Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

asior   -nothing but eventing-
23 kwietnia 2013 12:52
Nie wiem, czy to sie nadaje do ogloszen, czy nie, ale napisze tutaj - pani A. Bestry niedlugo odwiedzi zachodniopomorskie, robi kompleksowe badania (ortopedia, serce, tarnikowanie zebow, endoskopia itd), ma przenosny RTG, USG. Jesli ktos bylby chetny na jej wizyte, bardzo prosze o kontakt na priv.

Btw, dawno mnie nie bylo na forum, jesli mam wyrzucic wpis do ogloszen, to to zrobie 🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
30 kwietnia 2013 14:25
Dziewczyny pomocy,
Pilnie poszukuję weterynarza - okulisty blisko woj.opolskiego. Może też być śląskie, dolnośląskie. Niestety dalsze woj. przekraczają w tej chwili mój budżet.
Kayra - z Wrocławia Anna Cisło-Pakuluk - okulistyka koni
http://eyevet.pl/
Kayra   Kucusiowy wariat :P
30 kwietnia 2013 14:46
maxowa, dzięki Ci wielkie! :kwiatek:
OPOLANIE Kogo z waszego regionu (opolskie) polecacie do diagnozowania kulawizn (doświadczenie z ortopedią, dysponowanie odpowiednim sprzętem RGT, USG) z dojazdem do przydomowej stajni? Nazwiska w spisie wetów na r-v nic mi nie mówią...
Dziękuję za pomoc.

Venus   You're my wonderwall
05 maja 2013 18:41
A kogo w Warszawie z czystym sumieniem możecie polecić do nagłych wypadków? 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 maja 2013 19:35
Dr Dukacz, przyjeżdża ZAWSZE
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 maja 2013 22:10
ewamloda, trudne pytanie. Od kulawizn na Opolszczyźnie był dr Stec, ale jak trzeba było zrobić RTG to się dzwoniło po dr Golonkę (a to już Gliwice, więc nie Opolszczyzna).
opolanka dzięki za info. No tak, P. Golonka to cała Polska🙂

ewamloda, a dlaczego akurat z opolskiego?
Z Wrocławia weterynarze dobrzy dojeżdżają w opolskie.Ja polecam:
- M.Kornaszewski
- dr R. Henklewski.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 maja 2013 08:43
Mogę też polecić dziewczynę z Dobrodzienia - Weterynaria Dobrego Dnia
https://pl-pl.facebook.com/weterynariaobregodnia
Bardzo sensowna p. weterynarz, posiada USG przenośne, nie wiem czy ma RTG.
Perlica bo chciałam żeby było z najbliższego rejonu😉 ale pewnie i tak skończy się na wizycie Golonki lub Kmiecika. Niestety obaj specjaliści są ostro zapracowani.
opolanka a to jakaś specjalistka od koni?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 maja 2013 13:45
ewamloda, tak, to jest dziewczyna, która końmi się zajmuje. Robiła mojemu m.in. USG.
Moglabys podac mi jej nazwisko? Moze byc na PW
Livia   ...z innego świata
06 maja 2013 17:09
ewamloda, koniowi mojej koleżanki bardzo pomógł dr Stec właśnie w sprawie kulawizny, także jego mogę polecić 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 maja 2013 18:44
Belcia, to chyba nie tajemnica - nazywa się Aleksandra Matusz. Nr tel na Pw, jeśli byś chciała. Bardzo sympatyczna, nie rzuca diagnozy z powietrza, dociekliwa, a do tego ma rozsądne ceny.
Z usług dr Steca od dawna nie korzystam, nie wiem jak dzisiaj, kiedyś w kulawiznach dawał radę. Niemniej jednak i tak wzięłabym dr Golonkę.
Dzieki!
dziewczyny dzięki za wszystkie informacje. 
opolanka proszę o numer telefonu na priv do p. Aleksandry zawsze warto mieć pod ręka w razie sytuacji awaryjnych.
Jestem zdania, że w przypadku dolegliwości z kończynami warto konsultować przypadek z dwoma wetami, bo trafna diagnoza od początku to połowa sukcesu leczenia i mniej stresu dla konia i właściela.
Mam nadzieje, że u mojej kobyłki to tylko jakieś nadwyrężenie po końskich wygłupach na padoku- noga nie jest spuchnięta, nie grzeje, kopyto czyste, a koń w dobrym humorze i znaczy jakby mniej. Ale Wet (dr Kmiecik) w drodze i czekam na diagnozę. Sic! Martwię się tą nogą! Przy okazji zrobi też zęby u obu moich dziewczyn - i jeśli chodzi o sprawy paszczowe to polecam!
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 maja 2013 07:14
Kogo polecacie do zrobienia TUV w okolicach Poznania? W miarę taniego, bo tak te zdjęcia zostaną wysłane do mojego weterynarza...
Złoto🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 maja 2013 07:54
ewamloda, numer poszedł na PW.
Nie wiem, czy Ola zna się na nogach i kulawiznach, ale kilka koni znajomej podiagnozowała i to trafnie, więc myślę, że można jej zaufać.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
08 maja 2013 12:25
Karla🙂 - dzięki będę dzwonić też do niego🙂 A miałaś może do czynienia z wet. Michałem Rojka?
Czy możecie polecić dobrego weta, który trafnie diagnozuje kulawizny, a w dodatku dojeżdża na Śląsk?
Ewentualnie zaufanego lekarza, który mógłby "bystrym okiem" spojrzeć na pełną dokumentację RTG i USG?

ze Śląskich wetów obstawiam Darka Polakiewicza 😉 Diagnozował 3znane mi konie i nie pomylił się,  leczenie także było trafione.
ReQuidia, a najprościej- dr Golonka? jest na miejscu 😉
dr Pędziwiatr jeździ na śląsk
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
04 czerwca 2013 20:54
ReQuidia a może Monika Szubart, bardzo dobry diagnosta, jeździ na śląsk, niedroga...
Dzięki wielkie za odpowiedź, z powyżej wymienionymi lekarzami już współpracowałam... Niestety koń dalej kuleje, mimo, że został "prześwietlony od góry do dołu" i był/jest leczony od dłuuugiego czasu  🙁

Co absolutnie nie zmienia faktu, że są świetnymi fachowcami z powołania.

ReQuidia a Waldek Kalinowski?
zadzwoń do Dr Przewoźnego i poproś o konsultację via net 😉 Ja tak zrobiłam- podesłał mi Bożenę Latochę żeby wykonała dla niego badania.
w okolicach Warszawy do nagłych wypadków wet Woźniak!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się