Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Ktoś się orientuje do kiedy są zapisy na odznaki w BIK'u ?
myślę, że organizator. Najprościej byłoby chyba zadzwonić i zapytać 😉
Znalazłam szczeniaki, przed Łupianką Starą czy coś. Były 3 i zdechła suka. 2 złapałam jednemu już znalazłam dom, jeden został- jest to suczka, pilnie do oddania typ wilczurkowaty, będzie odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona, ewentualna sterylizacja na mój koszt. Proszę o kontakt pod 513394739 🙂
Gdzie można zdawać odznaki oprócz BIK'u ?
Pieńki, Victoria- chyba
szukam_szczescia, moze poszukaj ogloszen?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie
edit. pomylka

zabiorę jedną osobę do Wrocławia na Wyścigi konne, w zamian za pomoc.info Tel. 507468720 🏇
Wybiera się ktoś w niedzielę do Pomigacz?
Wybiera się ktoś w niedzielę do Pomigacz?

konno czy pieszo ?
Luckylucas pozdrowienia od Kamili🙂
Pomigacze koniecznie trzeba odwiedzić 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 czerwca 2013 16:39
Wie ktoś z Was może, co się dzieje z wałachem Hardy z Ignatek? Koleżanka szuka informacji o nim, bo kiedyś na nim jeździła.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 czerwca 2013 18:23
siwy?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 czerwca 2013 20:30
siwy?


Tak.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 czerwca 2013 21:02
zapytaj forumowe karmeli moze ona cos bedzie wiedziala
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 czerwca 2013 21:31
margaritka- Dzięki  :kwiatek:
może ktoś z Was chciałby swojego konika zatrzymać u mnie za darmo na okres wakacji w przydomowej stajni? szukam towarzysza na wakacje dla swojej kobyłlki 😉
Potrzebny spec. Do zrobienia rtg biodra
Niestety nikogo z przyjezdnych szamanów nie polecam
Ponoć niedługo ma być dr Pędziwiatr. Jakby ktoś wiedział coś o kimś innym to dajcie znać.
dr. Pędziwiatr robił mojej kobyle rtg i nawet dobrze to wyszło
Taa pędziwiatr
zdziera kasę za jedno RTG\USG jak za sztabkę złota potem analizuje, duma myśli ... a i tak nic sensownego nie wymyśli
naciąga ludzi na kasę masakrycznie - i tak leczy przez rok a powiedzieć że  rezultatów zero to za mało
ściemę robi totalną a po roku właściciel konia i tak szuka innego weta - najczęściej się trafia do kliniki i się okazuje że sprawa przedawniona i szanse na powodzenie leczenia niewielkie
dziwne jest to że w takiej np. klinice wet robi jeden rzut oka i już widzi co i jak, a pędziwiatr .... nastrzela zdjęć, zedrze kasę i wmawia ludziom głupoty
powodzenia w leczeniu życzę wam bo się przyda
Mam takie pytanie do mieszkających w Łomży ponieważ szukam pensjonatu dla mojego konia.Znacie jakieś godne polecenia? :kwiatek:
misa19
ja mieszkam w Łomży i trzymam kobyłkę w pensjonacie 🙂
a czego szukasz? Jakieś konkretne wymagania?
Szukam kogoś z okolic Łomży( bardziej od strony Kupisk), kto chciałby się raz na jakiś czas zabrać ze mną w teren.
Mam dwa konie, ale tylko jeden chodzi pod siodłem i właściwie od ponad 2 lat jeżdżę sama.
Jeżeli ktoś chętny, to proszę pisać na PW.
.
Zapytaj forumowej nagany.
Ona powinna coś wiedzieć.
nina.kurowa, myślę, że najwięcej Ci powie Plamkakochanie. Trzyma tam swojego konia, aczkolwiek ostatnio pisała w innym wątku, ze chce go zabrać stamtąd (może nawet już zabrała) ze względu na to, że koń nie dostaje jeść tak jak powinien i jest chudy.

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,4050.msg1818813.html#msg1818813

Ja nie mieszkam w Łomży od wielu lat i nie trzymam tam swojego konia, jednak wciąż mam kontakty i docierają do mnie słuchy co się w okolicznych stajniach dzieje.
może ktoś chce oddać konia na 2 miesiące w zamian za utrzymanie
własna kameralna stajnia, łąki
A czemu tylko na 2 miesiące?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się