Konie czystej krwi arabskiej

Picaros
widzę, że u Marty stoicie 🙂
Dzięki zduśka
To rosyjska arabka Gonza m. Gotika,o. Namaz, raczej niewiele o niej pisałam, może kiedyś gdzieś coś wspomniałam 🙂

Picaros fajny filmik, zawsze miło popatrzeć na taką przyjaźń
Witam,
Jako, że polskiearaby ostatnimi czasy straszą pustkami, postanowiłam przedstawić się tutaj🙂 Nazywam się Kamila i jestem z Białegostoku, gdzie mam sklep jeździecki i kochane konie. Jako,że to wątek o arabach przedstawiam piękną Widię (Wiorsta/Banat x Fawor) Klacz jest niesamowicie kochana, spokojna i ufna, tak grzecznego konia jeszcze nie miałam🙂 jest sucha i ma duże oko...Jak będzie cieplej to ją obfotografuje, na razie wrzucę takie nie najlepsze zdjęcia aby ją zaprezentować🙂
-pozdrawiam serdecznie Kamila
.
Widia śliczna 🙂 gdzie ją trzymasz, jeśli mogę spytać?  🙂
ps. czyżby w Białymstoku był jakiś sklep jeździecki, o którym nie wiem? 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
27 maja 2013 13:53
Kamila witaj u nas;-))) Oczywiście czekam na relacje jak u Was!
Tak wyszła bo była troszkę wystraszona, miała akurat nieprzyjemne zabiegi pielęgnacyjne i patrzyła na człowieka z lekami🙂 Sklep właśnie się otwiera, za tydzień powinien skończyć się remont i wtedy zapraszam ale o tym więcej jak skończona będzie strona i Facebook sklepu. Na razie stoi w Trypuciach gdyż przez otwieranie sklepu nie mam czasu na opiekę 🙁
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za powitanie
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
27 maja 2013 15:39
No, to już czekamy na wspaniałą ofertę sprzętową po konkurencyjnych cenach!
Właśnie obmyślam promocje na start🙂 na pewno na fb będzie konkursik, zaś z ulotką jeszcze dokładnie nie wiem jakaś zniżka, i na pewno programy lojalnościowe w zależności od kwoty zakupu, dostosowany do niego upust🙂 Głównie firma Horze, buty z Pascuello gdyż są nie drogie, dobre i śliczne🙂 wiem bo swoje pierwsze sztyblety tam kupiłam, wzbogacone o misz masz z innych firm🙂 zamówienia zrobione i firma zarejestrowana czekamy tylko na koniec remontu...jeżeli macie pomysły na promocje piszcie na priv🙂 Mam nadzieję,że sklep pozwoli mi na to by Widia miała "życie jak w Madrycie" 🙂😉
a ja mam w dzierżawie do wrzesnia 3 arabskie ogony😉 wiec sie chwale 😉

MIKST po Perliku (jasno siwy)
Bolid (ciemno siwy)
i Orieta (c.gniada) po Faworze 😉
Cześć Widia (ciekawe, czy mi się nie będą nicki mylić  🙄 )
Ładna klacz, chodzi pod siodłem?
O my się znamy, witaj Murat  🙂 Widia nie chodzi pod siodłem i nie bedzie, jej zadaniem będzie wyźrebic mi swoje miniaturki i kochać mnie tak jak ja ją, jest na czym jeździć aż czasu brak;-)Na pewno nigdy już nie zmieni właściciela 😍 Obibok piekne konie, a Faworka najcudowniejsza, ale ja obiektywna nie jestem, kto mnie zna wie, że owy ogier to moj ideał,a klacze po nim są drogocenne;-) 😀
Ale rozdziawa ze mnie 😡 bardzo Wam dziękuje za miłe słowa o klaczy, cieszy mnie, zr nie tylko mi się podoba :kwiatek:
Pozdrawiamy w wersji Easy Rider w ten zimowy i wietrzny dzień 😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
28 maja 2013 20:15
Ale przynajmniej nie leje!
Thilnen   Dżamal Ad-Din
28 maja 2013 21:32
Mój arabek sprzed tygodnia (jak jeszcze była ładna pogoda):

