Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 czerwca 2013 08:12
lotka13, będę szła na piechotę, między blokami jest nawet krócej. Wychowałam się na Bemowie i myślę, że dam radę 🙂
Sama poszłabym na Rammsteina.... ale no cóż życie. Mój brat pojechał i zda relacje. Powiem szczerze, że wam zazdroszczę  😀iabeł:
Ja tam czekam na koncert Metalliki we Wrocławiu choćby nie wiem co się ze mną działo w tym czasie będę tam!  😀
maleństwo, a to wybacz, zasugerowałam się Olsztynem  🙂 Ja chyba bym nie dotarła z tego Bemowa, gdyby nie kolega z Warszawy.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 czerwca 2013 12:47
lotka13, ależ nie gniewam się 🙂

Melduję, ze było MEGA! Organizacja taka se, lataliśmy od bramki do bramki, nikt nas nie chciał wpuścić, a potem okazało się, że zmniejszyli trybunę i musieliśmy wymienić bilety. Ale sam koncert super, a deszcz przestał padać przed 21.00 i już nie wrócił 😀
Byłam od 15.30, przed 16 zaczęło lać tak, że tylko skarpetki miałam suche. O 18 miałam kryzys, żeby wracać do domu, tak mi było zimno i mokro  🤣. Ale zostałam i było prze mega! Najlepsze koncerty na jakich byłam. Ghost tak jak oczekiwałam, wypadł super. Behemoth - jestem pod wrażeniem z jaką energią Nergal grał i śpiewał ( 😉 ). Slayer, jak zwykle nie zrobił na mnie wrażenia. Korn rozgrzał atmosferę, a Rammstein - wisienka na torcie  😍 Mistrzostwo.
Bischa   TAFC Polska :)
05 czerwca 2013 16:31
I jak, ktoś idzie jutro na Lauriego?
Jedzie ktoś na Coke'a? Ja jak na razie obserwuję line-up, bo tylko Wu Tang mnie interesuje na tę chwilę..
karolinaaa, ja planuje na Florence 🙂
Znacie jakąś stronę (poza lastfm) na której mogę sprzedać/kupić/wymienić bilet na koncert?  👀
[quote author=infantil link=topic=20.msg1795262#msg1795262 date=1370459592]
Znacie jakąś stronę (poza lastfm) na której mogę sprzedać/kupić/wymienić bilet na koncert?  👀

[/quote]

biletownik.pl ?
super, dzięki!
Zobaczyłam setlistę 30 Second To Mars na Impact Fest. Bardzo żałuję, że nei pojechałam  😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2013 12:33
wistra, pokaż proszę! Ja znaleźć nie mogę... I cieszę się, że nie pojechałam, wczoraj dostałam nie dość, że gorączki, to jeszcze zapalenia pęcherza  😵 już siebie widzę na koncercie, w namiocie medycznym albo toitoiu...
http://www.setlist.fm/setlist/30-seconds-to-mars/2013/lotnisko-bemowo-warsaw-poland-bd9f5be.html setlista mocno srednia, gdyby nie to ze chcialam posluchac jak nowa plyta brzmi na zywo bardzo bym sie zawiodla...

BUUU juz po 🙁 Asking Alexandria - dali czadu. IAMX - kompletnie nie moje klimaty, ale dobrze sie bawilam. Paramore - mistrzostwo, mega energia! Stereophonics - swietny klimat. Marsi - moge napisac tylko tyle, ze mimo wieeelu niedociagniec, pod wzgledem klimatu najlepszy ich koncert na jakim bylam (a kilka zaliczylam), chyba nie potrafie uzewnetrznic tego jak bylo... OBY DO NASTEPNEGO 😁
Ktoś się może wybiera w listopadzie na Stevena Wilsona?
Tylko ja jutro do atlas areny jadę na GD?

Moja kumpela też będzie. 🙂 Może bym jechała, ale za późno się obudziłam.
Ktos sie wybiera na Jarocin? 👀
Kto był na Bon Jovi?
Ja byłam w Pradze, zupełnie przypadkiem, bo bilety wygrałam w konkursie. A teraz jestem zakochana w wokaliście, w koło słucham ich piosenek. Idealnie wpasowały się w moją filozofię życiową. Czemu ja wcześniej nie odkryłam tego zespołu ?  🤔

Kto jeszcze był???
rtk, fin na pewno była 🙂 I moje 2 przyjaciółki ze znajomą 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2013 22:40
Ja bylam dzisiaj na Jamalu na dniach miasta, jestem zachwycona, wyskakalam się za cale życie! I ide spac xD
Za trzy tygodnie ide na Biohazard  😍
czy ktoś wybiera się na Seven Festiwal do Węgorzewa? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2013 18:15
a będzie ktoś w Tychach (21.07) na Brodce? ja będę  😍
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2013 23:03
Jeszzce niecałe 3 tygodnie i koncert Thomasa w Koszalinie 😅
A kto będzie na systemie? Ja muszę odkupić od kogoś bilet i chcę jechać, pierwsza taka okazja od 15 lat i nie wiadomo, kiedy znów się taka zdarzy.
Ktoś wybiera się jutro na ZAZ w Warszawie? 🙂
Windziakowa, ja będę na GC. Może uda Ci się dorwać bilet po normalnej cenie, a nie gc za 400zł, czy płytę za 300  😵


I jestem po Billy Talent w Łowiczu (Lemon Festival) i było cudownie! Zapowiedzieli, że wrócą do Polski w październik (oby nie kłamali zrobili).
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2013 10:24
A kto będzie na systemie? Ja muszę odkupić od kogoś bilet i chcę jechać, pierwsza taka okazja od 15 lat i nie wiadomo, kiedy znów się taka zdarzy.

Ja będę ze znajomą, trybuny, te najtańsze (-; Sprawdź na stronie wydarzenia na facebooku, bardzo często się ogłaszają, że mają na zbyciu bilet. Podałabym Ci linka, ale nie mogę się zalogować (znowu)  😤
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 lipca 2013 09:01
Piszę tutaj, ponieważ w ogłoszeniach zaginie:

Posiadam na sprzedaż 2 bilety na koncert Rogera Watersa (trybuny),
Cena jednego 242zł- ja oddam dwa za 340zł.
Konert odbędzie się 20 sierpnia 2013 w Warszawie.

Roger Waters (ur. 6 września 1943) – brytyjski progresywny muzyk i kompozytor rockowy. Gra na gitarze basowej, gitarze akustycznej, śpiewa, komponuje i pisze teksty. Najbardziej znany ze swej kariery w angielskiej grupie rockowej Pink Floyd (1965-1985).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się