Farmerama.com

jakby ktoś szukał aktywnego znajomego to ja bardzo chętnie 😉
Nick: dotka_dc
wesołe miasteczko na farmie 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
12 kwietnia 2013 16:00
A ja chyba kończę przygodę z farmeramą. Nie mam już sił grać, te nowości mnie wykańczają, brak kombajnu i siewnika... Czekam na lepsze czasy na allegro, na razie farma w trybie "urlop".
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 maja 2013 12:31
Miałam przerwę od farmy. [s]Co to są za monety z napisem 6M które mi wypadają przy zbiorach?[/s] dooobra, znalazłam, to do misji w spółdzielni 😎

Potwierdziłam e-mail i dostałam wilka, misia, bizona, rysia i 3 tajemnicze sadzonki 😀 A od Franka maszyny rolnicze (siewnik, kombajn...) na 2 godziny 😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2013 17:17
Jak chcesz mogę Ci pare rzeczy podesłać, akurat G&T jest 😉 Podaj nick i jakie masz już zwierzaki/drzewka.
przydałyby mi się magnolie na farmie 😡 ale nie mam za wiele na wymianę :/
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2013 18:23
Podaj nick, wyślę w prezencie po prostu 😉
taki jak tu, calore. dzięki wielkie! :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2013 18:52
A nie ma ktoś może na wymianę fabryki hitów/cukrowych drzewek?
Mam 4 solne, czerwoną stajnię i jazdy, jedno miodowe.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2013 22:13
Bischa, jak masz coś w nadmiarze to możesz przesłać jako prezent, nick mam jak tu 🙂 Przydaje się wszystko (poza pigwami bo ich mam już 4 XL w tym 3 z ostatnich tajemniczych sadzonek dostanych za potwierdzenie maila :/ ) czy podstawowych zagród jak kury czy kozy. Z "fajniejszych" zagród mam świstaki, kangury, motyle, nietoperze i sowy. Jestem na 47 poziomie i jakoś nie umiem w takie gry grać, kariery nie robię i cudem mi coś czasem wpada 😁
Dalej się urlopujesz? Nie widziałam cię na FF ostatnio 😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2013 22:23
Na FF mam bana, płaszczyć i błagać o litość, by za chwilę za bzdurę jakąś chorą wylecieć, nie zamierzam, więc i wracać nie zamierzam. Nie mam prawa praktycznie o niczym pisać, nałożyli na mnie jakiś chory regulamin (i tylko na mnie) i rzekomo go złamałam i zarobiłam bana. Mam ich gdzieś, kontakt mam jedynie z gosiak15 i Mariuszem. Zaglądam tylko na stronę, w newsy, w FAQ do eventów, bo fajnie to ogarnięte wszystko jest.
Jakie drzewka masz z TS, może coś potrzebujesz?
Kolorowe zagrody/fabryki?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2013 22:34
No co ty? Ja na FF wpadam czasem na shoutboxa i właśnie eventy podglądać, czasem coś z pomocy, jakieś kalkulatory itp ale to rzadko bo gram bardziej rekreacyjnie 😉
Ze specjalnych mam cytrynkę, brzoskwinię, pachnące, złotolistne i tęczowe 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2013 22:44
Takie życie 😉
Pare drzewek i zagród poleciało.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 czerwca 2013 22:47
Dziękuję ci dobra kobieto! :kwiatek: Taki prezent na Dzień Dziecka, nie spodziewałam się 😅
Bischa cukrowego mogę się pozbyć jak chcesz. Hity mnie skutecznie omijają a ja nich nawet nie specjalnie szukam. 
Dziewczyny jak potrzebujecie jakiś drzewek to również pisać czegoś tam zalegającego w paskach mogę się pozbyć.
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 12:05
Mój nick jak coś MoniaKŁ, niestety zostałam okradziona z trzech drzewek cukrowych 🙁 Umowa była taka, że ja wyślę trzy drzewka cukrowe, ta druga osoba wyśle mi hity, a ja dopiero wyślę czerwoną stajnię i jazdy. Nigdy więcej takich umów, ale mam nadzieję, że odzyskam te cukrowce, tak straciłam w poprzednim GT dwa buki i po interwencji u PT odzyskałam oba.
A no i co chcesz za cukrowca? 😉
A co masz z kolorowych zagród/warsztatów???? Żółte mnie interesują 🙂 A tak poza to za ile można było pomocników na allegro kupić???? Bo ja kupuje abonament co miesiąc i z głowy i jest to jedyna inwestycja w grę jaką robię.  Gdyby nie to to bym dawno to rzuciła 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 21:13
Żólte mam: ptaszarnię dla wron, psy, chlew, koziarnię, królikarnię, kurnik, oborę i nietoperze.
Pomarańczowe: kurnik, mleczarna dla kóz, srzygalnia dla królików, wytwórnie guano.
Czerwoną stajnię i jazdy, ale trzymam na hity, może ktoś się skusi wreszcie.
zuza   mój nałóg
02 czerwca 2013 21:19
Ja potrzebuję zagrodę świetlików,tylko nie wiem na co mogła bym wymienić?Jak ktoś ma i chciałby wymienić to niech pisze na co.Mam drzewko pachnące,cukrowe,choinkę...zagr.nietoperzy,karpi,wron
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 21:41
Ja mam sporo świetlików, więc mogę darmo podesłać, bo wszystkie zagrody poza lisami i kotami (nie da się w tym GT wysłać) i fabryką hitów mam, z drzewek nie mam tylko tego niebieskiego, ale mi na nim nie zależy 😉 Tylko nick podaj.
zuza   mój nałóg
03 czerwca 2013 06:39
Dzięki wielkie,ja właśnie "uboga"w te poszukiwane rzeczy,także przyjmę z wdzięcznością  :kwiatek:
.zuza79.
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2013 10:18
Poleciały świetliki 😉
zuza   mój nałóg
03 czerwca 2013 10:49
Bardzo dziękuję i tu i na Fermie  :kwiatek: :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2013 10:53
Nie szuka ktoś znajomego? 👀 Do lipca powinnam być aktywna, w połowie lipca wyjeżdżam więc pewnie aktywność spadnie 😁
zaczęłam sobie grać na polskiej farmeramie, ale nie mam pojęcia jak przejść do zadań? Mam 2 poziom, skończył się tutorial i nie wiem co dalej.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 czerwca 2013 14:08
Na farmie masz domek z zadaniami (dostarcz X upraw Y) a w mieście jest spółdzielnia (domek przy placyku), w której też są zadania za które dostajesz sianogrosze, XP, różne fanty jak np. nawóz i gwiazdki dzięki którym możesz odblokowywać różne rzeczy na drzewku 😀

Za zbieranie upraw dostajesz XP dzięki któremu awansujesz na wyższe poziomy, odblokowujesz nasionka itp
Bischa   TAFC Polska :)
11 czerwca 2013 16:25
Nie potrzebuje ktoś sąsiada? Nick MoniaKŁ.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 czerwca 2013 18:41
Bischa, już masz maxa 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
11 czerwca 2013 18:42
W międzyczasie dostałam zaproszenie 😉
Wciągnęłam się 😀
Jak zdobywacie materiały budowlane?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się