Końska rewia mody cz. VII (2013)

hallo kochani,

od jakiegos czasu czytam Wasze forum i ogladam wspaniale fotki, dlatego wpadlam na pomysl, zeby was o cos poprosic.
Pochodze z Niemiec i w 2010 roku powolalam do zycia strone internetowa o konich i trendach, zeby zebrac i stworzyc centralny zbior fotek koni w roznych kolekcjach. Ta strona stopniowo sie powieksza i planowana jest na tlumaczenie w roznych jezykach. Trendy z koniami sa znane poza granicami NIemiec i chcialabym je rozszerzac i rozwijac dalej, w pierwszej linii poprzez zbior obrazow.
Dlatego chcialabym zapytac, czy znajda sie chetni zainteresowani nasza strona (to jest wspolny projekt wszystkich, ktorzy zamieszczaja swoje fotki), aby wspierac strone i mnie w programowaniu i zamieszczaniu fotek.

Kazda fotka otrzyma wlasne logo ze strony oraz ochrone praw autorskich.

Kazdy fotograf i wlasciciel konia bedzie na zyczenie wymieniony i oczywiscie prawa wlasnosci fotki zostana zachowane.
Jesli jestescie zainteresowani strona i projektem, i byc czescia trendow koni, bede wdzieczna za kontakt ze mna poprzez email: kontakt@pferdetrends.com (czekam na fotki w formacie poziomym minimum 640 x 480 pixeli i format pionowy 480 x 640 pixeli) . Poniewaz zupelnie nie znam jezyka polskiego i ta prosba jest tlumaczona po przyjacielsku,
prosze was piszcie po angielsku lub niemiecku.

Prosze o podawanie marki produktów, jaki producent itp. Takze fotki oglowia, uzdy sa mile widziane na stronie.
Duze ale i male marki artykulow jezdzieckich znajda miejsce na naszej stronie.

Warto zobaczyc
serdeczne pozdrowienia  😉

-> www.pferdetrends.com
wątek zamknięty
Kortina, Orzeszkowa ciemnobrązowa lamówka będzie na pewno, nie bardzo ciemna, bo w kolorze mojej marynarki. A co do koloru to wymyśliłam sobie Caballowy liliowy albo właśnie coś z pomarańczy, ale jeszcze czekam na kolory od Krysiex. Beże do siwego jakoś mi nie leżą 😉 Aczkolwiek pomyślę 🙂
Juliadna, macie zdecydowanie lepsze kolory 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 17:59
ej jak sie na fejsie nazywa krysiex bo nie moge jej odnaleźć 🙁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 maja 2013 18:04
Zairka Equestrian Design

Only_Dressage ale super że znów strona ruszy! Bardzo często tam zaglądałam 🙂  😍


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 18:09
Zairka Equestrian Design

Only_Dressage ale super że znów strona ruszy! Bardzo często tam zaglądałam 🙂  😍

Myśle że Only tego nie zrozumie 🤣
Dziekuje za nazwe zbieram sie do zamówienia 😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 maja 2013 18:17
Zairka dla chcącego nic trudnego 🙂 proszę proszę  🙂 może mój krysiex na dniach dotrze 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 maja 2013 18:36
Fajnie, że Polki będą mogły mieć swój udział w pferdetrendsach - może dzięki temu Niemki przestaną się denerwować o wykorzystywanie zdjęć, jak będziemy współtworzyć tą stronę? 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny ma ktoś może próbnik kolorów Krysiex? Bo do facebooka nie mam dostępu 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 maja 2013 18:38
kaszmirowa, w galerii krysiex masz kolory 😉
wątek zamknięty
Livia, dzięki :kwiatek: poszperam 😉
wątek zamknięty
yhh... ja czekam na mój krysiex już od 8 kwietnia... i doczekać się nie mogę:<
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 18:59
yhh... ja czekam na mój krysiex już od 8 kwietnia... i doczekać się nie mogę:<

