Top model-zostań modelką

Ja trzymam kciuki za Marcele myśle że dałaby sobie rade w modeligu... zresztą nie próbuje robić kariery tylko i wyłącznie w 'Top Model' ale też (z tego co widziałam na jej facebooku) chodzi na własne sesjie itp :> No i niesamowicie jej zazdroszcze tych pięknych włosów! 😲 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 czerwca 2013 15:46
Renata potrafi ciekawie wyjść na zdjęciu, ale zdania o niej nie zmienię - jest totalną mimozą, taką sierotką Marysią, zupełnie psychicznie niegotową na taki świat. Marceli wszystko bardzo łatwo przychodzi - czy to stanie na tych ogromnych szpilach, czy przejście po wybiegu zawieszonym kilkanaście metrów nad ziemią... A angielskiego się nauczy  😁 I jak dla mnie to ona powinna wygrać. I szczerze mówiąc nie wiem, co Zuza robi w finale...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2013 07:49
Dla mnie Renata jest taka bez wyrazu, nawet nie potrafię sobie w wyobraźni przywołać obrazu jej twarzy. Taki typ osoby, której się nie zapamiętuje.
Za to Marcelę zapamiętałam już po castingu. No ale typ Rodziny Adamsów 😁
O i Tamarę lubiłam, choć dla mnie nie bardzo nadawała się do programu- bo faktycznie od razu zachowywała się jak rasowa modelka 😉 Ale bardzo przypominała mi moją przyjaciółkę.
Mnie strasznie drażni Renata wrrr
Oby wygrała Marcela 🙂
Ciekawa jestem kto wygra 😀 Jeszcze kilka h.
Trzymam kciuki za Marcelę.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 czerwca 2013 22:04
TAAAAAAAAAKKKKK. Zuza!
Hihi, baardzo dobry wybór... 🙂
Baaaardzo sie cieszę  😅
Oglądałam i nie rozumiem  😲  Zuza?  🤔 
spoko, wygrała laska, która przez cały program miała może jedno fajne zdjęcie  🤔 Lubię ją, ale na modelkę to ona się nie nadaje :/
Zuzaaa !!!!  😅 😅
Zuza nie nadaje się na modelkę. Cały program płakała za rodziną i teraz wysyłają ją w świat? Wg mnie jest za słaba psychicznie niestety  🤔
Zawsze biorą największą płaczkę 😁
Ta przynajmniej jest sympatyczna. Zuza to taki chyba bardziej fajny kumpel niż modelka.
ale widać było jak np Piróg ją lobbował cały program, ale w sumie nie ogarniam tego, ona się w ogóle nie nadaje  🤔 wygrała, bo ma najwięcej fanów na fb  😂
Mi się podoba jej typ urody, na zdjęciach też fajnie wychodziła moim zdaniem. Marcela mi się nie podoba, w ogóle. I nie podoba mi się jak wychodziła na większości zdjęć. Na dodatek moim zdaniem zbyt przytłacza swoją twarzą to co ma na sobie. I wychodzi mi już z lodówki 😉
Jak wchodziłam w ten temat dokładnie na myśli miałam nick osoby, która ostatnio napisała posta "zonk" 😀 Kompletnie się nie spodziewałam takiego wyniku. Po prostu Zuzka wzbudziła większą sympatię u widzów, a wiadomo, że ludzie wysyłający smsy nie zawsze kierują się odpowiednimi kryteriami :p

Pierwszy raz wydaje mi się, że coś nie było ustawione, bo nie wierzę, że postawili by Zuzkę nad Marcelę, która faktycznie może zrobić karierę (i pewnie zrobi) w modelingu.
Ja byłam za Marcelą od poczatku edycji i juz pomijajac sympatie i antypatie... ale zdjecia Marceli (okladka i na zywo, to na zywo szczegolnie) byly zdecydowanie lepsze od zdjec Zuzy, ktora IMO na modelke nadaje sie..średnio.
[quote author=liberian_girl link=topic=32158.msg1795432#msg1795432 date=1370466983]
Pierwszy raz wydaje mi się, że coś nie było ustawione
[/quote]

dokładnie tak samo pomyślałam  😉 😉
Jestem zadowolona z wyniku, też jestem w szoku ze coś chyba raz nie było ustawione juz nawet czekałam na komunikat Pt. Przepraszamy państwa nastąpiła pomyłka  🤣 . Marcela bya zbyt pewna siebie, kibicowalam Renacie która z całej 4zrobi największą karierę.
pamiętajcie, że kariere robią za każdym razem te co nie wygrały 😀
Mazia   wolność przede wszystkim
06 czerwca 2013 08:38
Marcela lepsza, ale zbyt pewna siebie, Zuza za to ma bardzo ładną twarz...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2013 08:41
A ja się cieszę, bo Zuzi kibicowałam do początku 😀 Zrobiła najwięcej postępów, starała się, kombinowała 😉 I jak same piszecie- Marcela i tak i tak zrobi karierę w modelingu, a dla Zuzi to po prostu szansa na próbę rozpoczęcia kariery. Czy jej się uda nie wiem, szczerze mówiąc trochę wątpię, ale swoje 5 minut ma 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 czerwca 2013 08:49
mi się Zuza mega podoba, a takich Marceli jest dużo. taki mi się wydaje 😉
yyyyy Zuza??? Przecież ona na wszystkich zdjęciach wygląda tak samo, z taką samą miną.
no właśnie. bardzo, ładna i sympatyczna ale boję się tej jednej twarzy na kazdym zdjeciu
Dobrze że Zuza wygrała. Jedyna z całego towarzystwa którą można było zauważyć i nie była przy tym wredna. No i jej zwycięstwo przyda się najbardziej. Marcela, Renata czy Tamara na pewno poradzą sobie same. Nie wiadomo jak z Klaudią, bo predyspozycje ma, ale jest jakaś taka bez wyrazu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 czerwca 2013 12:26
Kolejny TVNowski wynik bez sensu  🙄 zupełnie się nie zgadzam i tyle.
to, że ty się nie zgadasz, to nie znaczy, że bez sensu 🙂

ja kibicowałam Zuzce, cieszę się, że wygrała, ale mogę przyznać, że spodziewałam się Marceli - bo jednak warunki ma lepsze. 🙂

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 czerwca 2013 13:34
yyyyy Zuza??? Przecież ona na wszystkich zdjęciach wygląda tak samo, z taką samą miną.


Rubikówa i większość top modelek ma właśnie jedną minę  😁

Mnie jej wygrana cieszy.  😅 
a Marcela sama sobie poradzi, chyba że jej tata zamknie ją w warsztacie.  😜
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 czerwca 2013 13:38
Twierdzę tak samo jak Miyako, szczególnie, że ten gość z agencji NEXT sam stwierdził, że wolałby Marcelę. Także nie zdziwiłabym się jakby i z Marcelą podpisali kontrakt 😉

A na Zuzę wysłałam z 5 smsów  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się