Stajnie w Lublinie

Orientuje się ktoś może kiedy są mniej więcej zawody na wiosnę w Pszczelej ??
kochani, czy ktoś moze zna stajnię w Lublinie bądź w pobliżu (tylko taką zaufaną, ma mieć pastwiska i ma dobrze traktować konie), w której właściciel wziąłby konia na utrzymanie w zamian za jazdy? w sensie zeby nie płacić za boks. chodzi o kuca nadającego się dla dzieci.

nie dla mojego konia żadnego 😉
może zapytaj w Ariz  😉
Arizona odpada, wcześniej jak jeszcze tam stałam mozna było trzymać konia na pół w zamian za jazdy, ale tam jest b. mało szkółki i właściciele zrezygnowali z tego rozwiązania  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 lutego 2009 15:17
może Kenter? ogromny trawiasty wybieg, a kuców chyba teraz tam mało, jak spokojny to pewnie by się przydał  😉
może Kenter? ogromny trawiasty wybieg, a kuców chyba teraz tam mało, jak spokojny to pewnie by się przydał  😉

zadzwonie do nich jak przyjade 🙂 dzięki za info  :kwiatek:
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
22 lutego 2009 15:44
A czy ktoś z Was wybiera się na Torwar  👀??
możliwe że ja  😉 a ty?  😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
22 lutego 2009 15:49
Gdybym miała z kim to jadę  🙂 Tzn nie mam na myśli samochodu, chociaż ten też by się przydał, ale chodzi mi o towarzystwo. Z Białej pewnie moja ekipa będzie jechać, chociaż pewna nie jestem (maturę mają w tym roku dziewczyny), a cieciorka nie idzie na Torwar, tak więc poszukiwana potencjalna towarzyszka podróży Lublin- Wwa  😁 Jeśli będziesz pewna w 100% fin, to jedziemy 😎
Oczywiście  💃 Muszę pogadać z rodzicami, jak nie będą mieli wtedy w planie nic innego to raczej pojadę  😀 😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
22 lutego 2009 15:58
Więc jak coś to pw, ale wcześniej pewnie uda nam się wreszcie na żywo spotkać i jakoś się dogadamy  🙂 Jakby ktoś jeszcze planował jechać to dawajcie znać  😉 Nie udało się spotkać na zawodach w Bonanzie to może na Torwarze się uda  😁
bo Lublinianie się w Lublinie nie spotykają  🤣 rok temu jak byłam w Poznaniu na targach spotkałam sąsiadkę (też jeździ konno)  😁
w zeszłym roku byłam, w tym niestety termin nie ten  🙄 🙁

moze uda sie za rok  😅
Ja w tym roku muszę sobie odpuścić -matura  🙄
Lubliniacy co ze zdjęciami? Jeśli macie w swoich zasobach zdjęcia poszczególnych stajni zamieszczonych w spisie to wstawiajcie 🙂
Przepraszam ze post pod postem ale są napisane w parodniowych odstępach czasu a nikt nie odpisuje  😉

Podobno dziś są zawody w Fideliusie ? Ktoś się wybiera? O której się zaczynają ??
Są zawody są 🙂 od rana jakieś ujeżdżenie, a od 14 mają być skoki 🙂 Eni biorę dziś aparat i popstrykam fotki dla potrzeb "SPISU" peace!  🙂
lubelacy gdzie w Lublinie (bądź okolicach) można wypożyczyć przyczepę jednokonną?
Na ul. Janowskiej jest wypożyczalnia przyczep i tam są dwie przyczepki do wyboru 🙂
Nareszcie dzisiaj trafiłam do Fideliusa ....hala i stajnia jak dla mnie obłędna  😜 W prawdzie na zewnątrz można by jeszcze co nieco dopracować ale wiadomo że to niedawno powstała stajnia wiec nie ma co za bardzo tak od razy wymagać 😉 Tylko szkoda ze tak daleko ode mnie bo mieszkam kawałek poza lublinem w całkowicie przeciwległym kierunku niż Pólko.... czyli bardzoo dużo drogi do przejechania :/

Wiem że na starej Volcie było o tym już wspomniane ale jeszcze Tu się zapytam.
http://allegro.pl/item577697801_trening_koni_wierzchowych_i_zaprzegowych_lublin.html
Czy ktoś miał odczynienia z tą stajnią ? Dawał tam ktoś może konia do zajeżdżania czy treningu ? Wszelkie opinie na jej temat  mile widziane 🙂

Miachał i Kasia stali przez zimę u nas. Są przesympatyczni, służą radą i pomocą. Mimo to konia bym im w trening nie dała 🙄 opowiem Ci kiedyś przy okazji 😎
Enii a masz może jakieś fotki??
pony   inspired by pony
15 marca 2009 09:48
konia to ja bym im w trening nie dała   🙄 opowiem Ci kiedyś przy okazji   😎

dokładnie, nigdy, przenigdy, strzez Panie Boże mojego siwca,zeby nigdy nie trafił w ich rece;p. Enii masz pw.

