owijki Anky - a niech maja! Moze to byly jedyne w sklepie? Nogi zabandazowane zle nie sa, przynajmniej ktos sie o nie troszczy. A zardzewiale wedzidla to konie uwielbiaja

koniczkowatosc, rozumiem twoje intencje, jednak sama rozumiesz, ze nikt cie nie wezmie na powaznie, jezeli piszesz takim byle jakim stylem? 😉

wątek zamknięty
ikarina
Przepraszam za ten post ale to mój pierwszy post 🙂.
wątek zamknięty
Nastepnym razem, zanim nacisniesz przycisk "wyslij", przeczytaj swojego posta ze 3 razy i wcisnij "sprawdz ortografie"
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
27 maja 2013 18:54
koniczkowatość, hehe. tak tak.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 maja 2013 19:22
Pierwszy czy nie, ortografia i interpunkcja na forum powinni być Twoimi przyjaciółmi, nie wrogami  😀iabeł:
wątek zamknięty
aż się prosi o jakieś nieszczęście
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
27 maja 2013 19:27
Wyobraziłam sobie jak koń się prostuje, a ona z nóg w twarz  😀iabeł:
wątek zamknięty
Od lat czytam re-volte ale to właśnie to co przed chwilą zobaczyłam  zamroziło mi krew w żyłach i pchnęło mnie do pierwszego postu.
Wiele zdjęć z towarzyskich zawodów skokowych w KJ WILCZENIEC  powoduje, że otwiera się nóż w kieszeni, ale ten kucyk…
Mój ciasny umysł nie pojmuje tego, jak KTOKOLWIEK mógł NIE zareagować na taki obrazek. Jak ktokolwiek mógł wpaść na taki pomysł by kuc z takim stanem kopyt mógł chodzić pod jeźdźcem, a co dopiero skakać pod takimi „jeźdźcami”.  Tylko usiąść i płakać.


A w całej galerii wiele innych obrzydliwych obrazków:  http://www.fotograficy.net/wilczeniecwilczeniec-zawody-maj-2013-czesc-iiishowgallery/wilczeniec-zawody-maj-2013-czesc-iii/?show=gallery
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
28 maja 2013 07:04
Scath, no rzeczywiście, obrazek "piękny". A widziałaś to na własne oczy?
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
28 maja 2013 07:55
i te siodła żyjące własnym życiem  🙄
wątek zamknięty
biedne koniska. Kopytka pozostawiają wiele do życzenia, nie mówiąc o umiejętnościach jeździeckich jeźdzców, czy inteligencji właścicieli stajni/instruktorów.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2013 11:52
To jest ten sam koń i to samo siodło, tylko jeźdźcy się zmieniają. Jakiegoś przeglądu weterynaryjnego nie było? Sędziowie ślepi czy z łapanki? Masakra  😲
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 maja 2013 13:52
Biega, skacze-nic mu nie jest! Na zawody!  🏇
wątek zamknięty
Niektórzy jeźdźcy byli w miarę normalni, a konie zadbane, aczkolwiek kopyta niektórych kuców i umiejętności ...  🤬

Jak tego nie można zauważyć tzn. tych kopyt i fruwających siodeł? Nawet amator byłby zdziwiony!
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 maja 2013 19:20
Ja myślę że taki obrazki pokazują  to jak konie potrafią ( zapewne pod presją bata, silniejszej łydki itp.)  znosić ból i jest to straszne.
wątek zamknięty
aż mnie coś ściska w dołku 🙁  Drakuniu z czego to wynika? Niewiedza właścicieli stajni, czy po prostu zwyczajna ignorancjia?  🤬
wątek zamknięty
zapewne jak w większości przypadków... z OSZCZĘDNOŚCI. czyli chcemy oszczędzać, tylko nie na tym co trzeba. Po co wkładać w konie kasę, skoro chodzą, przynoszą zyski. Kowal umówiony raz na kilka miesięcy, wczesniej nie ma po co wzywać, skoro koniom nic nie jest. Siodeł zapewne brakuje, więc są przekładane z konia na konia.
Kiedyś ktoś mi zwrócił uwagę, że to siodło (na koniu, na którym prowadziłam lonżę) przesunęło się do tyłu. No cholerka tak przesunęło się bo to siodło nie było na tego małego hucułka, ale jak masz za mało siodeł, w nieodpowiednich rozmiarach to kombinujesz. Dopnie się podogonie i jakoś dziala. i dalej chodzi się dzień dzień do szefostwa prosząc o nowy sprzęt...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.