Wszystko do twarzy-czyli pudry,kremy etc.

Dodofon, :kwiatek: mamie podkradałam podobną:P

aurelia, też podkradałam go mamie, jak mój podkład był na wykończeniu🙂 Tylko, że po nim niestety moja twarz jest cała tłusta... :/
Do twarzy: Nivea Soft, oliwka dla dzieci
Demakijaż: Ziaja
Tusz: obecnie Maybelline
pomadka: też Nivea
a reszty to nawet nie wiem co mam.
Chatonne, oliwką dla dzieci smarujesz twarz? 🤔
krem: Happyderm L'Oreala

do twarzy: maseczka, żel i peeling 3w1 Czysta Skóra Garnier

tusz: Masterpiece MaxFactor

podkład: Colour Adpat  MaxFactor

błyszczyki: Lancome Juicy Tubes - za melonowy jestem skłonna zabić  😜


Jak dla mnie rewelacja każdy z nich, i każdy z nich wart każdej złotóweczki. Zwłaszcza, że ja mam syndrom, że dla konia kupić kosmetyk/suplement za x-naście czy nawet x-set złotych to o.k, ale sobie kosmetyki, tusz, błyszczyk za stówę?  🤔 O nein! To zbytek i nonsens  😁

Także polecam  😁
Sierra, skąd ja to znam... 😁

Dodofon, :kwiatek: mamie podkradałam podobną:P

aurelia, też podkradałam go mamie, jak mój podkład był na wykończeniu🙂 Tylko, że po nim niestety moja twarz jest cała tłusta... :/


ha ha ha
pewnie Twoja mama w moim wieku jest  🏇
u mnie demakijaz i tonizowanie na zmiane la roche i vichy, kremy (cera sucha i problematyczna) z naprawde niezlej firmy Dermedic, na to podklad Dior eclat satin, puder z rzadka i niechetnie. te dziewczyny, ktore pisza, iz na kosmetykach nie ma co oszczedzac- zwlaszcza w przypadku tzw.trudnej cery- maja 'niestety' racje 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
18 lutego 2009 14:08
Postanowilam sobie kupic jakis dobry podklad kryjacy (najlepiej, jakby jeszcze byl matujacy, no ale nie musi): chodzi mi o to, zeby ujednolical kolor skory i tuszowal troche niedoskonalosci 😉 Co polecacie? Do tej pory uzywalam Maybelline ten podwojny, utrzymujacy sie niby 16h 😉 i byl dobry, ale nie pasowal mi kolor (najjasniejszy byl za jasny, a drugi z kolei byl za ciemny).

No i jeszcze: do jakiego sklepu w Warszawie moge sie udac, zeby mi ten podklad podpasowali pod kolor cery? Bo jak sie okazalo ja tego sama robic nie umiem 😉


ja do demakijażu używam mleczka i toniku z Garniera dla skóry suchej

Sierra ten krem jest nawilżający? jesteś z niego zadowolona?
ja zawsze robię takie zakupy w Sephorze, bo można poprosić o próbkę, i sprawdzić jak podkład będzie się zachowywał w trakcie dnia, czy nie zmieni koloru itd.

ja jak już pisałam mam teraz Lasting Performance, ma jedną dużą wadę - ciemnieje mi na twarzy w trakcie dnia, już go drugi raz nie kupię :/
Happyderm świetnie nawilża i rozświetla cerę, aczkolwiek mam suchą ale nie super suchą skórę.  Bardzo polecam bo jest lekki na twarzy, a czuć że skóra jest nawilżona 🙂
Mnie z kolei Happyderm uczulił, miałam na twarzy czerwone placki a skóra zaczęła się łuszczyć. Po nałożeniu skóra mnie piekła niemiłosiernie. Ale to indywidualna kwestia jest 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2009 15:51
Scottie dobry kryjacy to tylko Vichy Dermablend (ten w tubce, nie w sloiczku). ma 2 jasne kolory, ktorys z nich powinien Ci podpasowac. dobrze jest go chwile rozgrzac w dloniach, wtedy lepiej sie nakłada. długo wytrzymuje na skorze, ladnie kryje i ujednolica 😉 znajdziesz w prawie kazdej aptece, powinni miec probki, wiec bedziesz mogla przetestowac w domu i zobaczyc czy dopowiada Ci produkt i kolor
u mnie Dermablend tworzył niemiłosierną maskę, ale krył b. dobrze
jest jeszcze podobnie kryjący La Roche Posay, bodajże Unifiance się nazywa, ale pamiętam, że trudno się rozprowadzał, i przez to łatwo było o smugi.
[quote author=Moona link=topic=2914.msg178042#msg178042 date=1234899482]
[quote author=martynkakoniki link=topic=2914.msg177941#msg177941 date=1234894757]
używał ktoś może podkładów mineralnych ?

