Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy jest jakieś konto internetowe, które rzeczywiście nie pobiera jakichkolwiek opłat z racji jego posiadania? Słyszałam o alior sync, wg strony też tak jest ale może Wy macie jakieś godne polecenia? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 czerwca 2013 16:51
Za Alior Sync nic się nie płaci o ile co miesiąc jest stały przypływ gotówki np wypłata. Za mBank się nie płaci, chyba że parę złotych za kartę z pay passem. Opłaty nie ma jeśli zapłaci się pay passem 100zł miesięcznie.
JARA a jak nie ma stałych wpływów to jaka jest opłata w Aliorze? 👀
Jara, jesteś pewna? Mam konto w Syncu i nic mi nie zżera, chociaż nie mam stałych dochodów i trzymam tam tylko drobne. W Aliorze zwykłym pobierają opłaty, chyba 9 zł? Plus drugie 9 zł za kartę, ale to tylko w jednej taryfie, którą można zmienić. Nie płaci się tej kwoty w usłudze "Rachunki bez opłat"
Inteligo jest zupełnie darmowe. Mam od kilku dni. Wielki plus za darmowe wypłaty z bankomatów PKO i WBK. No i ja doceniam bardzo wygląd strony. Wszystko jest przejrzyste i intuicyjne. Mam jeszcze konto w PKO (Graffiti dla młodych). Nie dość, że opłaty duże, to jeszcze musiałam nauczyć się poruszać po stronce po zalogowaniu na moje konto żeby np. przelew zrobić. Na dniach będę je zamykać. No ale jak je zakładałam, to było niewiele kont dla 13latków...
Scottie   Cicha obserwatorka
01 czerwca 2013 20:52
Za mBank się nie płaci, chyba że parę złotych za kartę z pay passem. Opłaty nie ma jeśli zapłaci się pay passem 100zł miesięcznie.


Konto w mBanku jest darmowe, płatna jest zmiana pinu do karty (2 lub 2,5 zł) oraz ubezpieczenie karty (około 1,60 zł, ale nie trzeba ubezpieczać karty) i pewnie coś jeszcze. Teraz zamawiając kartę chyba nie ma innej opcji, niż karta z pay passem. Koszt miesięczny to 2 zł, chyba, że w ciągu miesiąca zrobi się zakupy kartą za 100 zł (łącznie, nie muszą to być płatności pay passem).
Darmowe konto jest w Banku Spółdzielczym. Pobierają tylko 3 zł miesięcznie za kartę płatniczą.
W obecnych czasach każdy chyba już bank ma w ofercie jakieś konto za zero złotych.
Kwestia tego, że zawsze gdzieś znajdzie się jakaś jedna, większa opłata.
Albo za kartę płatniczą, albo za wykonywanie jakiegoś konkretnego przelewu, brak wypłat w obcych bankomatach etc.
piotrowska   Między grzywą a ogonem
02 czerwca 2013 21:37
czy jest tu ktoś, kto będzie umiał krótko ale zrozumiale wytłumaczyć od czego zależy ostrość zdjęcia? i czy odległość robienia zdjęcia ma wpływ na ostrość? potrzebuję tych informacji, a google wypluwa mi takie informacje z których nie umiem sklecić dobrego zdania 😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2013 21:39
piotrowska - ostrość zdjęcia zależy od jakości obiektywu, tak w największym możliwym skrócie i przy największym uproszczeniu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 czerwca 2013 06:45
Jara, jesteś pewna? Mam konto w Syncu i nic mi nie zżera, chociaż nie mam stałych dochodów i trzymam tam tylko drobne. W Aliorze zwykłym pobierają opłaty, chyba 9 zł? Plus drugie 9 zł za kartę, ale to tylko w jednej taryfie, którą można zmienić. Nie płaci się tej kwoty w usłudze "Rachunki bez opłat"


Raz przeczytałam  jakąś wiadomość i właśnie była informacja, że zmienia się jakiś regulamin i bez stałych przychodów np wypłaty będzie pobierana opłata za konto.
Mam pytanie do Poznaniankow. Czy jest jakiś autobus z lotniska, który bedzie jechał bezpośrednio na dworzec kolejowy?
Czy jest jakiś ew rozkład jazdy oraz czy gdzieś na lotnisku jest kantor wymiany walut.
Z góry dziekuje :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2013 10:08
piotrowska - ostrość zdjęcia zależy od jakości obiektywu, tak w największym możliwym skrócie i przy największym uproszczeniu.


