Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Pursat   Абсолют чистой крови
27 maja 2013 09:54
Ładna z Ciebie dziewczyna i fajnie wyglądasz w spiętych włosach.
Nie wyobrażam sobie, żeby jakakolwiek laska nie wiązała włosów na lekcjach. I mega się dziwię, że ktokolwiek na to pozwala

Temat jest mi bliski, bo miałam praktyki z WF w szkole i zarówno w gim, jak i w LO, gwiazdy miały nawyk przychodzenia na lekcje w rozpuszczonych włosach, a po zwróceniu uwagi przewracały oczami. Też się dziwię, że nauczyciele pozwalają na coś takiego. Pomijam względy higieniczno-estetyczne, ale jest to po prostu niebezpieczne.
Julie dziękuję  :kwiatek: co prawda przydałoby się wyrzeźbić trochę, ale w odpowiednich ciuchach tego aż tak nie widać  😀
Nie związuję włosów, bo w związanych jest mi po prostu niewygodnie. Ja sobie nie wyobrażam ćwiczyć w rozpuszczonych włosach, ze względu na pot z karku i uklejone nim włosy... FUJ! I później chodzić w takich mokrych cały dzień, ble...

W przypadku moich włosów jest właśnie odwrotnie, po związaniu się kleją i lepią i puszą i są właśnie blee. Nauczyciel akceptuje, bo włosy w niczym mi nie przeszkadzają. Gdyby miało to wpływ na moją grę/efektywność to pewnie i miałby coś przeciwko.  Zresztą gdyby mnie wywalił z zajęć to piłka by nawet przez siatkę nie przeszła  🤣 
jakieś nowe 🙂




martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 maja 2013 13:11
Wilczyk -  ależ Ty jesteś śliczna  😍
no weź się Wilczyk ...
  😜
jak zwykle obłęd
Wilczyk, dwa ostatnie niesamowite  😍
Wilczyk to już jest niemal nielegalne, tak po prostu nie można wyglądać !  👍
jej, dziękuję, to strasznie miłe 🙂
wilczyk, piękna, naturalna..a w dodatku jak czytam Twoje wypowiedzi to wydajesz się bardzo spoko! Jestem na TAK! 😉

emade, moja Ty piękna siostro poznana na re-volcie 😉
karolinaaa jej, dziękuję, naprawdę miło coś takiego usłyszeć, dziękuję!  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 maja 2013 19:34
wilczyk, jesteś przepiękna. Zazdrość mnie zżera 😉

Nie wiem czemu, ale na zdjęciach bardzo przypominasz mi moją znajomą- nie te rysy, nie ten kolor oczu, inny kolor włosów, inny typ urody, ale identyczna energia na zdjęciach. Uwielbiam 🙂

edit: tak nieśmiało powspominam ciepłe dni, bo za oknem jesiennie

notbelieve   Głupota nie boli.
29 maja 2013 07:00
safie jakie włosy!  🙇
ja też się pokażę, a co 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2013 19:16
safie jakie włosy!  🙇



Teraz wyglądają duuużo lepiej 😉
Wyjazdowo 🙂 (chyba powinnam się ładniej ubierać na zwiedzanie 😉)

.

Vanilka, co Ty za głupoty opowiadasz, jesteś piękna!
Vanilka, weź mnie nie wkurzaj 🙂
Kiedyś sama byłam chuda jak patyk i szczerze mówiąc nie wróciłabym do tego (oczywiście nie ubliżam patykom 🙂😉. Twoje fotki są bardzo ładne, niczego Ci nie brakuje 🙂
Dorzucam swoje, z "pracy", jedyne na którym jestem...
Festiwal Kultury Studenckiej
emade, jestem fanką twojej urody 😍

wilczyk, jesteś prześliczna!

Vanilka, jaka piękna pogoda na zdjęciach! A ty jesteś bardzo ładna! 😉

Mi przez przypadek koleżanka zrobiła dwa zdjęcia, które od dawien dawna całkiem mi się podobają, więc się przypomnę 🙂


przepraszam, że tak brzydko przerobione, ale takie już dostałam 🙁
.
I takie kobiety są najpiękniejsze - swojskie  😉 - jesteś śliczna po prostu  🙂
Vanilka, Ale tak to jest, że przeważnie podoba się nam to czego akurat nie mamy. Ja mam dosyć specyficzną urodę i uwierz mi, wolałabym być blondynką z niebieskimi oczami, nawet w ludowej spódnicy 😀

Vanilka zrób proszę cię specjalnie dla mnie foto w warkoczu 🙂 bez żadnych złośliwości, ja też uważam, że jesteś bardzo ładna :kwiatek:
Vanilka- jak każdy, ja też bym wolała chude nóżki i proste włosy zamiast pudla 🙂 Jesteś bardzo ładna, jak chcesz zamienię swój mysi brąz za ten blond od ręki 🙂
Vanilka, Co to znaczy "wysokomięsnego" ?
.
Fajnie mieć 600 koni pod maską  😀  czyli ja i viper
Vanilka, śliczna dziołcha z Ciebie! Masz tak miłą aparycję, że aż chce się do Ciebie zagadnąć  🙂
Vanilka, kolor włosów co prawda nie ten, ale rysy identyko co Liv Tyler
Właśnie! Wiedziałam, że przypominasz mi jakąś aktorkę!
Vanilka, piękna jesteś! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się