Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

[quote author=galopada_ link=topic=481.msg1770502#msg1770502 date=1368088685]
kocham Kasię Nosowską! 😍 Hey znam od lat, a na koncercie nigdy nie miałam okazji być. Zdecydowanie muszę jak najszybciej wybrać się na kolejny. Uwielbiam to, że stoi i śpiewa, a najbardziej jej podziękowania po każdej piosence, wypowiadane tonem zawstydzonej 5 latki 😍

mnie niesamowicie ruszają ich koncerty  😍 koniecznie muszę się wybrać. ale to jak ogarnę zamęt z uczelnią  😵
[/quote]

Odjazdy 1993!! Najzajebistszy koncert Hey wogole.  😍

Moj brat idzie do W-wy na Rammsteina + dalsze. Normalnie pierwszy raz zaluje, ze mieszkam w DE  😵
Koncert ZZ Top odwołany  🙁
Swoją drogą ciekawi mnie jak w tydzień 'załatają' dziurę po głównej gwieździe dnia na festiwalu, co tam wrzucą  👀
Alabamka, a wiadomo o co dokładnie chodzi? Coś słyszałam, że organizator nawalił (ponoć nie po raz pierwszy...). A czy jest możliwość zwrotu biletów, skoro nastąpiła zmiana line upu?


Edit: Serj Tankian w Warszawie 11.10.13 i dzień później w Gdańsku  😍
Bischa   TAFC Polska :)
24 maja 2013 23:22
A u mnie odliczanie do koncertu w Pradze, cała nasza 9 tym żyje! 🤣
W środę byłam na koncercie Bon Jovi i to były najlepsze 2.5 h ever
Bischa   TAFC Polska :)
24 maja 2013 23:45
Ile ja bym dała za Bon Joviego w Polsce i za to, żeby mnie było stać na bilet (Thomas mnie finansowo wykańcza :wysmiewa🙂 🤔
Lotka13 Informacje na str. organizatora i zespołu trochę się różnią, więc jak było to ciężko stwierdzić. Tu zebrane informacje w kupie:
http://www.cgm.pl/aktualnosci,30524,zz_top_nie_zagraja_na_ursynaliach,news.html
Organizator teraz zrobił "promocję" karnetów oraz osoby, które posiadaja bilet tylko na dzień z koncertem zz top za rok mają 50% zniżki (pewnie za okazaniem biletu).
Ursynalia w tym roku to wpadka za wpadką, ale może ktoś się wybiera?

Motorhead  😍
Kto był na Offspringu? Mam czego żałować?
Frania ja byłam, nie do końca moje klimaty, ale chłopaki dali czadu. Tłum szalał, było naprawdę sporo osób. Laski co rusz wyskakiwały za barierkę na scenę, więc myślę, że dla prawdziwego ich fana był odlot.  🙂
Ursynalia w tym roku to wpadka za wpadką, ale może ktoś się wybiera?

Motorhead  😍

Ja mam karnet 😉 Fin też.
I jak wrażenia po wczoraj?

edit: Jelonek rozwalił wczoraj system
  😍
Jelonek jak zwykle zresztą, bez niego nie ma ursynaliów  💃
Parkway Drive zagrali bardzo przyzwoicie, odleciałam bo mogłam wreszcie zobaczyć HIM na żywo, bardzo na plus wczorajszy dzień!
A dziś biorę ciuchy na zmiane, mozna mnie szukać na środku w darmowym spa  🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 14:36
A co za wpadki z tymi Ursynaliami były? Dalej płatne?
no np. odwołanie najwazniejszych zespolow tydzien przed  😀iabeł:
aż sie ciesze, ze nie mialam kasy na zz top.
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 14:52
Koncerty dodatkowo płatne? 😲
Bisha ursynalia zawsze były płatną imprezą, dla wszystkich (oprócz samorządu  😉 ). W tym roku odwołano 5 zespołów na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy (część zespołów odpadła w trakcie ursynalii).
Przerażające informacje jak dla mnie. Nie brałam udziału, ale zamierzam jechać na Lemon Festival (dla Billy Talent głównie), a o ile wiem to mają tego samego organizatora....  🍴
Bischa   TAFC Polska :)
02 czerwca 2013 16:00
karolinag4, wiem że są płatne jako takie, dlatego przestałam na nich bywać. Myślałam, że jeszcze za koncerty do tego każą osobno płacić, za każdy zespół osobno.

E: Zaczynam się obawiać o koncert w Pradze... Mówili dziś w TV, że Pradze grozi powódź, że stan alarmowy jest przekroczony o 3 metry, a padać nie ma zamiaru przestać... Trzymajcie kciuki, by nam tego koncertu nie odwołali, bilety kupione, bus opłacony, jesteśmy zwarci i gotowi...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 czerwca 2013 08:43
Ktoś się wybiera?

http://www.impactfest.pl/index.php


Rammstein będzie mój 😀
Ja  😀 Będę tylko jutro.
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2013 09:51
W Pradze stan klęski żywiołowej 😵 Zachodnie Czechy pod wodą 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2013 15:50
maleństwo, pewnie Presja i niemiłek na drugi dzień się zjawią, bo Marsi. Ja na szczęście zrezygnowałam. Miłych kąpieli błotnych życzę  😁
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2013 17:13
Koncert przeniesiony, ale są dwie daty: 29.06 (wedle strony miejsca koncertu) i 26.09 (wedle czeskiego TicketPro), ale moim zdaniem druga data jest pomyłką, bo 29.06 i 26.09 wygląda podobnie, a dwa ludzie z miejsca koncertu lepiej wiedzą.
na szczęście zrezygnowałam. Miłych kąpieli błotnych życzę  😁

Rozumiem, ze szczęście bo błoto? Błoto sie spiera, to nie ogień.

edit:
Ursynalia - dzień 3, szkoda ze malo widać 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2013 17:56
Nie, szczęście, bo ostatnia płyta Marsów jest... No jaka jest, a ja tam bym tylko dla nich jechała. Błoto w sumie też, ja się strasznie szybko przeziębiam i nie wyrobiłabym w takich warunkach.
Ja będę w środę, gumiaczki przygotowane, deszczu się nie boimy! Z taką ekipą nawet na kraniec świata. Marsi, Paramore, Asking Alexandria - jestem w niebie! Chyba cały czas nie dowierzam...
Bischa   TAFC Polska :)
03 czerwca 2013 21:33
Koncert anulowany, wg tego co jest na oficjalnym blogu Thomasa, jest przeniesiony na 26 września 🙁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 czerwca 2013 21:48
Facella, z biletu wnioskując, zbytnio w błocie się nie nasiedzę, bo mamy konkretne miejsca na trybunie. Idę tylko na Rammstein, całego dnia szlajać się nie będę, bo już chyba z tego wyrosłam. Ale myślę, że warto (choć oczywiście liczę na cud "niepadania", bo kto by tam chciał po nocy moknąć). Całe szczęście rodzice mieszkają 3 przystanki od lotniska 🙂
maleństwo, jeśli R+ jest headlinerem, to przygotuj się na zmiany organizacji ruchu. Ja rok temu wepchałam się dopiero do trzeciego autobusu, ulice wokół Bemowa pozamykane a autobusy jeżdżą dziwnymi trasami.
W sumie patrząc na to co było rok temu... wydaje mi się, że wolałabym się w błotku taplać, a nie kisić w upale i oparach kurzu, przez dłuższy czas bez wody.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się