Ogłowia

Malaga15   Moja Saviola <3
31 maja 2013 15:43
Iskierkowa- gdybym ja Cię nazwała trollem , zgłosiłaś by mnie , więc czemu ja nie mogę Cię zgłosić ?
amnestria   no excuses ;)
31 maja 2013 15:48
boże widzisz i nie grzmisz 😵

postuluję o trudniejsze pytania przy rejestracji 😀iabeł:

Sonia lubi te ogłowie bo zawsze chętnie je bierze do pyszczka.
[/quote]
A ja głupia do pyska pcham wędzidło, nie ogłowie...  😵 Zapytam mojego, jakie lubi, może doradzi też coś coś w kwestii ochraniaczy i będzie chętnie pchał w nie nóżki  😜
Hehe - mój nałogowo wciąga podgardle zanim zapnę albo łapie za wodze, ale całego ogłowia jeszcze nie udało mu się napchać do paszczy 😉 Sorki za  🚫 nie mogłam się powstrzymać
TAK mam 25 lat .
Nie spamuje po prostu chce się zapytać i od razu powiedzieć że moja Sonia lubi te ogłowie bo zawsze chętnie je bierze do pyszczka.

hm... dziwne bo ja w Twoim pierwszym w tym wątku poście nie widzę żadnego pytania 🤔wirek: , gdybyś napisała, że masz ogłowie firmy X i polecasz i tak wygląda na koniu to ok, ale pisanie że masz ogłowie nie wiesz jakiej firmy i jest fajne jest bez sensu, ale może ja się nie znam... 🤔wirek:
moje też chętnie biorą różne rzeczy do pyszczków (zwanych wtedy ryjami). ale je ganie za to... zniszczone ogłowia, siodła, baty i kozy (pomijając telefony i zeżarte papierosy z paczkami) to nie jest to co powinien robić misiu-pysiu koniczek...
😉

mam prażynki i wino 😀  💃
Mój koń bardzo chętnie podgryza sobie uwiązy, więc chyba jest z nimi uczuciowo związany. 😁

A żeby nie było  🚫 widziałaś ktoś ogłowie do 300 zł, brązowe z opadającym naczółkiem , ale bez żadnych ozdóbek typu diamenciki?
quantanamera, gdzie i za ile "dorwałaś" ten śliczny naczółek sprzed dwóch (?) stron? Na zdjęciu czorna głowa, jakby co. PRZEPIĘKNY JEST i pomyślałam o "moim" karym- piękny młodzieniec z baaaardzo subtelną główką i uważam, że byłoby mu "do pyska" 😉
kaszmirowa2302, może coś takiego? Całkiem przyjemny odcień brązu 🙂

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-taHI6O8aT8I/UakEseUxAYI/AAAAAAAACX0/RoJx4GjqQmQ/w394-h525-no/HH+Og%25C5%2582owie+Soft.jpg[/img]

http://okser.pl/p/169/10683/hh-oglowie-soft-z-nachr-angielskim-wedzidlowe-oglowia-dla-konia.html
...ale z tego co widzę to w Okserze tylko dostępne.
Zelmutek, rzeczywiście ładne. A na nachrapniku i naczółku jest czarne naszyte czy mi coś telefon kolory psuje? Btw, zawsze mogę zamówić w okserze za pobraniem i może za rok przyjdzie 😀
nie, nie 😉 To tylko cień pada. Ono jest brązowo-brązowe 😉
Możecie zaproponować jakieś ciekawe ogłowie do 150zł ? Nachrapnik kombinowany, albo szwedzki, szeroki. Naczółek ozdobny z jakimiś brylancikami najlepiej. No i skóra oczywiście wysokiej jakości, miękka. Wiem, że fundusz nie duży, ale może coś zaproponujecie 🙂 Ja już kilka znalazłam, tylko się zdecydować nie mogę  🤣