I od stabilności ręki fotografa 😁
Mam pytanie do Poznaniankow. Czy jest jakiś autobus z lotniska, który bedzie jechał bezpośrednio na dworzec kolejowy?
Czy jest jakiś ew rozkład jazdy oraz czy gdzieś na lotnisku jest kantor wymiany walut.
Z góry dziekuje :kwiatek:


kantor jest - na lotnisku
koło lotniska jest autobus nr. 77 (trzeba dojść z 300m) - jedzie do tzw. Bałtyku czyli z 300m od dworca PKP
dempsey   fiat voluntas Tua
03 czerwca 2013 15:25
Teraz zamawiając kartę chyba nie ma innej opcji, niż karta z pay passem.

no właśnie niby tak, ale mBank jako jedyny wprowadził opcję wyłączania tej funkcji
Tutaj opis jak to wygląda w rzeczywistości:
http://www.mbank.pl/porozmawiajmy/forum/9,993193,wylaczenie-funkcji-paypass-kto-ma-racje,1.html
śledzę to, bo mój (a przynajmniej jak dotąd mój, bo poważnie rozmyślam nad zmianą) bank właśnie nie ugina się i nie wprowadza takiej opcji  😤
560487275 jak przeczytać taką liczbę?  😡 wolę się upewnić żeby nie strzelić gafy przed całą grupą
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2013 16:54
560 milionów 487 tysięcy 275?
no właśnie też nie wiem jak przeczytać te 257
dwieście pięćdziesiąt siedem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2013 11:08
Jak zlikwidować ranę na ustach? Zrobiła mi się jakieś 1,5 tygodnia temu i do tej pory trzyma :/ Co zrobi mi się na niej strupek to pęka jak tylko coś powiem czy jem :? I nie mogę tego cholerstwa zaleczyć 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 czerwca 2013 11:12
masc cynkowa + dodatkowy suplement diety na skórę. Mi pomogło. 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 czerwca 2013 11:39
CzarownicaSa, rana jest do czego? Zajad, opryszczka?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2013 11:41
Po ciężkim dniu na oprowadzankach, gdzie przez kilka godzin(7? 8?) nic nie jadłam i praktycznie nic nie piłam(raptem kilka łyków wody) strasznie wysuszyły mi się usta i w jednym miejscu na dolnej wardze  któregoś dnia pękły- tak po całości od góry do dołu. I od tego ta rana :/
CzarownicaSa, obstawiałabym Zovirax + Magnez z B6.
A bezkosztowo kuracje bolesne: cytryna, przecięty ząbek czosnku (przyłożyć), posmarować... masłem lub oliwą.
CzarownicaSa, i wit. B2 lub B complex
konia44, Na pewno 77 i jeszcze kilka innych linii (ja znam 77 najlepiej bo nim jeździłam jak jeszcze mieszkałam w Poznaniu). Wsiadasz na przystanku Ławica, a wysiadasz na końcu trasy czyli na Bałtyku. Stamtąd masz jakieś ja wiem? 7 minut spacerkiem na Dworzec Kolejowy (zależy, które wejście).
Rozkład jazdy

Kantor chyba jest na Ławicy, ale też niestety nie dam sobie głowy uciąć.
Smaruj maścią sutkową z lanoliną. W tym wypadku konieczne jest intensywne nawilżanie i natłuszczanie. Wszystko samo się wygoi, tylko musisz uelastycznić skórę, żeby nie pękała. Na Twoim miejscu odpuściłabym sobie maść cynkową, bo ona właśnie wysusza. Dodatkowo pij dużo wody i odpuść sobie słone potrawy. Łykanie kompleksu wit. B też może pomóc 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2013 12:12
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
czy ktoś ma doświadczenia z podpiwkiem??  👀 czy cukier musi być dodany i wymieszany w zimnej kawie, czy można to zrobić jak jest ciepła(cukier łatwiej by się rozpuścił...)???
Czy można nazwać zespół tytułem piosenki innego zespołu? Nie łamie to praw autorskich?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się