Epikea, piękni jak zawsze i rozluźnieni, ale wiesz co powiemggdzie toczek! 🙂 ale siwek ładny, krótkie pysio i ta "brudna" grzywa... Lubię to;-)to
Pozdrawiam Kamila
Thilnen   Dżamal Ad-Din
29 maja 2013 16:32
I jeszcze kilka bardziej dynamicznych:







oraz z siodła:


Thilnen bardzo ładnie prezentuje się Twój koń.
Epikea piękny obrazek razem tworzycie.

U mnie gniada nabiera mięśni, poprawia się.
Niedługo zaczynamy od nowa jazdy. Klacz powoli odpuszcza przy rozłące, dzisiaj jak siwą wzięłam w teren to nie było wielkiego płaczu.
Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze.
Jak tak wszyscy się pokazują pod siodłem, to i my też, a co  😉
Tylko nasze nie takie dynamiczne, bo pozowane pod koniec jazdy  🙂



(pomijając brak mięśni na zadzie - powiedzcie mi, czy ona nie jest za chuda? bo wciąż mam obsesję, że za chuda...)
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
30 maja 2013 20:06
Wolar przekroczył magiczne 150 cm  😅

Wstawiam fotkę moich źrebaków jakości tabletowej  😉
Witam, nowa w wątku  :kwiatek: Parę lat temu do naszej stajni przyjechał ogierek arabski Agil który dziś dorósł i jest gotowy do zajeżdżania które padło na mnie. Możliwe, że będzie to mój "konik sportowy". Macie może jakieś uwagi, zastrzeżenia.. pomysły na zajeżdżanie młodego ogiera? 🙂

Łobuziak gdy miał tydzień

.. i gdy miał 1,5 roku


derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 czerwca 2013 16:48
Moje niedobre dziecię cd
derby, super kobyłka
dlaczego piszesz"niedobre dziecię?"

dairoxroxi, napisz cos więcej o chłopaku
jaki papier?
i jak wygląda teraz?
Złota No zrobił się z niego typowy siwek, znaczy się ma czarną grzywę jeszcze ale już jest taki szaraczek i bliżej mu do bieli niż dalej, jutro zrobię fotki 😀 Rodzice mi wylecieli z głowy... wiem że jest z Janowa po jakimś gniadym ogierze.
Dziś byłam u niego i przyznam, że trudny zwierzak... na lonży jedno kółko i koniec, stop i w moją stronę się łasić, walczyłam z nim o to strasznie  😵 dużo cierpliwości potrzeba do niego więc pewnie dużo mnie nauczy bo ja do takich nie należę  😁
Stety albo nie... Z arabami nic na siłę bo to chytrusy i uparciuchy, muszą rozumieć czego i dlaczego chcemy tak,a nie inaczej. Ciekawski i bystre więc trzeba je oswoic z sytuacjami jaki wystąpić mogą. Duzo serca bo arab, ktory ufa pojdzie za Tobą w ogień. Reszta jak zawsze pokolei i z głową 🙂 moje skromne zdanie. Murat klacz wygląda dobrze araby są suche, troche pracy nad umięśnieniem i będzie pięknie :kwiatek:
Pozdrawiam Kamila
.
Gniada z dzisiaj:
Klik.
Widia dobrze prawi 😅Duzo serca bo arab, ktory ufa pojdzie za Tobą w ogień. albo na swobodną włóczęgę po górzystych leśnych ostępach gdzie czai się dziki zwierz. Warto sie z arabem dogadywać, nic na siłę 😉
Znowu pomyliłem drogi w lesie i wyszedł kilkunasto kilometrowy terenik. Teraz na filmboxie oglądam jakiś film z arabem w roli głównej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się