pensjonaty w okolicach trójmiasta

Klami, A Kielno dalej dzierżawi i prowadzi Kasia? Ta stajnia się w ogóle jakoś nazywa? Coś z pieczarkami mi świta w pamięci. 😉

klaudiabolusiowa, Widziałam u Ciebie na blogu, że z jakimiś fryzami coś robiłaś. To już nie?
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
19 kwietnia 2013 15:38
Julie, ja jak dzwoniłam to rozmawiałam z Panią Kasią, więc mniemam, że o tą Ci chodzi, a o nazwę to też słyszałam, że to tzw. stajnia u pieczarkarza 🙂  😁
Bee. tak to ta.  😉
Julie, owszem ale to w soboty i zazwyczaj co drugi tydzień bo kawałek drogi mam, blisko 70 km.
Mam pytanie czy znacie kogoś do przewozu koni kto ma busa najlepiej otwieranego od tylu a nie z boku??? jesli tak to czy moglibyście przesłać mi namiar na pw? chodzi o trase gdynia-bydgoszcz
Mam pytanie o stajnie w okolicach Słupska. Jest coś fajnego? Czy w ogóle w tamtych okolicach dzieje się cokolwiek 'jeździecko'?
może ktos sie orientuje czy nie potrzeba komuś pomocy w stajni, przy koniu ? Okolicach gdańska, moge byc dostepna 4-5 dni na 7. : )

klaudia tutaj masz: http://stadniny.pl/forum/read.php?3,4149 🙂
qaz własnie z ta stajnia sie rozstałam po blisko 2 latach współpracy ; ) ale dzieki ! Mam klaczke do jazdy i w czerwcu lecimy juz na parkury. Również Gdańsk 15 min rowerem z Orunii prywatne miejsce z świetną atmosfera.
Tylu re-voltowiczów odwiedziło moją małą wioskę (Orle), a ja nic o tym nie wiedziałam 🙁 Pani Iwona i pan Łukasz przenieśli się teraz do stajni bardziej w centrum Orla i trzymają konie u mojej przyjaciółki nawet. Wydają się bardzo sympatyczni, a konie zadowolone z życia 🙂
klaudiabolusiowa a można wiedzieć coś więcej o stajni, w której stoisz? Może być na PW  :kwiatek:
Czy ktoś coś wie o stajni w Oliwie w lesie? podobno jakaś mała, bardzo kameralna, tylko z placem do jazdy. Tyle wiem.
rewir a stoi tam może kilka Tinkerów? Bo jeśli tak to przez koleżankę mogę się czegoś dowiedzieć 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 maja 2013 20:40
Tinkery w Oliwie, no co wy?
Czy ktoś coś wie o stajni w Oliwie w lesie? podobno jakaś mała, bardzo kameralna, tylko z placem do jazdy. Tyle wiem.

Może chodzi o Żeliwiak  👀?
Moja koleżanka była na kilku jazdach w jakiejś małeś stajni w Oliwie właśnie i mieli tam kilka Tinkerów, na jednym z nich jeździła, więc być są 😉
PumCass   zachowaj zimną krew!
07 maja 2013 08:21
ano tinkery mają w Oliwie na Kościerskiej w stajni Ihaha  😉
http://stajnia-ihaha.pl/
aszka   day by day
30 maja 2013 18:42
Mam do was takie pytanko kto w stajni ma ścielone trocinami i orientuje się w ich cenie i z jakiego tartaku sa kupowane. Zastanawiamy się nad przejściem właśnie na trociny w nowej stajni ale nie wiemy jak to wychodzi cenowo.
Ja ścielę w całej stajni trocinami. U nas trzeba mieć własny wór, taki wielki jak na gruz (big bag) to koszt 30-40 zł w zależności od tartaku.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2013 21:46
Mam do was takie pytanko kto w stajni ma ścielone trocinami i orientuje się w ich cenie i z jakiego tartaku sa kupowane. Zastanawiamy się nad przejściem właśnie na trociny w nowej stajni ale nie wiemy jak to wychodzi cenowo.

My kupowaliśmy w Szymbarku chyba 20zł za kostkę (taką jak Alpen Span).
stajnia godna polecenia www.hoteldlakoni.com
Moon   #kulistyzajebisty
04 czerwca 2013 13:20
Może i godna, tylko to kolejna fajna stajnia "na końcu świata"... ;-)
myślę, że jeśli to koń jest dla nas najwazniejszy a nie tylko nasza wygoda, to pójdziemy i na koniec świata. W tej stajni konie mają mega czysto, są na TRAWIASTYCH wybiegach ile chcą, nie ma zgniłej słomy ani siana, którymi trzeba skarmic konie bo przeciez szkoda, żeby sie zmarnowało. No i jest naprawde ładna hala, której podłoze nie zamarza zimą. A że potrzeba ok 50 min zeby do niej dojechać? Wszystko zalezy jakie kto ma priorytety.Ja w kazdym razie z czystym sumieniem polecam. 😉
Boliwia zarejestrowałaś się tylko po to, aby moralizować ludzi co powinno być ich priorytetem?
Nieudolna ta Twoja kampania reklamowa.
Stajnia ładna ale w kategorii takich odległości od trójmiasta to i w lepszych luksusach można przebierać.
Boliwia piszesz tak jakby we wszystkich innych stajniach konie były karmione zgniłym sianem, miały ścielone zgniłą słomą i stały cały dzień w boksach....

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 czerwca 2013 22:35
Boliwia, tak, tak, a kasa na przejeżdżanie 100 km do konia dziennie to z nieba spada? A czas na dojazdu się odlicza od 24 godzin dziennie?
Dla mnie bliskość stajni jest BARDZO istotna, z dwóch powodów. Jeden to finansowy. A drugi to po prostu zabieganie- dwójka dzieci plus praca, po prostu nie mam komfortu nielimitowanego czasu 😉 Dlatego dla mnie obecna odległość do stajni - 10 km obwodnicą (plus droga alternatywna w razie korków na obwodowej) to ideał 🙂
Boliwia, Owszem hala jest, owszem jakieś tam padoki są ale sama stajnie hmm byłam w zeszłym roku i o ile nie było tak kapitalnego remontu to sama stajnie to nic specjalnego, ciemna, niska, obdrapana i ciągle gdzieś w necie są ogłoszenia o wolnych miejscach, więc już nie muszisz tak zachwalać.
Lov   all my life is changin' every day.
06 lipca 2013 20:50
Tak trochę nie w temacie, ale czy ktoś z Trójmiasta nie wybiera się może do Poznania w najbliższym czasie? 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 lipca 2013 21:53
My w czwartek do Baborowka.
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
12 lipca 2013 09:51
Szukam pensjonatu na trasie wawa 3miasto, moze to byc stajenka przydowmowa, zalezy mi jedynie na wypasach. Miejsce dla konia emeryta w cenie do 400zl. Na dlugi okres czasu. INTERESUJA MNIE JEDYNIE OFERTY NA TRASIE WAWA-3MIASTO. Oferty wraz z opisem miejsca prosze slac na priva. Pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się