wasze ulubione seriale

O, a tą czerwoną wiedźmę to sama najchętniej też bym uśmierciła, nadają się ze sobą z Joffreym, jak ona może robić krzywdę Chrisowi ze Skinsów! 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 maja 2013 06:43
DALSZY CIĄG SPOILERA 😁

Ale zachowania Shae dalej nie rozumiem. Wie, kim jest Tyrion, wie jakie ma zobowiązania, wie z czym wiąże się bycie Lannisterem i siedzenie we dworze(jeśli mogę się tak wyrazić) i powinna choć trochę zrozumieć Tyriona.
Oglądałam wczoraj ostatni odcinek gry o tron i był zajebisty  😀 uwielbiam ten serial
Scottie   Cicha obserwatorka
26 maja 2013 00:12
Uwaga, SPOILER Grey's anatomy!!

Dorwałam się do Grey'sów i obejrzałam ostatnie 4 odcinki pod rząd. Jak sezon zaczął się fatalnie i modliłam się, żeby to był ostatni, bo wymęczą go jak House'a- tak ostatnie dwa odcinki przywróciły mi nadzieję. Oczywiście poryczałam się jak bóbr 😉 I wg. mnie uczucia April wcale nie były zagrane prawdziwie. Ja tam się bardziej przejęłam Callie, bo ją po prostu kocham  😍 ale rozumiem też Arizonę, chociaż to wywlekanie nogi doprowadza mnie już do szału  😤 Jeśli chodzi o parę "kuli włosów" ( 😂 ale trafne określenie!) i Alexa, to od początku marzyłam, żeby się zeszli 😉 Tym bardziej, że ona strasznie przypomina Isobel! A Webera odratują, jestem pewna 🙂
Gillian   four letter word
26 maja 2013 08:43
ja mam zasadę, że nie oglądam ostatniego odcinka GA bo nie lubię potem czekać i nie wiedzieć, wolę sobie obejrzeć już z dalszym ciągiem. No i się wczoraj zgapiłam i tak oglądałam jeden za drugim i bez namysłu kliknęłam ten ostatni :/ i teraz do września mam o czym myśleć, wrrrr...  największe rozczarowanie Christiną, totalnie bez sensu 🙁 no i Arizona z tą swoją nogą, raaany.
Spojler Gry o Tron!

Ależ krwawe gody! Ciekawe rozwiązanie wątku Talisy!
Tragedia ten ostatni odcinek GOT  🙁
Gillian   four letter word
03 czerwca 2013 16:14
zaczęłam oglądać Skins, wersja brytyjska. Oj, się wciągnęłam!
Ostatni odcinek gry to ten ze ślubem Tyriona i Sansy czy jakiś ominęłam?
Nie, to był ten poprzedni, dzisiaj wyszedł najnowszy. 😉
Dzisiejszy odcinek wstrząsnął mną najbardziej ze wszystkich dotychczasowych. Motyw przewodni: kill them all!  🏇
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 czerwca 2013 17:52
Mi to się łezka w oku zakręciła kiedy mordowali Cat. 😡
Dawać więcej spoilerów, TAK!

Mi to się łezka w oku zakręciła kiedy mordowali Cat. 😡


No Cat już więcej nie przemówi 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 czerwca 2013 18:12
[quote author=ChingisChan link=topic=205.msg1793291#msg1793291 date=1370278354]
Mi to się łezka w oku zakręciła kiedy mordowali Cat. 😡


No Cat już więcej nie przemówi 😉
[/quote]

Cat czyli matkę Roba, Sansy itp?

Zobaczymy ją jeszcze 😉
JARA tak, Catelyn. Dlatego napisałem, że nie przemówi, a nie że nie zobaczymy jej więcej 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 czerwca 2013 18:26
Ciii! Ja czytając wikipedię plio zepsułam sobie serial i książkę 😁.
Milla przepraszam!
Scottie   Cicha obserwatorka
03 czerwca 2013 18:55
Właśnie obejrzałam, jestem pod wrażeniem tego odcinka  😀iabeł: Moja "przepowiednia" się sprawdza, Królowa jest tylko jedna  💃
Co oni narobili w tym ostatnim odcinku... Straszny był, tylu bohaterów zabić . Ciekawe jaki będzie kolejny sezon bez nich.  Rob i jego żona byli moją ulubioną parą, eh.
Przecież to 9 odcinek był, więc jeszcze jeden nas czeka  👀
Przedziurawiony brzuch żony Robba, istna masakra!
znajdę gdzieś GOT z polskim lektorem?  👀
Tata się wkurzył na nc+, zerwał umowę i od czerwca nie ma jak oglądać. Księgi czytał, zakochany w ekranizacji i teraz jęczy, że jego jedynego motywu kupna telewizora się pozbawił  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
03 czerwca 2013 21:41
Laski, nie SPOILERUJCIE!!!!! Albo przed spoilerem wspominajcie, że to SPOILER!!

Buyaka, na iitv.info jest też z lektorem, ale nie wiem, czy wszystkie odcinki 🙂
dzięki! Zaraz zerknę i podrzucę tacie link  😉
Chodzi o ostatni odcinek. Najwyżej poczeka parę dni.

Jak cudownie jest znać języki, po hiszpańsku tego samego dnia mam do wyboru: napisy i dubbing, europejski i latynoski, szał  😁
buyaka, iitv.info
SPOILER GOT

A jednak Martin zdecydował, że nie będzie kolejnego małego Starka 😉 Czekam jeszcze na to, żeby zdecydował się zabić jak nie Aryę i Brana, albo chociaż samą Aryę, bo za dużo mu się tych wątków uzbierało do ciekawego rozwinięcia...
Kocham ten serial właśnie za radykalne rozwiązania, ale raczej nie jestem romantyczną duszą i jak czytam wypowiedzi osób, które nie znają książki, to aż mi się włos na głowie jeży, że ich 'wizje' różnych przedziwnych szczęśliwych zakończeń mogły by się sprawdzić  🤣
Na szczęście to nie jest jedna z takich mdłych historii 😉
To w takim razie na wakacjach biorę się za czytanie książek Martina 🙂 Bo serial jest naprawdę super, to aż się boję myśleć jak książka będzie wciągać.
Czy ktoś oglądał The Killing (Dochodzenie)?
Jest już 3 sezon na razie jeszcze bez napisów...
nie mogę się doczekać 😜
A czy ten serial się już nie skończył? Tzn. złapali kto zabił Rosie i koniec chyba już był...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się