A co sądzicie o tym: http://arcus-konie.pl/oglowie-horze-diamond-p-789.html    ?  W prawdzie nie do końca o takie mi chodzi, no ale cóż..  😉
czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi zmierzyć wewnętrzny obwód /przy zapięciu na pierwsza i na ostatnią dziurkę) nachrapnika szwedzkiego zaciskowego Kieffer'a w rozmiarze full? 🙂  :kwiatek:
Na ostatniej ok 58-60 cm. na pierwszej tak 46-48.
Equipe po przeróbkach p. Marka i kilku godzinach w oleju 😉

xxagaxx, ta kostka zapiera mi dech!
Agaleon dziękuję  :kwiatek: 🙂
Złote okucia tylko do takich brązów 😀 piękne ogłowie.. i ta kosteczka 😍 ehh jakbym miała brązowy sprzęt 😁
xxagaxx, na tej maści przesuper! 😍
Szukam oglowia w kolorze czerwonego brazu. Macie moze jakies sugestie....???
xxagaxx cudo!!  😍
mils   ig: milen.ju
02 czerwca 2013 14:42
xxagaxx wygląda super! Nawet wędzidło pasuje. 😁
Szukam oglowia w kolorze czerwonego brazu. Macie moze jakies sugestie....???


stubben
Burza, dla tej kostki je kupiłam 😉

fruity_jelly, ha ha, ale wiesz, z czarnym łatwiej, dopasowanie brązów rożnych firm do siebie graniczy z cudem. Widać że mam wodze za ciemne, ale nie wiem jakie by mogły pasować ;/

quantanamera, ladydill, mils, :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 czerwca 2013 21:29
aga, śliczny kolor brązu 🙂 dla mnie za dużo tych kosteczek - albo na nachrapniku, albo na naczółku 😉

wrzucam despa w nowym wyjazdowym naczółku. może niedługo dorobi się też ogłowia 'wyjazdowego'  🙄
darolga   L'amore è cieco
02 czerwca 2013 22:29
Dziewczyny, help!  🙇 🙇 🙇

Potrzebuję ŁADNEGO, PORZĄDNEGO ogłowia ze średniej grubości nachrapnikiem angielskim (i chętnie z jakimś fajnym naczółkiem!), ale...

CZARNO-BRĄZOWEGO!

W grę wchodzi zarówno brązowe ogłowie z czarnym podszyciem, jak i czarne z podszyciem brązowym. Fajnie, jakby odcień brązu był stonowany (czyli każdy ciemniejszy niż london mile widziany).
Cena raczej nie gra roli, aczkolwiek byłoby super, gdyby udało się zmieścić powiedzmy do 700.

Znalazłam jedynie Kieffera, ale wszystkie modele w łączonej kolorystyce mają jakąś "wieś na czole", a nie naczółki...  🙄
Szukam czegoś eleganckiego, nie ordynarnego, porządnego i naprawdę wyglądającego lux.
darolga jak nie masz ograniczeń cenowych, to wal do pana Marka  🏇
darolga   L'amore è cieco
02 czerwca 2013 22:46
Cookie -  :kwiatek:
Z Ursusa? On robi też brązy?  😍 😍  Bo chciałabym żeby to było naprawdę subtelne i klasowe, bez efektu choinki.
A niestety jestem zmuszona do poszukiwań takiego ogłowia, bo próbuję połączyć czekoladowy sprzęt z czarnym frakiem i czarnymi oficerkami  😵 Popręg już taki znalazłam, ochraniacze też mam, ale ogłowia coś nie bardzo...


edit: jeszcze Stubbena znalazłam, śliczne (oczywiście podszycie w wersji ciemniejszy brąz), tylko wolałabym grubszy nachrapnik i profilowany naczółek (i subtelniejsze niż Stubbenowe paski policzkowe).

http://www.webon.pl/picture.php?pic=http://

Swoją drogą, z naczółkiem to już chyba nie ma co kombinować (w sensie ozdoby), bo będzie choinka, nie?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2013 22:53
Darolga Otto Schumacher nasunął mi się na myśl jako pierwszy jak przeczytałam czarny + brąz  😁
OS Venedig
OS Venedig XS
darolga   L'amore è cieco
02 czerwca 2013 22:58
lusia722 - pppppppppiękne! I wiem, że skóra po prostu TOP, bo kiedyś macałam! Tylko naczółek średnio mi podchodzi, chyba za dużo się tam dzieje, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mój koń chodzi zawody w nausznikach. Ale ogłowie warte rozważenia, postawię na nie, jeżeli nie znajdę nic innego i najwyżej zrobię podmiankę naczółkową. Dziękuję! :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się