... ślub :) ...

ash   Sukces jest koloru blond....
27 maja 2013 14:23
Diakon'ka gratulacje!!!!!
Wyglądałaś przepięknie!!!!  💃 💃 💃
Diakon'ka gratulacje!!! Jesteście piękni i szczęśliwi!  😅
My mamy płaskie, soczewkowe czy jak je tam zwał dla mnie są okropne 😉 Kupiliśmy w salonie bo tam były najtańsze. U małych jubilerów ceny były wręcz koszmarne a obrączki ble i zero wyboru. Widać u nas ze wszystkim było zupełnie na odwrót niż u większości z Was.

Diakon'ka GRATULACJE!!!! 🙂

Diakon'ka  wow!!! przepięknie wyglądałaś!! Wiem, że głupio to zabrzmi, ale trochę się wzruszyłam  😡
Gratulacje! Naprawdę pięknie wyglądacie 🙂
Diakon`ka cudownie wyglądałaś !
Diakonka  :kwiatek: Gratulacje! Wszystkiego Najlepszego!
Diakon'ka GRATULACJE!!! 🙂 Prosimy o relację co i jak tam poszło 🙂

U mnie shoppingu ciąg dalszy. Kupiłam fajne klasyczne buty na ceremonię i kolczyki z teściową 😉 Brakuje mi tylko bransoletki i fryzjera, uff!
Dzionka-kolczyki z teściową??Kurde nie wyobrażam ich sobie wstaw zdjęcie 😂 -nie mogłam sie oprzeć
Diakonka wyglądałaś bajecznie nie moge sie doczekac reszty zdjec
TUŚKA, hahaha 😀 No nieźle mi wyszło 🙂 Wiesz, takie po prostu:



😁
Dzionka zaj... kolczyki 😀 Tez sobie powinnam takie sprawic 😉))!!

Diakonka gratulacje! Wygladalas mega zjawiskowo!!!
kolczyki DLA teściowej 😉 ?

Diakonka poprosimy wiecej zdjeć! 🙂 wielkie gratulacje i wszystkiego dobrego 🙂!
Diakonka, gratulacje! 😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 maja 2013 06:03
Diakonka super ! 🙂 gratuluję ! 🙂
Diakonka, twoja sukienka się genialnie układała 🙂
Pięknie! Gratulacje!! 💃

My też mamy płaskie obrączki, dla mnie idealnie wygodne.
Dzionka tak właśnie myślałam  😂  ale nie uważasz ze na ślub za skromne??😀 weź chociaż miotłę ze srebra 😀iabeł:
Diakonka te zdjęcie wygląda jak z jakiegoś czasopisma ślubnego 😍
Diakon'ka, rewalacja, gratuluję!
Ciekawe jaką będziemy mięc w sobotę pogodę, bo jeśli taką jak dziś to zamarznę...  😵
Diakonka - SUPER! bardzo gratuluję, życzę duuużo szczęścia i czekam na fotorelację🙂😉)

my wczoraj już prawie-prawie ogarnęliśmy zaproszenia🙂😉 i stanęło na niepersonalizowanych w środku, tylko z nadrukiem nazwisk gości na kopertach. Niecierpię się bawić w odmienianie nazwisk, nieodmienione powodowały spore problemy z tekstem (a całą treść zaproszen ułożyliśy sami) więc uznaliśmy że olewamy i robimy tak żeby bylo łatwo i wygodnie. Tylko potrzebuję jeszcze imiona dwóch żon znajomych i wysyłamy do druku😀 w końcu!!
dziewczyny a ja w piątek jadę w końcu po suknię, prawie 4 miesiące na nią czekałam  😅  😍
Malina_M, czy ja coś przegapiłam? Mamy ślub tego samego dnia? 🙂 Super z suknią! Ja za tydzień jadę na przymiarkę, nie mogę się doczekać!
Averis   Czarny charakter
28 maja 2013 23:16
Mnie do ślubu daleko, ale zakochałam się w tej sukience i chciałam się z kimś tym podzielić 😁. Dól wprawdzie nie jest w moim typie, ale góra... 💘

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 maja 2013 07:01
Averis oooo popieram, jest cudna!  😍 Tylko dół widziałabym prosty, dopasowany, też z koronką  😉
Dzionka tak tak 13.07 to "nasz dzień"  😀
Averis   Czarny charakter
29 maja 2013 09:25
smarcik, no to myślimy dokładnie tak samo 🙂
Malina_M, o proszę! To liczę na obszerną relację! A teraz wspólnie zaklinajmy pogodę 🙂

Averis, noo, piękna ta góra! Przymierzałam coś podobnego, ale nie było mi dobrze jakoś. Ta ma lepszą wysokość tej koronki, jest jednak o niebo fajniejsza.

W&P, wszystko gotowe? Jak tam poziom stresu 🙂?

Diakon'ka, jakaś relacja, foty, cokolwiek 🙂?
Dzionka, stresu jakoś póki co nie ma 🙂 już wszystko gotowe,wczoraj miałam ostateczną przymiarkę i dziś moja mama przywiozła sukienkę. Mam tylko nadzieję, że nie będzie padało. Musi być pięknie !
http://www.slubnesuknie.com.pl/onyx.html#0  mają piękne koronki i szyją wg pomysłu
sosi   szczypior szczypior...
30 maja 2013 08:39
w Warszawie przymierzałam sukienki Nabla i własnie wtedy zakochałam się w koronkach! Są cudowne!
Ciekawe czy wam się moja suknia spodoba - też calutka z koronek 🙂 W końcu nie będę miała toczka, im dłużej oglądałam zdjęcia tym mniej mi się podobały. Będę miała żywą eustomę wpiętą we włosy, poza ty krótki welon.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 maja 2013 10:09
Dzionka a czemu akurat eustomę? Ładna jest, ale raczej nie przeżyje całej imprezy we włosach... Ja bym stawiała na różę albo najlepiej orchideę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się