a co sie dzieje? pisalas do niej na fejscie dlaczego go jeszcze nie ma? Bo z tego co wiem ona juz z volty nie korzysta 🙁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 maja 2013 19:02
Zairka ja też już czekam bardzo długo. Ale dostałam w weekend info że w poniedziałek do mnie paczka już będzie szła 🙂
wątek zamknięty
no pisałam pisalam... miała być w zeszłym tygodniu wizualizacja, ale na razie cisza, więc czekam... zresztą... ze złamaną nogą na konia i tak prędko nie wsiądę 🙁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 maja 2013 19:24
Ale te długie terminy to standard? czy coś jest ich przyczyną w tej chwili, zmartwiłyście mnie bo planuje ten czaprak na prezent 🙁
wątek zamknięty
No ja jak pisalam do Krysiex to mi powiedziała że 4 tygodnie czas oczekiwania... ale z tych czterech zrobilo się już 7...
wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
27 maja 2013 20:20
A do mnie przyszedł komplecik z Jarpolu - granat z biało-czerwoną lamówką. Czaprak + nauszniki. I powiem Wam, że jestem zachwycona! Super jakość, wykonaniem wygląd, a to wszystko za baaardzo przystępną cenę. Nauszniki rewelacyjnie układają się na głowie mojego zbója. Już wiem, że dwa kolejne komplety również tam zamówię - tylko poczekam na próbnik kolorków 🙂

Raz jeszcze deborah - pełny profesjonalizm. Dziękuję za przekierowanie paczki prosto na zawody 🙂
wątek zamknięty
czy ktoś ma pomysł, gdzie mogłabym jeszcze dostac ten czaprak?
http://www.pferdetrends.com/index.php/outfits/br/outfits/br/fuchs/br-forest-tan-6378
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 maja 2013 21:11
Całusek i Pola na pferdetrends już są. 🙂

pantofel, o kurcze, wygrzebałaś coś co pierwszy raz widzę na oczy. Ładny.
wątek zamknięty
mnie się bardzo podoba, a ostatnimi czasy mało co mnie tak urzekło. Strasznie lubie takie stonowane kolory. Upiekę puszysty sernik z brzoskwiniami temu, kto powie mi gdzie mogę jeszcze kupić ten czaprak 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nie jest, to jest dark chocolate / tan, a ten podlinkowany wyżej to był forest / tan, taka czerń przełamana nutką zielonego z beżową lamówką. Obecnie już niedostępna kolekcja. Wprawdzie BR zarzeka się, że jest w stanie powtórzyć dowolne zestawienie albo przygotować dowolne według potrzeb (mi miękną kolana na smaragd/sand, ahhh!), ale minimalka przy takim zamówieniu to 500 sztuk.
A tu boski szmaragd (fotka za reitforum.de)



Śliwka ze srebrem też była cudna...

Na ten rok dorzucili cztery nowe, ale bardzo słodkie czapraki (anielski błękit, słodka malinka a la alt rosa, takie tam).

pantofel, to za złe wieści pewnie nie będzie sernika? 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 maja 2013 22:14
quanta też zwróciłam uwagę na ten szmaragd  💘 On jest do dostania? Czy to też stara kolekcja?
wątek zamknięty
quanta wee miałabym sernik 😁 a szmaragd piękny, uwielbiam takie zielenie 😀
wątek zamknięty
upieke i sama zjem :P szkoda, bo kolor piękny.
wątek zamknięty
Fajnie, że Polki będą mogły mieć swój udział w pferdetrendsach - może dzięki temu Niemki przestaną się denerwować o wykorzystywanie zdjęć, jak będziemy współtworzyć tą stronę? 😉


To jest też okazja do promowania polskich producentów (Jarpol, Caball) a Wy macie takie piękne zdjęcia!! 🙂
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
27 maja 2013 22:54
Najnowszy niciak 🙂.
Do szmato galerii sie raczej nie nada bo fotka z komorki, ale tu pokazac mozna 🙂.



wątek zamknięty
Gagulec , prześlicznie wygląda na Czesiu, pomyślałby kto, że będzie się zlewać, a tu taka niespodzianka  😅
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
28 maja 2013 00:25
quantanamera aż bym kupiła szmaragda łącznie z całym osprzętem 😀 I to zdaje się na fotce też islander
wątek zamknięty
Gagulec, ślicznie!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.