Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Pisałam już w innym wątku, ale niestety bez odzewu... :

Czy ktoś się może spotkał z jakimiś materiałami/artykułami na temat karuzeli bądź bieżni dla koni - bądź wpływu wymuszonego ruchu na wydolność, poziom wytrenowania itp?
Najchętniej polskojęzyczne

Byłabym wdzięczna za wszelkie poszlaki, ponieważ szukam materiałów do pracy mgr 
wer, na twoim miejscu szukałabym w kręgach wyścigowych
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 maja 2013 07:17
[s]Mam ogromną prośbę do kogoś kto posiada archiwalne numery Świata koni od września 2012 do kwietnia 2013.
Potrzebuje kliku informacji w temacie pewnych artykułów.  :kwiatek:  Chętnych do pomocy zapraszam na priv  :kwiatek: 
W miarę możliwości odwdzięczę sie  😡 :kwiatek:[/s]

Mazia, natip dziekuje Wam ogromnie  :kwiatek:
Mazia   wolność przede wszystkim
17 maja 2013 13:03
Brakuje mi kilku numerów Świata Koni, może ktoś chciałby odsprzedać? Chętnie odkupię...
A dokładnie:
luty 2009
listopad 2010
luty, marzec 2011
Powinienem mieć luty i marzec 2011. O ile nie oddałem znajomym koniarzom na tzw. wieczne nie oddanie  😉  Sprawdzę i jutro dam Ci znać  🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
17 maja 2013 18:01
Ma ktoś może KT z przedniego roku?  To był chyba 08/2012. Chodzi mi a art o kiszonkach, pilnie potrzebuję do pracy magisterskiej. ^^
Będę wdzięczna.  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 maja 2013 20:42
Ma ktoś może skan artykułu o prezentacji koni z czasopisma ,,Hodowca i Jeździec"?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 maja 2013 13:42
Ma ktoś może skan artykułu o prezentacji koni z czasopisma ,,Hodowca i Jeździec"?

ja mam ale tylko  zdjęcia bo skaner mi padł :/
wieczorem  wstawie  linki 🙂
Jeżeli ktoś czuje niedosyt HiJ polecam "event" na facebooku: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.523999767667758.1073741837.487116501356085&type=1

Za koszty wysyłki lub za darmo osobiście można przejąć archiwalne (i aktualny) numer HiJ. Może akurat ktoś chce/potrzebuje? 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 maja 2013 10:50
:kwiatek: dzięki za 'cynk'. ja skorzystałam 🙂
Kiedy będzie nowy numer Gallopu?
Dada dołączam się do pytania toż to ŚK nowy wyszedł a Gallop zawsze chyba był przed ŚK   😲

EDIT na fejsie piszą ,że ze względu na długi weekend będzie w kioskach od poniedziałku  😉
"Koń Polski" ogłosił na facebooku - że szuka nowego właściciela
jakiś chętny?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 czerwca 2013 14:09
ooo, no proszę. Może Dodo ty - masz spore doświadczenie branżowe jako wydawca.
ooo, no proszę. Może Dodo ty - masz spore doświadczenie branżowe jako wydawca.


robienie czegoś dla ideii mnie nie pasjonuje ;-)
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 czerwca 2013 14:34
Na FB jest już spis treści nowego Gallopu i okładka 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 czerwca 2013 14:37


robienie czegoś dla ideii mnie nie pasjonuje ;-)



myślisz że to przedsięwzięcie z góry skazane na finansowaą porażkę?
Kolejna forumowiczka na okładce mojego autorstwa ;-)

Piękna Mąka! Gratuluję okładki! :kwiatek:
Ja też gratuluję Wam okładki! Jest świetna, bardzo świeża! 🙂
Myślicie, że jest sens upominać się o wierszówkę, skoro "Koń Polski" się sprzedaje..? Jak na razie, raz się zdążyłem upomnieć, to nie odpisali. Ale w sumie - czemu się dziwić, to jest "wielki świat", "salony", "lepsi" - co mają jakiemuś śmieciowi odpisywać tylko dlatego, że raz jeden go wydrukowali..?

Kurcze, w sumie dobrze, że jakoś mnie leń ogarnął i kolejnego tekstu już im nie wysłałem...
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
03 czerwca 2013 18:07
Zawsze trzeba upominać się o swoje.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 czerwca 2013 18:09
Przecież KP nie bankrutuje - jak najbardziej się upominaj
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 czerwca 2013 18:30
MsCarmen, a kto to jest na okładce Gallopu?
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2013 18:31
Mąka!
No ja no :> Dzięki dziewczyny!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 czerwca 2013 12:56
Mąka, wyglądasz super na tej okładce 😀
Co do Gallopu- kupiłam i znów się zawiodłam małą "treściwością". Artykuł o badaniu włosa- pomyślałam że może będą przykładowe parametry (w końcu napisane jest o dobieraniu dawki żywieniowej na podstawie badań), co jest w normie (jakie te normy są) a tu... No może wstęp do artykułu 🙁 Szkoda. Gazetka do przejrzenia i tyle. Gadżety jeździeckie fajne ale większość z zagranicznych sklepów (np. fajny kubek ale przesyłka do PL pewnie będzie droższa niż sam kubek, no rany boskie, mieszkamy w Polsce to może prezentujmy takie rzeczy które da się u nas bez problemu kupić), koszulki polo już chyba kiedyś były, też nic ciekawego bo nie wydam 200 zł na koszulkę, rozumiem że jeździectwo drogi sport ale bez przesady 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 czerwca 2013 17:10
to rozumiem , że nie będzie w czerwcu nowego  nr. KP ?
wiecie może co bedzie  z prenumeratą ?
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
04 czerwca 2013 17:18
Zapytałam o to na ich facebooku. Odpowiedzieli mi, ze będzie.
prenumeruje ktoś Gallop? Jak długo trwa zanim poczta dostarczy?  Jeszcze do mnie nie dotarła gazetka i się zastanawiam czy tak jest zawsze czy powinnam się upominać..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się