edit- literowki.
Dziewczyny, bo widze ze zorientowane jestescie mam takie pytanie.
Zamierzam studiowac w Lbn i chce sie rozeznac w tamtejszych stajniach (a ze stron www jednak niewiele mozna wywnioskowac,zreszta nie wszystkie stajnie chyba je posiadają)
Ile jest mniej wiecej stajni w Lublinie i okolicach (tak do 30 km od)?
Orientujecie się moze czy w którejś funkcjonuje cos na zasadzie "klubu" tzn. zeby się wkręcić do jakiegoś małego sportu (satysfakcjonowałyby mnie jakies Lki, poprostu zeby jakos sie w miare rozwijac a nie trafic do rekreacji lub do stajni bez trenera)??
Teraz jezdze (w moim mieście) własnie na takiej zasadzie ze jestem w grupie z klubowiczami, skacze na koniu sportowym lub rekreacyjnym (aczkolwiek dobrze skaczącym), w ubiegłym roku jeździłam jakies tam mini L, oraz L,P w uj, chciałabym to jakoś dalej pociągnąc a na konia mnie nie stac niestety..
EDIT:
OK, spis w sumie jest na pierwszej stronie to lokalizację juz sobie znajde. 🙂 w takim razie bardzo bym prosiła o odp na drugie pyt
pony , fin dziękuje za opinie  :kwiatek:

Bez własnego konia w Lublinie to ciężko się rozwijać :/ Jeśli będziesz studiować na UP to ewentualnie jest sekcja "Nowator".
Hmm w Bonanzie raczej tez bez własnego konia nie masz szans chyba ze jesteś naprawdę dobrym jeźdźcem to Ci może jakiegoś konia dadzą  🙄
Ewentualnie jeszcze Kenter, Pszczela ?? Niestety w tych sprawach to na Lubelszczyźnie bida :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 marca 2009 16:27
do Pszczelej troche daleko  😉w Kenterze możesz próbować szczęścia jeśli chodzi o skoki, ujeżdżenie raczej odpada  😉 a nie myslałaś nad dzierżawą/współdzierżawą?
Hmm, tak myslałam  😎
Dzierzawa moze tez by wchodziła w gre, zalezy jak by mnie to wyniosło z kosztami w porównaniu gdybym płaciła za jazdy normalnie. chociaz rzeczywiscie moze to i lepszy pomysł bo takto kon chodziłby tylko pode mna . W sumie u mnie w klubie tez sie tak zaczeło ze wziełam konia w dzierzawe i rozskakał się w miare na tyle ze da sie na nim jezdzic takie parkurki w okolicach metra. Duzo mi nie trezba do szczescia, poprostu w miare dobry kon(chociaz wychodze z załozenia ze z kazdego konia da sie cos wykrzesac) i trener, jakos zeby wszystko miało sens a nie jezdzenie przez godzine w kółko z jedną woltą jako urozmaicenie  😉 A sobą nie jestem w stanie nic prawie zaprezentowac pod wzgledem sportu, mam jedynie srebrna odznake i jakas tam 3kl w ujezdzeniu, wiec zdaje sobie sprawe ze z takimi umiejetnosciami nikt mi sportowego konia nie da.
A jak sie kształtuja ceny dzierzawy, wiecie moze? I czy wtedy obejmuje to jazde z trenerem czy jazda raczej samopas?
Dzieki za odpowiedzi  🙂
pony   inspired by pony
15 marca 2009 18:26
Evson- jesli chodzi o Bonanze, to tam dzierżawa kuca wynosi 400 zł, a dużego konia 500. Jezdzic możesz sama, za trenera płacisz oddzielnie. Ludzie dzierzawią konie 'na spółkę', zawsze taniej.
To mamy jeszcze jedna hale w Lublinie  http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1690949_pensjonat_dla_koni_wybiegi_ujezdzalnia.html 😉 

martika ile płacisz za pensjonat w Pólku ?? Bo doszły mnie słuchy że podobno 900zł płaci się tam  🤔wirek:

Wiem że na starej Volcie było o tym już wspomniane ale jeszcze Tu się zapytam.
http://allegro.pl/item577697801_trening_koni_wierzchowych_i_zaprzegowych_lublin.html
Czy ktoś miał odczynienia z tą stajnią ? Dawał tam ktoś może konia do zajeżdżania czy treningu ? Wszelkie opinie na jej temat  mile widziane 🙂


a to moje rejony.  pan sie ceni, na propozycje przygotowania pewnego kuca do startów odpowiedział że nie będzie do byle kogo przyjeżdżał, bo on ma wyrobioną opinie i nie chce jej zepsuć  👍 czapki z głów!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się