Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

O matko, aż mnie to boli  😕
wątek zamknięty
Cholera, czuję ból tego kuca od patrzenia na jego mękę ...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
01 czerwca 2013 09:04
Może trochę przesadzam, ale to się samo prosi o nieszczęście... klik
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
01 czerwca 2013 10:53
koniaraw, tez tak to widze... i tu kolejne, z tego samego konkursu: klik
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 czerwca 2013 11:19
Jakby nie było- uchwycona chwila  😉 A jaka to już pozostawię bez komentarza...
wątek zamknięty
Po co to tam się pcha ? Dobra.. koń spokojny - można mu zaufać. Rozumiem np. przechodzenie pod brzuchem czy już nawet to uczenie stawania dęba <nienawidzę tej sztuczki> , aczkolwiek to jest już niesmaczne..
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 czerwca 2013 21:41
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=554266424626185&set=pb.440405152678980.-2207520000.1370118860.&type=3&theater
Dobra nie mam nic do niektórych sztuczek, no ale jak widać siedząc do przodu nie wystarczy. Niedługo na stojąco się doczekamy... 😵
wątek zamknięty
byle by zdjęcie było ,,ciekawsze,,  😵
wątek zamknięty
''Siedzę na koniu tyłem, a on staje dęba... jestem taka odważna '' -  :konik
wątek zamknięty
aż się prosi o nieszczęście
wątek zamknięty
O ja pieprze.  😲
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 czerwca 2013 20:03
aż się prosi o nieszczęście


Niekoniecznie nieszczęście. Widzę na co dzień (jak jadę do swojego konia) konie chodzące na tak ogrodzonych pastwiskach. Raz widziałam, jak źrebak zimnokrwisty się drapał o drut.
We Francji, gdzie miałam praktyki, część pastwisk była tak ogrodzona (u ogierów kryjących na pewno, ale wszystkich ogrodzeń nie oglądałam) i tylko raz był drobny wypadek- ogier tłukł się przez ogrodzenie ze swoim 3-letnim synkiem, który uciekł z pastwiska. No i ogier zaczepił się nogą o drut. Ale grzecznie stał i nawet się nie zadrasnął.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
02 czerwca 2013 20:07
jak dla mnie trochę przegięcie :/
http://www.photoblog.pl/allegrooo/151965891
wątek zamknięty
Od samego patrzenia boli kark 🙁 Biedny koń 😕
Ludzie naprawdę nie widzą, że przesadzają? 🤔
wątek zamknięty

Czy dla was ten kucyk nie jest trochę spasiony ? oO
Uprzedzam, że to ogierek/wałaszek 😀
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/LalkaFanklub/posts/180072985486903

"Czytajcie !!!!! Sobie to !!! A TA CO MA OWACJE I SIE UDZELA NIE PRZYMKNIE RYJA GRUBA ŚWINIA KURDE ;\ CI CO TU PISALI SĄ ŻAŁOŚNI LOL ;\"
A to to już w ogóle istna inteligencja...  😜
wątek zamknięty
Trzeba zwołać jakąś konferencje prasową. Ja chce byś dziennikarką, więc chętnie poprowdzę 😀
Tylko mi podwózki brakuje...

I ten komentarz Oli W. '' Zajmijcie sie swoimi sprawami a nie mojimi mam was w dupie ''
wątek zamknięty
mitbah   arabskie szczęście
02 czerwca 2013 21:33
Drakuniu- nie wiem jak jest teraz, ale kiedy tam jeździłam to spasiony był 😁 Wałach, szkółkowy koń, wożący głównie dzieciaki. Dobry leń z niego jest 😜 A tu takie zdjęcie porównawcze- >KLIK< (zdjęcie nie moje, ze strony internetowej)
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 czerwca 2013 21:37
Końska lustrzyca 😁
wątek zamknięty
[url=http://www.joemonster.org/art/10259/Takie_sluby_sie_nie_zdarzaja#commentsStart]http://www.joemonster.org/art/10259/Takie_sluby_sie_nie_zdarzaja#commentsStart[/url] nie to żebym była jakaś nietolerancyjna czy coś, ale mnie ta pani po prostu przeraża  😲
wątek zamknięty
Jezuniu.  😲 Przecież to jest facet. Na przed ostatnim zdjęciu ma zarost.  🤔
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2013 15:22
mybay  ale że przepraszam co cię przeraża? Bo szczerze nie rozumiem?

Sonkowa a zdajesz sobie sprawy ze są kobiety które mają problemy hormonalne i również mają zarost? Czy to czyni je mężczyznami?
wątek zamknięty
zabeczka17 przeraża mnie jej wygląd, skąd to zdziwienie? Chyba nie powiesz mi, że wygląda zupełnie normalnie, ot taka przeciętnej urody kobieta?
wątek zamknięty
Jak to się mawia "Każda potwora znajdzie swego amatora..."
Widać, że są szczęśliwi i to najważniejsze.
Nie ważne, że jej wygląd odstaje od "standardów", jakie sobie nałożyliśmy a niektórzy oceniają ludzi poprzez ich pryzmat.
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 czerwca 2013 17:08
Może para dość hmm wyróżniająca się ale wyglądają na szczęśliwych.
wątek zamknięty
Mnie bardzo przeraża normalnie wyglądająca dość młoda osoba z kamienną twarzą nie reagująca nawet cieniem uśmiechu na NIC co ją otacza niż wyglądająca na pogodną i szcześliwą kobieta, która chyba po prostu miała pecha jeśli chodzi o wygląd.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 czerwca 2013 17:57
zabeczka17 przeraża mnie jej wygląd, skąd to zdziwienie? Chyba nie powiesz mi, że wygląda zupełnie normalnie, ot taka przeciętnej urody kobieta?

I to jest powód wstawienia tej pary tutaj do kwiatków? I co z tego że nie wygląda zupełnie normalnie? Co to ma do rzeczy? Tutaj obowiązują jakieś względne zasady piękności bo nie czaje? To już do tego stopnia ten wątek zszedł na psy ze będziemy  wyśmiewać( bo na tym wątku to się właśnie robi)  wytykać ludzkie mankamenty urody?
Wiesz co dla mnie ty jesteś tysiąc razy bardziej brzydsza od niej. A wiesz czemu? Bo jej los nie poszczęścił w temacie urody, tobie w temacie rozumu.
wątek zamknięty
a może jest po prostu chora?!
wątek zamknięty
zabeczka17,  ale pojechałaś. Ale to fakt, każda inność jest niestety postrzegana bardzo często negatywnie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.