Ja użyłam z Everyday Minerals trzy razy. Niestety. Ważą się na mojej twarzy po paru minutach  😲 A szkoda, bo kolorystykę mają baaaardzo bogatą, każdy znajdzie kolor dla siebie, a ja mam z tym spory problem.
[/quote]
mogłabys wyjaśnić bardziej?
[/quote]
Skóra pod podkładem robiła się taka jakby tłusta i pomarszczona - no ale właśnie pod, używanie bibułki do twarzy nie było w stanie tego usunąć.
Jeśli ktoś ma wrażliwą skórę i dość suchą to polecam Physiogel ( mam nadzieje, że dobrze napisałam  😉 ) do mycia twarzy  i krem , używam ja i mama,  jest super  🙂
Dodofon, 42 lata:P

Sierra, a czy po tym kremie twarz nie wygląda na tłustą?
Właśnie o to chodzi że w ogóle, bo krem i konsystencja jest super lekka. Skóra jest rozświetlona, wygląd zdrowszy, a nie ma tego kretyńskiego brokatu czy błyszczących drobinek które się potem osypują z twarzy.

Teraz przez złe odżywianie pogorszyła mi się cera w ogóle, więc zamierzam dokończyć Happyderm i spróbować krem Garniera z tej samej serii to 3w1 Czysta Skóra.

Jak tylko przestanie mi się skóra syfić (zmiana diety już nastąpiła 😉 ) na 100% wrócę do Happydermu.
Ja mam o tyle problem z doborem kremu, że po każdym mam jakieś niespodzianki na twarzy....
Ale Happyderm spróbuję jak wykończę ten, co aktualnie używam... Przekonałaś mnie 😁
Teraz przez złe odżywianie pogorszyła mi się cera w ogóle, więc zamierzam dokończyć Happyderm i spróbować krem Garniera z tej samej serii to 3w1 Czysta Skóra.

Seria Czysta Skóra Garniera do cery trądzikowej to jest tylko z nazwy. Tak naprawdę tylko wysusza skórę, która potrzebuje mocnego nawilżenia. Zdecydowanie nie nadaje się dla osób z trądzikiem/skłonnościami do niego.
Skoro o nawilżeniu mowa to spotkał się ktoś może z takim problemem... mianowicie pod oczami i wie kierunku policzków mam mega suchą skórę, wygląda to tak, że mam maleńkie jakby "płatki" suchej skóry na normalnej zdrowej skórze...ale nie takie które da sie oderwać jak np przy spaleniu skóry po opalaniu. Stosowałam juz masę kremów nawilżających ostatnio wazelina (!!!!) zaczęła troszke pomagać ale jedynie żeby zatuszowac to na pare godzin...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2009 20:05
ja tez nie lubie Garniera, a tego zelu 3w1 w szczegolnosci, bo tak jak mowi Moona, tylko wysusza i na tym sie konczy.  do tego typu cery zdecydowanie lepsze sa produkty Biodermy 😉
Kto ma sposób na wory pod oczami?  😁  ja mam straszne  🙁 przez cały dzień.. raz że siedzę dużo przed komputerem, a dwa że sie nie wysypiam
Moona Ale ja nie mam cery z trądzikiem czy skłonnej do trądziku, ja raczej jestem z tych od zatkanych porów, zaskórniaków i kaszaków 😉 Więc ten żel 3w1 z peelingiem u mnie sprawdza się rewelacyjnie.

Wraz z opakowaniem żelu dostałam próbkę kremu, nie było na niej nic o trądziku a jedynie "Czysta Skóra" i rzeczywiście ładnie to wszystko się komponowało 🙂
no chyba, że tak - przy cerze trądzikowej te wszystkie garniery, pure zone i clerasile to robią bajzel jeszcze większy  😀iabeł:
Mi za to ten garier narobił niezłego kipiszu na twarzy. A cerę mam jak najbardziej nie- trądzikową i generalnie nie problemową w kwestii niedoskonałości skórnych. Więc dla mnie garnier to porażka zreszta jakiego bym nie użyła, mam wrażenie, że jest zbyt "mocny"  w działaniu dla cery delikatnej 🙄  Za to chwalę sobie under 20 żadnych problemów i ziaje
Za to chwalę sobie under 20 żadnych problemów i ziaje

też mam cerę wrażliwą i nie mam trądziku. Teraz od dłuższego czasu używam under20 o pięknym zapachu melona  😜 😜 po tym żelu, skóre mam miękką ale nadal nie mogę dojść od czego ta ''kasza'' na brodzie mi się zrobiła  🙄  chyba wybiorę się do dermatologa, bo wyglada to nie za ładnie  😲
martynkakoniki, jeśli chcesz zamaskować powstałe już wory pod oczami polecam korektor pod oczy lancome maquicomplet

o taki:



Po kolejnej nocce w pracy nie wychodzę bez tego z domu...
martynkakoniki - dokładnie uwielbiam zapach tych kosmetyków  😍 szkoda, że mam jeszcze tylko rok używania ich wg nazwy (under 20 🙂 )

a propo na sucha twarz fajnie działa masło kakaowe ziaji i bosko pachnie
m0niSka  mogłabys podac firme?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się