Nasza twórczość fotograficzna cz. II

armara - ale światełko!!
Huculska Ostoja - szkoda, że na pierwszym tak mało widać pyszczka 🙂

+ jakies próby uchwycenia detali 😀

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2013 16:03
angra, zmniejsz zdjęcie, bo rozwalasz forum.
armara, abre - piękne zdjęcia i modele  😍






i malutkie wspomnienie zimy:

m.indira   508... kucyków
25 maja 2013 19:26
Cocosowo, portretówka z zimy palce lizać, świetna fotka czysto studyjna, z tym czymś co przyciąga i mimo niedoskonałości w cieciu drugiej dłoni, dla mnie ma wszystko co trzeba, normalnie ogromny szacunek za tą pracę  🙇
Miałam na fotografię temat "ręka"
ale świetne!
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2013 20:38
Alabamka, super pomysł!

Cocosowo, zgadzam się z m.indirą, bardzo ciekawe są te portrety, przykuwają uwagę mooocno, mocno.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2013 21:48

1/60, nie ma to jak robić nocne z ręki 😀
Dzięki Facella 🙂 Na początku miał powstać tryptyk ale nie udało sie znaleźć mamy z dzieckiem w 2 dni.



[img]http://2.bp.blogspot.com/-O3akhMdxVAM/UMRoTMyqStI/AAAAAAAAADw/2UYMB1PZAT4/s1600/So+Close.jpg[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 maja 2013 19:25
😂 Dobre!
Zdradzisz co miało być w tryptyku?  😀iabeł:
Zdjęcie rąk trzymających się mamy i dziecka, potem ręce dziecka trzymające się mocno drążka na placu zabaw i jako trzecie ręce mamy trzymające mocno dziecko w biodrach by nie spadło. Więź chciałam pokazać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2013 11:53
Fajny pomysł. Zrealizuj, jak będziesz miała okazję  😁

Edit: Takiego ufoluda dzisiaj przyniosła do domu Cień na śniegu:










Ogólnie wygląda to tak:


Na każdym zdjęciu tłem jest ściana/okno/liście. Mój kitowy obiektyw znowu mnie zaskakuje  😁
I szkoda tylko, że jakość facebooka jest jaka jest... Polecam zajrzeć: http://kwapinska.blogspot.com/2013/05/macro-ubin-30052013r.html
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2013 07:25
pierwszy koncert
Cocosowo, no teraz zaszalałaś! Super foty!

Nie udzielałam się dłuuugo, bo leczyłam się ze zdjęciowstrętu. Aparatu dotykałam tylko wtedy, gdy jechałam na sesje do Gallopu. A tak leżał w kącie, zapomniany i zakurzony. Teraz trochę mi przeszło, ale za to znowu leje i nie mam ochoty wyciągać Nikona poza plecak ;-)

Zaliczyłam już kilka tegorocznych sesji i jest trochę lepiej, aczkolwiek czuję wewnętrznie, że zaliczyłam niezły regres.






Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2013 12:39
MsCarmen, nareszcie! Koń z drugiego zdjęcia jest przecudny, masz go więcej?
angra   SiwyMójNajwspanialszy : *
31 maja 2013 14:53

😀 Braciszek :P !
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2013 20:58
A ja się bawię trochę pozakońsko:

~original
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 czerwca 2013 11:46
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 czerwca 2013 14:43
Ehhh Dominika... CUdowne zdjęcia! Nie planujesz jakiegoś wypadu do Szczecina albo okolic?  👀 👀 👀
Facella, mam, aczkolwiek bardzo żałuję, że tło nie było bardziej portugalskie ;-)

martva, dzięki! Narazie nie zamierzam się tam wybierać, klientów też z tego regionu raczej nie ma 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2013 15:39
I pewnie się nie podzielisz?  😁
madmaddie
Super !
MsCarmen
Już na fb wspominałam, że straszliwie mi się podoba ten siwek, nie kojarzysz pochodzenia ?
slw95   żyj i pozwól trwać
04 czerwca 2013 21:03
MsCarmen, pierwsze i drugie zdjęcia-piękne miejsca i konie 😍
madmaddie, fajny moment uchwycony, tylko razi mnie prześwietlony chodnik, samochód, budynek i niebo 🙁

Kilka z ostatnich zawodów w Warce🙂
ten poniak jest czadowy! 😍
slw95   żyj i pozwól trwać
04 czerwca 2013 21:49
Time, ooo tak Mariska jest pięknym kucykiem,w dodatku turbokucykiem 😀 Na parkurze narzuciła takie tempo, że nie nadążałam z robieniem zdjęć! Był jeszcze jeden piękny kuc, od którego też ciężko było mi oderwać oko (drugi i trzeci załącznik)  🙂
o kurcze, prawie identyczne 😀
oby dwa cudowne!
uwielbiam kuce ich serce do skoków i to tempo małych glebozgryzarek 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 czerwca 2013 22:36
Czy jest ktos, kto ma poprawnie skalibrowany monitor i sprawdzi mi czy zdjecia maja prawidlowa kolorystke? Jutro, po poludniu bym je wrzucila na hosting. Tylko jest ich prawie 30 :kwiatek:
przywiozłam znowu trochę zdj z Mazur 🙂
armara, Helladis? A nie wiem, spytam Olkę :-)

slw95, bardzo, bardzo dobre technicznie i fajne fotki reportażowe!

Time, kolorystyka ostatniego cud, miód, rewela, pięknie się fotka komponuje, mimo centralnego kadru. Drugie straciło kontrast po konwersji na czarno-białe, no i w tle przeszkadza ogrodzenie, a szkoda, bo moment mega super. Trzecie poprawne, a pierwsze super, super, super! Kadr, kolory, klimat, no bomba 😀
Tak, tak Helladis 🙂 Bardzo ładne zwierzę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się