Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

slw95   żyj i pozwól trwać
30 maja 2013 21:18
Autoportret 🙂
notbelieve   Głupota nie boli.
30 maja 2013 22:08
slw95 jaka ty jesteś PINKNA!  😁 😉
emade jaka ty śliczna jesteś.  😍

infantil jak się mogą znudzić takie włosy.  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
31 maja 2013 20:29
Jako, że dzisiaj dorobiłam się kilku zdjęć to sie przypomnę 🙂



infantil jak się mogą znudzić takie włosy.  😜


Mogą, mogą... chociaz i tak je lubie, bo nie musze sie czesac  😁
Infantil- nie czeszesz w ogóle na sucho? Ja mam takie włosy jak Ty, tylko trochę krótsze i nierówną długość (z tyłu dłuższe niż z przodu) i szczerze, nie wyglądają bez czesania rewelacyjnie na drugi dzień po myciu - nie w sensie, że wymagają mycia codziennie, tylko ja się tak wiercę we śnie, że ja sobie na nich poleżę przez noc to potem stoją pod dziwnymi kątami, przecząc często prawu grawitacji.... pomijając to, że wyglądaja po prostu na splątane. Myjesz codziennie, czy zaplatasz jakoś włosy na noc?

PS. i wiem, że mogą się znudzić - bo poza związaniem nie ma żadnej opcji fryzury, cięcia itp. zawsze wyglądaja tak samo, a jeszcze jak trzeba o takie włosy dbać, to w ogóle bajka
Nie czesze. Na sucho w ogole, na mokro bardzo ale to bardzo rzadko,zazwyczaj u fryzjera  😁 Wlosy mi sie nie plączą, myje je codziennie, a niezaleznie od wszystkiego wygladaja tak samo, czy deszcz czy susza, czy godzine po myciu czy 23 godziny  😀
A nudza sie wlasnie dlatego, ze jest niewiele opcji "stylizacji"  🙄
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 czerwca 2013 15:13
Też się ostatnio dorobiłam kilku zdjęć, na których się uśmiecham, co jest dziwne 🙂

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 czerwca 2013 15:16
AtlantykowaPanna śliczna jesteś! Szczególnie drugie zdjęcie super, mega pozytywne  😉
Nie czesze. Na sucho w ogole, na mokro bardzo ale to bardzo rzadko,zazwyczaj u fryzjera  😁 Wlosy mi sie nie plączą, myje je codziennie, a niezaleznie od wszystkiego wygladaja tak samo, czy deszcz czy susza, czy godzine po myciu czy 23 godziny  😀
A nudza sie wlasnie dlatego, ze jest niewiele opcji "stylizacji"  🙄



Moja koleżanka też ma takie włosy i też nie czesze. Zawsze wyglądają tak samo świetnie. *.*
Czaaasami jak pojdzie spać w mocno mokrych to jej się spuszą i wtedy jedyne co mozna z nimi zrobić to rozczesać i wyprostować.  😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 czerwca 2013 15:36
Smarcik dziękuję  :kwiatek:
To może jeszcze jakieś pozytywne z wypadu na łąki 🙂

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Wklejanie za dużych zdjęć mimo trwającego ostrzeżenia
Moja koleżanka też ma takie włosy i też nie czesze. Zawsze wyglądają tak samo świetnie. *.*
Czaaasami jak pojdzie spać w mocno mokrych to jej się spuszą i wtedy jedyne co mozna z nimi zrobić to rozczesać i wyprostować.  😀


No ja czeszę na mokro, bo muszę, inaczej byłyby mega splątane. Na sucho staram się nie czesać, ale czasami muszę... a nie służy im to, bo dużo włosów się wyrywa w ten sposób
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 12:06
Dzisiejsze szaleństwo:
Co to za urządzenie?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 czerwca 2013 12:56
w końcu ktoś nie zapomniał nart (czy co tam to jest) do tych kijków  😎
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 13:06
To są nartorolki (na takim czymś latem trenuje bieganie Justyna Kowalczyk), działa na podobnej zasadzie jak narty biegówki, tylko przód buta jest przytwierdzony do nartorolki, która w dodatku jest oczywiście sporo krótsza niż narty biególwki; jeździ się dwoma sposobami, takimi samymi jak na biegówkach: klasycznym i łyżwowym. Ale założyłam nartorolki, instruktorka nam coś tłumaczy, ja nic nie zrobiłam i nagle leżę na ziemi 😁 Okazało się jednak, że zrobiłam, niby niewiele, ale wystarczyło-wyprostowałam się i nartorolki, wraz z moimi nogami wyjechały spode mnie 😂
KLIK Tyłem, bo tyłem, ale załapałam się na zdjęciu z dni otwartych w mojej szkole  🤣
Jeszcze zastanawiam się, kiedy dostanę zdjęcia z kursów- powinna tam być " słit focia" z wychowawcą, albowiem robiłam za poszkodowaną ( ołówek wbity w  oko) i nie mogło obyć się bez fotografowania 😉 Ale z samego grania nie mam fotek- chyba za bardzo darłam mordkę, żeby ktokolwiek o tym pomyślał xD
Mnie nie ma już kto robić zdjęć, mężowi się znudziło bawienie w fotografa, więc jak mi się nudzi, robię sobie autoportrety 😉

edit: nie wiem czy zdjęcia nie są trochę za duże, a nie umiem już zmienić, żeby załączyć zmniejszone.
pamirowa czy Ty NAPRAWDE masz takie długie włosy?  😍
Naprawdę, nic nie doczepiłam :P Fryzjera omijam szerokim łukiem 😉
Kurcze, zazdraszczam niesamowicie  😍 a tak pozatym, bardzo ładna kobieta z Ciebie 😉
no to ja sie przypomnę 🙂 jako Rumburak taki 😀
Nie było mnie tu z rok czasu, więc dodaję zdjęcie z rąsiii, zrobione przed chwilką 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 czerwca 2013 09:56
Wyładniałaś🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2013 10:08
Cierp1enie , ale masz piękne oczy  😜

ja mam taki "autoportret"  😁
Cierp1enie dzieci Ci służą 🙂!
Dzięki wam dziewczyny  :kwiatek:
Mery - hehe koleżanki do mnie mówią, że powinnam mieć więcej dzieci  😁

madmaddie - ciekawe zdjęcie, wyglądasz na nim jak duch 🙂
pamirowa *.*
Agaleon pozytywnie  🙂
Cierp1enie oczyska super!
madmaddie No zdjęcie urzekło mnie kompletnie!  👍 Jak to zrobiłaś?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2013 21:24
aga, statyw+noc+ dlugi czas naswietlania 😉
Mężczyzna mnie wczoraj pomazał i obfocił 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się