Końska rewia mody cz. VII (2013)

deborah   koń by się uśmiał...
28 maja 2013 09:51
A do mnie przyszedł komplecik z Jarpolu - granat z biało-czerwoną lamówką. Czaprak + nauszniki. I powiem Wam, że jestem zachwycona! Super jakość, wykonaniem wygląd, a to wszystko za baaardzo przystępną cenę. Nauszniki rewelacyjnie układają się na głowie mojego zbója. Już wiem, że dwa kolejne komplety również tam zamówię - tylko poczekam na próbnik kolorków 🙂

Raz jeszcze deborah - pełny profesjonalizm. Dziękuję za przekierowanie paczki prosto na zawody 🙂


do usług 🙂 chętnie obejrzę foty na modelu i dziś wysyłam próbki 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 maja 2013 10:43
Gagulec, jak nie lubię brązów na karych, tak wam fajnie 🙂

Cejloniara, Niemki już mają Jarpola na swojej stronie - sama się zdziwiłam. Jeszcze trzeba im tylko Caballe przedstawić 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 maja 2013 20:41
quantanamera, śliczny ten szmaragd. 💘
Gagulec, ładnie. 🙂

Kucynek w euro-starze hazel/morninglight
wątek zamknięty
Londstreet brakuje mi owijek w kolorze hazel, od razu by się zupełnie inaczej prezentował 🙂

A czy Caball nie może dołączyć do naszej szmatogalerii?
Zawsze mnie rozwalają na łopatki te padziory  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 maja 2013 21:00
mam wrażenie że to właśnie Caballe sa teraz pożądane przez szmatoholików  :-D
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 maja 2013 21:05
akzzi, najlepiej chyba byłoby zrobić osobną galerię na polskie - czyli Caballe, Jarpole i Krysiexy 🙂 A są popularne, bo są świetne jakościowo po prostu, co nie zawsze można powiedzieć o zagranicznych wyrobach 😎
wątek zamknięty
Livia zgadzam się z tobą  🙂
wątek zamknięty
Zamówiłam drugiego caballa i modlę się żeby dotarł przed zawodami 🙂 Biały, z białą lamówką i czekoladowym i jasnobrązowym sznurkiem 😍
Nie pisałam chyba, ale powiem wam, że po upraniu mojego pierwszego Caballa nie mam więcej pytań - Z pralki wyszedł jak nowy, nie poznałabym że używany (i to przeciurany, bo na liniejącym koniu i na zawodach, gdzie spocił się jak szmata, bo duszno i meszki). Żaden eskadron nie wyszedł mi z pralki w takim świetnym stanie 🙂
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 maja 2013 10:23
...bo z pewnoscia nie prałaś ESKADRONÓW tak jak nalezy  😂 sie je pierze z kaczuszkami, recytując goethego w oryginale, nawet pralka nie była niemiecka, a nawet proszek... no założę się  😀
wątek zamknięty
duunia, haha, no możliwe! Kurde, dlatego zawsze wychodzą mi z pralki niedoprane i z kuleczkami pozwijanymi tu i ówdzie 🙂 No ale przyznaję, ja się z czaprakami nie pieszczę i nie zamierzam pieścić, dlatego ten caball bardzo miło mnie zaskoczył 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 maja 2013 11:39
Ja trochę wrócę do korzeni - polopad Flax 🙂

wątek zamknięty
Livia bardzo fajny, optymistyczny kolorek szczególnie w tym słońcu🙂

Dzionka o no to tak jak ja, też zamówiłam już trzeciego caballa też białego i oby dotarł w przyszłym tygodniu przed zawodami🙂
wątek zamknięty
Livia cudnie twojemu w żółci.
wątek zamknięty
Livia, podobały mi się na nim czerwienie, podobały mi się fiolety, ale jak zobaczyłam TO zdjęcie, to oczy mi się szeroko otworzyły z zachwytu  😍 Przepięknie!!!
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
29 maja 2013 18:36
Livia, mi sie nie podoba. Macie lepsze zestawy. Jakos nie lubie zolciu na karych...
wątek zamknięty
Livia, mi się strasznie podoba ten flax  😀


No i ja się oprzeć nie mogłam temu Caballowi 😉
wątek zamknięty
brunatna o jaak pięknie, jakie tam kolory sznureczków są złoty i jaki drugi? 😍 😍 ach jeszcze jeden nie przyszedł a ja już mam ochotę na następny toż to zaraźliwe jest - i mówię to ja, która nigdy szmatocholikiem nie była i ani eurostary ani eskadrony ani inne mnie aż tak nie kręciły 🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia, moim zdaniem bez szału 🙂
brunatna, oczy z orbit  😜 pięknie!
wątek zamknięty
magdzior, dzięki wielkie  :kwiatek: To jest chyba sznurek miedziany (?).  Do mnie jeszcze przyszedł pad kiwi, a w głowie obmyślam plan na następne pady  😜 Szaleeeństwo
harja, dziękuuujemyy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
29 maja 2013 22:35
Są jakieś wytyczne co do prania Jarpoli? Mój tak piękny ze aż sie boje wrzucić go do pralki normalnie.
wątek zamknięty
Londstreet, cudnie! Ale fakt brakuje owijek do lansu 😉

Livia, bomba we flaxie!

brunatna, ja niezmiennie fanką wielką czerwieni nie jestem, ale wygląda bardzo ładnie 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 maja 2013 22:46
Caball Atrament/Szary 🙂


https://lh5.googleusercontent.com/EHjCIzHqQ-5qkVV7vj1AzjdYe3-EaVw_2-iIdW8UHFk=w989-h655-no - lepiej widać.  🙂

Livia fajnie bo eskadron ale bez tego łał u mnie 🙂
wątek zamknięty
Livia, mi się bardzo podoba 🙂

brunatna, PIĘKNIE!! 😍

juliadna, ładnie, ale większy szał byłby z białymi owijami!!

Dziewczyny, co sądzicie o tym padziku:

dla tego pana?

Będzie szał czy lepiej poczekać i zobaczyć czy ivett będzie miała słonecznika, i wtedy go zamówić? Bo jestem bardzo niezdecydowana 😵
edit. mniejsze zdjęcie
wątek zamknięty
juliadna, prześlicznie!
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 maja 2013 23:05
gabb. wieeem 😀 ale już zapakowane na zawody 😀  😁 ale się poprawie i będzie z białymi następnym razem 🙂
Burza, dzięki! 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 maja 2013 23:58
Dziewczyny, która eskadronowa szarość była najciemniejsza? Spotkał ktoś może zdjęcie nowego cottona grey na koniu? Albo przynajmniej widział go ktoś na żywo? Jest duża różnica między Navy-Green 2010, a nowym?

Chciałam coś szarego, ale na tego mojego szkraba, musiałby to być dosyć ciemny odcień.
wątek zamknięty
emptyline szary z tego roku jest ciemniejszy od tego z navy green, ale ogromnej różnicy nie ma 😉
wątek zamknięty
emptyline, carbon 😉

wątek zamknięty
Szukam czegoś pasującego do tych ochraniaczy:

Koniecznie musi być dostępne w rozmiarze pony (pod 15,5 calowe siodło).
Nie wiem,co by się nadawało...Myślałam o jakiejś łezce Eskadrona? Może jakiś Jarpol,Caball albo brilliant od Krysiexa?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 maja 2013 09:08
Może po prostu poniak eskadrona?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.